osvajanje punc

rjavolasec • Od: 6.10.2017 • Prispevkov: 3
osvajanje punc 10.10.2017 21:01
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

ŽIVJO ZANIMA ME KAKO SE ZAČETI OSVAJATI PUNCO.
SE MI ZDI DA SEM JI TUDI JAZ VŠEČ KER SE MI SMEHLJA KER SE S SOŠOLCEM PODIVA PO ŠOLI IN ZMERAJ KO NAJU DOBI UČITELJICA NAJU MOJA SOŠOLKA UPRAŠA KAJ JE.
PA NEVEM KAKO JO OSVAJATI


HVALA ZA VSE ODGOVORE Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
slovenc79 • Od: 19.8.2011 • Prispevkov: 1260
Re: osvajanje punc 12.10.2017 17:09
najprej ugasni capslock.

ne vem kaj misliš s tem osvajanjem? enostavno povej ji, da ti je všeč, pa pojdita kam skupaj Smile sama, ne da še neke bff vlačita s sabo.
primus90 • Od: 18.10.2017 • Prispevkov: 1
heiii 18.10.2017 10:16
ej js sm tuki.... za skype.... letnik 1990
če me hoče kera dodat... primus Smile)
skinnyboy90@protonmail.ch al pa ta mail.... varn je.... pa si pol mal pišemo pa slikce pošilamo pa se spoznamo

dioooo
rjavolasec • Od: 6.10.2017 • Prispevkov: 3
Re: osvajanje punc 18.10.2017 18:46
ej kolk si stara Very Happy Very Happy Very Happy


Uporabi pamet, ko si 'gor',
da ne bo problemov, ko greš 'dol'!

Zaradi tvoje varnosti med sodelovanjem v Forumu ali na Čveku ne objavljaj svojih osebnih podatkov, imena, priimka, naslova, kjer stanuješ, e-naslova, telefonske številke, ne razlagaj, v katero šolo hodiš in ne objavljaj svojih fotografij ali povezav do njih.

Prav tako na Forumu ali Čveku ne objavljaj osebnih podatkov in fotografij ali povezav do svojih prijateljev in znancev, niti jih ne pošiljaj po mejlu osebam, s katerimi se srečuješ na netu.

Če se s sogovorniki ne strinjaš, jim to lahko vljudno poveš. Nadzor nad Forumom in Čvekom ima uredništvo spletnega mesta eetaq.si, ki si pridržuje pravico, da žalitve, zmerjanja, neplačane oglase in druge neprimerne vsebine izbriše po lastni presoji. Če ti kaj ni všeč, oz. imaš kakšno pripombo povezano s vsebino Foruma ali Čveka, nam pošlji mejl na urednistvo@eetaq.si.