On-off zveza, v kateri morda ni več ljubezni...

Stuckinlife • Od: 31.3.2016 • Prispevkov: 2
On-off zveza, v kateri morda ni več ljubezni... 31.3.2016 17:54
Rabim pomoč..imam namreč fanta s katerin imam on-off zvezo ze 3 leta, starši so ga lepo sprejeli in včasih imam celo občutek da ga imajo raje kot mene saj je pri nas vsak dan. Problem pa je ker mi je po 3 letih do njega ostala le se navezanost mislim da ljubezni ni vec (najbrz je normalno da bo daljsem casovnem obdobju izgine) pravi da me ima rad samo velikokrat se kregava in izrece tudi vec zaljivk . No meni je vsec se en fant iz šole, ki ma najbrz nikoli niti ne pogleda( bila sva sosolca v os ampak nikoli prijatelja tako da se ne ravno dobro poznava) no zanima me kaj naj storim da bi custva do njega izginila? Je to najboljsi nacin al ne? Bi sploh pogledal punco ki je ze v zvezi? Mislite da je kakšna moznost pri njem? Je dobro se vstrajati v moji zvezi? Rabim nasvet...NUJNO! ( kakrsnokoli mnenje dobrodoslo)
TMCFE • Od: 18.9.2009 • Prispevkov: 38
Re: On-off zveza, v kateri morda ni več ljubezni... 1.4.2016 0:18
hja...

ko sama začneš gojiti čustva do drugega potem veš da je nekaj narobe...

Usedi se dol s sama s sabo v kakšnem tebi prijaznem kotičku in malo premisli... vzemi papir in pisalo in malo zapisuj občutja... pa boš videla kje si... to jaz delam pa mi vedno pomaga, se vedno dobro odločim ko to storim Smile

Bi pa definitivno fantu dal jasno vedeti, da se bo moral bolj potruditi, če em bo želel obdržati, ne smeti si biti (drug drugemu) samoumevna.... ne še... nista še poročena...

Morda da mu rečeš: "da potrebuješ čas za razmislek" in za krajše obdobje prekineta "zvezo" (je sploh še zveza, če nimata več čustev drug do drugega?)...

Ko to storiš pa se začni spogledovati in flirtati s tem sošolcom Smile

Veliko sreče...

P.S.: sam imam tudi težavo cenil bi tvoje mnenje...

eno temo pred tabo sem objavil "ponovno na 11 zmenek"


Uporabi pamet, ko si 'gor',
da ne bo problemov, ko greš 'dol'!

Zaradi tvoje varnosti med sodelovanjem v Forumu ali na Čveku ne objavljaj svojih osebnih podatkov, imena, priimka, naslova, kjer stanuješ, e-naslova, telefonske številke, ne razlagaj, v katero šolo hodiš in ne objavljaj svojih fotografij ali povezav do njih.

Prav tako na Forumu ali Čveku ne objavljaj osebnih podatkov in fotografij ali povezav do svojih prijateljev in znancev, niti jih ne pošiljaj po mejlu osebam, s katerimi se srečuješ na netu.

Če se s sogovorniki ne strinjaš, jim to lahko vljudno poveš. Nadzor nad Forumom in Čvekom ima uredništvo spletnega mesta eetaq.si, ki si pridržuje pravico, da žalitve, zmerjanja, neplačane oglase in druge neprimerne vsebine izbriše po lastni presoji. Če ti kaj ni všeč, oz. imaš kakšno pripombo povezano s vsebino Foruma ali Čveka, nam pošlji mejl na urednistvo@eetaq.si.