Vaši predlogi

sukra • Od: 27.3.2017 • Prispevkov: 5 • Kraj: Maribor
Vaši predlogi 27.3.2017 21:00
Ne mi zamerit ce bo moj zapis tumast....in predolg pred dvema tednoma sm na spletni strani prodajala shisho...in 4 leta starejsi fant me zacel osvajat...in seveda ker hitro padam na besede fantov sem ga dodala....zacela sva si pisati, se spoznavati in na koncu me vprasa da bi se kje dobila...povem mu da nisem taka kot ostale punce....povem mu da imam misicno bolezen, ki je neozdravljiva...to je dobro sprejel...a cez nekaj dni mi ne odpise, niti pogleda nic...to sem slabo prenesla saj je bil edini ki se mi je zdel iskren...problem je pri meni ker se vedno ne dojamem da sem zanj bila samo igra...

Rada bi da mi poveste kaj naj naredim d neham misliti nanj ali pa kako naj to pozabim....upam da ni predolgo Confused
slovenc79 • Od: 19.8.2011 • Prispevkov: 1260
Re: Vaši predlogi 28.3.2017 23:57
samo ne sekiraj se Smile zdaj te boli, naslednji teden te bo manj, naslednji teden boš pa že pozabila nanj. easy come easy go Smile težje je, če spoznaš malo fantov in se hitro navežeš, kar si že sama pri sebi ugotovila (in kar se je pametno odvadit, kakor vidiš zna veliko ljudi lepo govorit, v resnici pa niso to kar pravijo.. ampak to sčasoma dobiš občutek, komu verjameš komu ne, predvievam da si še zelo mlada).

lp Smile
sukra • Od: 27.3.2017 • Prispevkov: 5 • Kraj: Maribor
Re: Vaši predlogi 29.3.2017 10:14
Hvala slovenc79...res je da spoznam malo fantov in se hitro navežem na njih..ne vem kak naj to resim...vsako punco mojih let ko jo pogledam je nonstop na telefonu, se pogovarja s fantom...se mi zdijo zelo srecne...zraven si pa mislim kdaj se bo to meni zgodlo..saj vsaka punca mojih let ima fanta pr meni pa se mogoce ne bo nikol zgodlo Neutral

Hvala za tvoj odgovor...dal mi je misliti Very Happy

Lp
slovenc79 • Od: 19.8.2011 • Prispevkov: 1260
Re: Vaši predlogi 29.3.2017 23:48
to pač pride z leti..
se pa probaj čim manj primerjat z drugimi. pusti druge, osredotoči se nase, kaj tebe osrečuje, in delaj na tem. vsak ima svoje veselje. ljudje danes so obsedeni s tem primerjanjem kdo je bolj srečen in kdo kaj vse doživi in kdo ima "lajf" in kdo ga nima. ne rabimo vsi nevemčesa doživet, da smo srečni.
koliko si pa stara?
sukra • Od: 27.3.2017 • Prispevkov: 5 • Kraj: Maribor
Re: Vaši predlogi 30.3.2017 12:18
Letos bom 16...ja sej vcasih si mislim da se v mojem zivlenju ne dogaja nic zanimiviga v primerjavi z drugimi Confused
slovenc79 • Od: 19.8.2011 • Prispevkov: 1260
Re: Vaši predlogi 30.3.2017 18:32
to zato, ker se vsi napihujejo kok jim je fajn v življenju, kako uživajo ves čas, s čem vse se ukvarjajo.. še posebej na družabnih omrežjih, zato njihovi profili prikazujejo kot da je največji svetovni popotnik pa da se z vsem možnim ukvarja.. v resnici pa je to samo iskanje pozornosti. lajf od takega ni nič manj dolgočasen kot lajf od drugih, samo prikazuje se v nerealni luči. večino časa ti vedno poberejo obveznosti. noben na fb ne objavlja položnic, ki jih mora plačat, snovi za učenje, službenih obveznosti, čiščenja in pospravljanja doma ipd.

večina ljudi v bistvu trpi, ker je pod takim pritiskom, ko gleda vse te življenja bogate fb profile, da nimajo nič od življenja.. in potem se silijo v neke dejavnosti, v katerih sploh ne uživajo, ampak zato da imajo nekaj za pokazat. kaj le? lajf ni zato, da nekomu kažeš kaj vse si doživel, ampak zato da v njem uživaš v tistem, kar te veseli, kar ti je cilj. in to pač ni pri vseh enako, čeprav se ene stvari promovirajo, druge pa ne.
sukra • Od: 27.3.2017 • Prispevkov: 5 • Kraj: Maribor
Re: Vaši predlogi 30.3.2017 19:44
Hja....to kar si napisal je res...na to sploh nisn pomislila...vedno sem misla da je vse pozitivno Neutral koliko si pa star?
slovenc79 • Od: 19.8.2011 • Prispevkov: 1260
Re: Vaši predlogi 30.3.2017 20:14
prestar Very Happy 25
sukra • Od: 27.3.2017 • Prispevkov: 5 • Kraj: Maribor
Re: Vaši predlogi 30.3.2017 21:20
Question Question
slovenc79 • Od: 19.8.2011 • Prispevkov: 1260
Re: Vaši predlogi 30.3.2017 21:34
Exclamation Exclamation


Uporabi pamet, ko si 'gor',
da ne bo problemov, ko greš 'dol'!

Zaradi tvoje varnosti med sodelovanjem v Forumu ali na Čveku ne objavljaj svojih osebnih podatkov, imena, priimka, naslova, kjer stanuješ, e-naslova, telefonske številke, ne razlagaj, v katero šolo hodiš in ne objavljaj svojih fotografij ali povezav do njih.

Prav tako na Forumu ali Čveku ne objavljaj osebnih podatkov in fotografij ali povezav do svojih prijateljev in znancev, niti jih ne pošiljaj po mejlu osebam, s katerimi se srečuješ na netu.

Če se s sogovorniki ne strinjaš, jim to lahko vljudno poveš. Nadzor nad Forumom in Čvekom ima uredništvo spletnega mesta eetaq.si, ki si pridržuje pravico, da žalitve, zmerjanja, neplačane oglase in druge neprimerne vsebine izbriše po lastni presoji. Če ti kaj ni všeč, oz. imaš kakšno pripombo povezano s vsebino Foruma ali Čveka, nam pošlji mejl na urednistvo@eetaq.si.