ko greš zvečer v "družbo" pa imaš občutek da si sa

maister • Od: 29.9.2014 • Prispevkov: 12
ko greš zvečer v "družbo" pa imaš občutek da si sa 8.2.2016 17:06
No ja pride pretek vežer,ko nimaš kaj delat,pa si rečeš da spraviš bivše sošolce nakup da gremo kaj popit (kava) pa kaj podebatirat.
No pridemo v lokal,vsak naroči nekaj za popit,nam prinesejo nakar se razvije lep pogovor o tem kdo je kaj dosegu,kaj je novega,pač random stvari,nakar po 5 minutah usak počasi utihne in iz žepa potegne svoj telefon,eden igra igrice drugi pa po FB-ju,jaz pa okoli sebe gledam in opazujem druge ljudi.Skratka tko ostane dokler ne gre vsak po svoje domov,kakšna beseda sem pa tja že...
Če pa človeku kaj rečeš,zakaj mora pa lih zdaj igrice igrat,te pa človek gleda kot da si z marsa padu,pa wtf,kdo je zdej tu neumen,jaz k sem " šel med ljudi" ali oni k nemorjo bit 1 uro brez ene igrice.
Nevem no,sam človek izgubi voljo do druženja...lih zaradi tega sam ne hodim kej velik med ljudi...nakoncu sm pa jz tist ta čudn k nism podlegu pametnim telefonom...

Se še komu to dogaja?
Mnenja so pa dobrodošla z vseh strani pa LP
slovenc79 • Od: 19.8.2011 • Prispevkov: 1260
Re: ko greš zvečer v "družbo" pa imaš občutek da si sa 8.2.2016 17:54
pravi prijatelj bo pospravil telefon in se pogovarjal s tabo Wink pa tudi če dobi 100? za vsako minuto ko brska po njemu.
jaz tudi nimam pametnega telefona, ker ga ne potrebujem. telefon mam za klicat, sms poslat, uro pogledat itd.. za to je tud star dober.
ElTora • Od: 9.2.2013 • Prispevkov: 43
Re: ko greš zvečer v "družbo" pa imaš občutek da si sa 8.2.2016 18:34
Pri nas na sreco se ni take obsedenosti s telefoni, tko da se menimo, ce smo kje uzunej. Smile
Vidim pa pri drugih, tam starost 20-25 pa tudi starejsi ali mlajsi pa sam na telefonih in se jim smejejo. Nevem, kam smo prisli, telefonom bi mogli omejit uporabo. Smile
maister • Od: 29.9.2014 • Prispevkov: 12
Re: ko greš zvečer v "družbo" pa imaš občutek da si sa 8.2.2016 19:35
ej slovenc79,moj pravi prijatel nima pametnega telefona,sam tuki je govora o bivsih sosolcih Very Happy
če se pa telefone omeji,bodo pa z laptopi okol hodil,k so se nekatiri že tok navadli tega interneta ,malo za hec malo za res Smile
ElTora • Od: 9.2.2013 • Prispevkov: 43
Re: ko greš zvečer v "družbo" pa imaš občutek da si sa 8.2.2016 19:40
Hja no, v vsaki sali je malo resnice, tko da bi blo to cisto mozno. Smile
ThePinat • Od: 17.2.2016 • Prispevkov: 5
Re: ko greš zvečer v "družbo" pa imaš občutek da si sa 17.2.2016 15:58
Jaz sicer nimam veliko izkušenj s tem ker nikoli nisem imel ne vem kake družbe, ampak če gremo npr na kavo se zgodi da ima kdo zraven telefon v roki ampak nikol zarad tega ne razpade vse skupaj. Mu kdo drug reče da je asocialen, se vsi nasmejimo pa gre debata naprej Very Happy


Uporabi pamet, ko si 'gor',
da ne bo problemov, ko greš 'dol'!

Zaradi tvoje varnosti med sodelovanjem v Forumu ali na Čveku ne objavljaj svojih osebnih podatkov, imena, priimka, naslova, kjer stanuješ, e-naslova, telefonske številke, ne razlagaj, v katero šolo hodiš in ne objavljaj svojih fotografij ali povezav do njih.

Prav tako na Forumu ali Čveku ne objavljaj osebnih podatkov in fotografij ali povezav do svojih prijateljev in znancev, niti jih ne pošiljaj po mejlu osebam, s katerimi se srečuješ na netu.

Če se s sogovorniki ne strinjaš, jim to lahko vljudno poveš. Nadzor nad Forumom in Čvekom ima uredništvo spletnega mesta eetaq.si, ki si pridržuje pravico, da žalitve, zmerjanja, neplačane oglase in druge neprimerne vsebine izbriše po lastni presoji. Če ti kaj ni všeč, oz. imaš kakšno pripombo povezano s vsebino Foruma ali Čveka, nam pošlji mejl na urednistvo@eetaq.si.