Pomanjkanje samozavesti in primerjanje z drugimi

senjorita • Od: 2.9.2013 • Prispevkov: 14
Pomanjkanje samozavesti in primerjanje z drugimi 13.8.2014 0:48
živjo!
mam problem. sem punca. imam zelo malo samozavesti in se zelo pogosto primerjam z drugimi po zunanjosti, videzu. ko vidim kero drugo, ki je npr. res lepo oblečena, js si pa tega nemorm privoscit, se takoj pocutim nicvredno.
ali pa na facebooku gledam preveckrat druge punce pa si mislem koko so lohka tko lepe, js pa tko cudna.
pa sploh nism nevem koko grda pa to.
problem je npr. v soli: velikrat mam dneve, ko se pocutim grdo. vsako sekundico se pol sprasujem zakaj nemorm biti taka kot drugi? imet lepsi obraza, las,?
lollipoop • Od: 8.8.2012 • Prispevkov: 122
Re: Pomanjkanje samozavesti in primerjanje z drugimi 13.8.2014 18:05
ne se sikirat, pošl use u kurac.. a ni važn tist kar je notr? v tebi?
itak pa zihr nisi grda Wink pa ne se sikirat zarad fotošopiranih slik.. bodi to kar si in prsil se, da si boš ušeč Smile zihr si tut drugim <3
senjorita • Od: 2.9.2013 • Prispevkov: 14
Re: Pomanjkanje samozavesti in primerjanje z drugimi 13.8.2014 21:16
hvala se bom potrudla Smile
Travnikar • Od: 15.8.2014 • Prispevkov: 6
Re: Pomanjkanje samozavesti in primerjanje z drugimi 15.8.2014 23:20
Preberi, kaj sem napisal tukaj: [link]

In tukaj: [link]

Torej, kaj narediti? Nehaj se smilit sami sebi, in popravi svojo težavo. Nisi lepa? Kaj točno ti ni všeč? Postava? Ni problema. Z vadbo + prehrano se delajo čudeži. Ko se boš naslednjič primerjala, boš ugotavljala "kako so one grde v primerjavi s tabo" Cool
senjorita • Od: 2.9.2013 • Prispevkov: 14
Re: Pomanjkanje samozavesti in primerjanje z drugimi 16.8.2014 12:57
hvala ti Smile
lollipoop • Od: 8.8.2012 • Prispevkov: 122
Re: Pomanjkanje samozavesti in primerjanje z drugimi 15.9.2014 11:01
Travnikar pravi:


Torej, kaj narediti? Nehaj se smilit sami sebi, in popravi svojo težavo. Nisi lepa? Kaj točno ti ni všeč? Postava? Ni problema. Z vadbo + prehrano se delajo čudeži. Ko se boš naslednjič primerjala, boš ugotavljala "kako so one grde v primerjavi s tabo" Cool


glede tega se lih ne strinjam.. lahko da ma "senjorita" noro postavco, pa sama sebe ne vid takšno kot je in lahko pretirana vadba in "neprehrana" prpeleta do velik težkih bolezni (z groznimi posledicami)
senjorita • Od: 2.9.2013 • Prispevkov: 14
Re: Pomanjkanje samozavesti in primerjanje z drugimi 16.9.2014 17:07
res mas Smile k mam po svojem mnenju cist uredu postavco Smile
ampak k pa vidm ksno k je leps oblecena, ima bolso rit, joske (hah cudn se slis sam tk je) takt se ponavad sprasujem zakaj js nism taka, nism tko lepo oblecena k ona, nimam tko lepo oblikovanga obraza,...
Upam d mi to kdaj v celoti izgine in bom zacela res zivet za trenutek in uzivat zivljenje brez d bi se primerjala z drugimi, ker sm tud js neki posebnga, tko k je usak clovek Smile ampak ucasih k mam slab dan, mi kj ne gre prov, takt pa mi izgine samozavest in se pocutm grdo, nicvredno.


Uporabi pamet, ko si 'gor',
da ne bo problemov, ko greš 'dol'!

Zaradi tvoje varnosti med sodelovanjem v Forumu ali na Čveku ne objavljaj svojih osebnih podatkov, imena, priimka, naslova, kjer stanuješ, e-naslova, telefonske številke, ne razlagaj, v katero šolo hodiš in ne objavljaj svojih fotografij ali povezav do njih.

Prav tako na Forumu ali Čveku ne objavljaj osebnih podatkov in fotografij ali povezav do svojih prijateljev in znancev, niti jih ne pošiljaj po mejlu osebam, s katerimi se srečuješ na netu.

Če se s sogovorniki ne strinjaš, jim to lahko vljudno poveš. Nadzor nad Forumom in Čvekom ima uredništvo spletnega mesta eetaq.si, ki si pridržuje pravico, da žalitve, zmerjanja, neplačane oglase in druge neprimerne vsebine izbriše po lastni presoji. Če ti kaj ni všeč, oz. imaš kakšno pripombo povezano s vsebino Foruma ali Čveka, nam pošlji mejl na urednistvo@eetaq.si.