umetni nohtki.....

ancooo • Od: 14.2.2011 • Prispevkov: 36
umetni nohtki..... 20.2.2011 18:30
kko je kei s temi umetnimi nohti.....
.....fuuul me zanima kko jih je kej met gor če mi kkšna puve prosim?
.....pa kko se jih prlima in odstran - al je bolš jt u kkšn salon in ti jih tiste dajo gor???
tejchy • Od: 12.1.2010 • Prispevkov: 5
Re: umetni nohtki..... 20.2.2011 18:50
hey.. ma kjre umetne nohtke misliš ti? une k jih sam kupiš in si jih pol prlepiš? uni ti pol držijo max. en teden in ti ne uničijo tvojih nohtov... če pa greš do kozmetičarke in si nrdiš gelirane nohte.. tej ti držijo skori en mesec s tem da ti full poškodujejo tvoj naravn noht in morš kr neki cajta čakat da se ti pol obnovijo... cena je pa ok. 50 eurov. js sm mela že obojne .. bulš občutek je met sicer gelirane k so ku tvoji pravi.. sam za jih dat dol morš it do kozmetičarke Wink
January • Od: 11.2.2011 • Prispevkov: 70
Re: umetni nohtki..... 20.2.2011 20:19
men so te umetni nohti tok grdi :S
pa nč ne morš zaardi njih delati pr športni, pa ovirajo te nasplošno, pa skoz druge spraskaš k so iz plastike, pa še zanč so ful.
če že želiš imeti dolge nohte, so gelirani velik velik bolša izbira, lepši, bolši, d lčasa držijo.
najboljše je pa met naravne nothe saj men Razz
Luciiika • Od: 5.4.2010 • Prispevkov: 113
Re: umetni nohtki..... 20.2.2011 20:56
tejchy btw gelirani ti ne poškodujejo nohta če ti jih odstran kozmetičarka..umetni ti ga pa poškodujejo ker se ti lepo zažre notr Wink

jst mam vedno gelirane kr mam teto k je kozmetičarka in mi to nardi zastonj..sicr pa mam skoz gel gor tko da ja:)..pa tej gelirani so res supr..sam pazt morš da ga ne počš..
GoBiCa • Od: 27.4.2009 • Prispevkov: 141
Re: umetni nohtki..... 21.2.2011 13:43
jaz mam zdaj umetne nohtke gor pa ljudje sploh niso opazili, da so umetni Very Happy
res je da ko sem jih kupla pa dala na nohte sem jih malo spilila in nalakirala
pa ena prej je napisala, da ti umetni nohti iz trgovine zdržijo le en teden, no jaz jih mam zdaj že 17 dni gor Very Happy
Aja pa tiste ki mate gelirane nohte, ka a to se po 2-3 tednih, ko noht zraste vidi do kod je gel gori?
Luciiika • Od: 5.4.2010 • Prispevkov: 113
Re: umetni nohtki..... 21.2.2011 14:22
am gelirani nohti se vidjo že po enm tednu pa pou..sam ne še tolk..kr pač noht raste ane..sicr pa tut takrat ti že sami od sebe začnejo pokat >.< in grejo itak dol in morš dat nove gor..
ancooo • Od: 14.2.2011 • Prispevkov: 36
Re: umetni nohtki..... 22.2.2011 10:47
ok, fuuuul hvala za tele napotke.....
.....kolk pa to prbližn stane ko si daš gelirane, a je kje mn kot 50eu za dt ? Confused Wink
Luciiika • Od: 5.4.2010 • Prispevkov: 113
Re: umetni nohtki..... 22.2.2011 11:33
am moja teta nardi gelirane za 40?..za druge cene pa nevem..pejt prašat h kkšni kozmetičarki..
ancooo • Od: 14.2.2011 • Prispevkov: 36
Re: umetni nohtki..... 25.2.2011 11:56
ok fuuuul hvala bom šla res še k eni kozmetičarki uprašat =)
Gasilka14 • Od: 5.3.2011 • Prispevkov: 4
Re: umetni nohtki..... 5.3.2011 19:49
Jaz sem imela te nohte kakšen teden nazaj. (tiste ko se v trgovini kupijo)
Res je da so lepi in vse, ampak so NEPRAKTIČNI. Z njimi ne moreš skoraj nič. Se mi je zlomil ker sem hotela nekaj narediti itd. 5 dni sem zdržala potem sem si jih pa odstranila. Raje imam samo tako nalakirane nohte kot pa nalepljene. Se pa strinjam, da lepo izgleda Wink.
Lp
sarika95 • Od: 2.7.2010 • Prispevkov: 49
Re: umetni nohtki..... 6.3.2011 13:23
no jas sem mela enih par krat nohte z gelom Smile) pa sem dala za njih 20 ? pa nevem kam vi hodite da tolko date za nohte haha Very Happy no vglavnem lahko maš podaljšano samo s konico al pa pač maš gel na svoj noht .. jas sem mela sicer oboje samo mi je bolše če mi podalšajo s konico ker pač nevem .. bolše mi je, samo sem rabla en čas da sem se navadla pa še malo predebelo plast gela mi je dala gor pa ni vredu spilila pa kakega kovanca nisem mogla pobrat pa takih stvari .. zdaj si sama negujem nohte pa vse pa mi je tak dosti boljše pa lepše Smile)
Hanchy75 • Od: 22.8.2017 • Prispevkov: 5
Re: umetni nohtki..... 7.12.2017 16:08
A je že katera šla na permanentno lakiranje nohtov, je dejansko kakšna razlika med gelsihom ali je pač enako? Sem pa tu gledala http://www.rehamed.si/permanentno-lakiranje-nohtov/


Uporabi pamet, ko si 'gor',
da ne bo problemov, ko greš 'dol'!

Zaradi tvoje varnosti med sodelovanjem v Forumu ali na Čveku ne objavljaj svojih osebnih podatkov, imena, priimka, naslova, kjer stanuješ, e-naslova, telefonske številke, ne razlagaj, v katero šolo hodiš in ne objavljaj svojih fotografij ali povezav do njih.

Prav tako na Forumu ali Čveku ne objavljaj osebnih podatkov in fotografij ali povezav do svojih prijateljev in znancev, niti jih ne pošiljaj po mejlu osebam, s katerimi se srečuješ na netu.

Če se s sogovorniki ne strinjaš, jim to lahko vljudno poveš. Nadzor nad Forumom in Čvekom ima uredništvo spletnega mesta eetaq.si, ki si pridržuje pravico, da žalitve, zmerjanja, neplačane oglase in druge neprimerne vsebine izbriše po lastni presoji. Če ti kaj ni všeč, oz. imaš kakšno pripombo povezano s vsebino Foruma ali Čveka, nam pošlji mejl na urednistvo@eetaq.si.