Simpatija


Ali imam možnosti
Da
0%
 0%  [ 0 ]
Ne
0%
 0%  [ 0 ]
Skupaj glasov : 0

Johnny123 • Od: 18.6.2017 • Prispevkov: 3
Simpatija 18.6.2017 22:02
Pozdravljeni!
Zanima me ali imam kaj "šans" pri punci.
Zadeva je sledeča
Poznava se približo leto, enkrat sem jo že povabil ven pa je rekla da kao nima časa, sedaj ko pa se vidiva (skupni prijatelji) pa me včasih ko je ne gledam pogleda, ko pa jo jaz gledam pa odmakne pogled. Ona je 9 dni starejša od mele
Hvala za odgovore!

Mr. Green
slovenc79 • Od: 19.8.2011 • Prispevkov: 1260
Re: Simpatija 19.6.2017 1:18
kok sta pa stara? morta bit še zlo mlada, če se ti zdi 9 dni neka razlika Very Happy

jaz bi jo še enkrat povabil ven, pa da vidiš kako reagira. če reče da nima časa, ji reci naj ti pove, kdaj ga bo imela, pa bosta šla takrat. potem boš videl, če ti bo kdaj rekla, če ne pa brezveze, pa začni mal druge gledat Smile

ne bodi trapast kot sem bil jaz, ko sem celo srednjo šolo sanjal o sošolki, ki je že imela fanta.
Johnny123 • Od: 18.6.2017 • Prispevkov: 3
Re: Simpatija 19.6.2017 22:08
Hvala za odgovor kaj pa še kakšen drug odgovor?
slovenc79 • Od: 19.8.2011 • Prispevkov: 1260
Re: Simpatija 20.6.2017 1:47
tale forum je tako prazen, da boš pred drugim odgovorom verjetno že spoznal kakšno drugo fejst punco Smile

nisi odgovoril, kok sta stara (vsaj približno, sej po starosti te ne bo nihče prepoznal).
Johnny123 • Od: 18.6.2017 • Prispevkov: 3
Re: Simpatija 20.6.2017 5:50
16
lollipoop • Od: 8.8.2012 • Prispevkov: 122
Re: Simpatija 3.7.2017 22:30
evo že drugi odgovor, tko da mogoče si že kakšno ujeu haha ampak za vsak slučaj:
tole se men sliši kot, da sta si všeč tko da nej te ne skrbi, dej pa ji vedt, da ti je všeč, seveda, povabi jo kam, mogoče jo je samo mal strah, to je (pomoje) čist normalno Smile


Uporabi pamet, ko si 'gor',
da ne bo problemov, ko greš 'dol'!

Zaradi tvoje varnosti med sodelovanjem v Forumu ali na Čveku ne objavljaj svojih osebnih podatkov, imena, priimka, naslova, kjer stanuješ, e-naslova, telefonske številke, ne razlagaj, v katero šolo hodiš in ne objavljaj svojih fotografij ali povezav do njih.

Prav tako na Forumu ali Čveku ne objavljaj osebnih podatkov in fotografij ali povezav do svojih prijateljev in znancev, niti jih ne pošiljaj po mejlu osebam, s katerimi se srečuješ na netu.

Če se s sogovorniki ne strinjaš, jim to lahko vljudno poveš. Nadzor nad Forumom in Čvekom ima uredništvo spletnega mesta eetaq.si, ki si pridržuje pravico, da žalitve, zmerjanja, neplačane oglase in druge neprimerne vsebine izbriše po lastni presoji. Če ti kaj ni všeč, oz. imaš kakšno pripombo povezano s vsebino Foruma ali Čveka, nam pošlji mejl na urednistvo@eetaq.si.