ZALJUBLJENA.......plis helpp!!!

Asja • Od: 17.1.2016 • Prispevkov: 2
ZALJUBLJENA.......plis helpp!!! 17.1.2016 20:06
Mam problem Exclamation
Čez majn ko 2 mesca bom 13 in mam problem k me matra že od začetka šule. En fant k ga kumi poznam in sm se z njim pogovarjla sam enkrat, mi je ratu zlo ušeč. Rada bi mu kej rekla u zvezi s tem d mi je ušeč, ma sm zelo sramežljiva. Usake tolko časa me pogleda al pa se obrne proti meni. Daje mi tak občutek da me brez razloga pogleda in mu nisem ušeč. O tem sm se že pogovarjala z Tom telefon a mi niso mogli pomagat zato sm se obrnila na eetaq.
Plis če znaste pomagat Confused
TigerV • Od: 28.12.2015 • Prispevkov: 23
Ce ne upas govorit pa pisi 22.1.2016 20:47
Hei!
Malo sm razmislala pa ce si ne upas z njim pogovarjat si pa z njim pisi. Preko fbja se zacni pogovarjat z njim. Zdaj js nwm ce je to slaba zamisel, da bi ga potem uprasala, ce mu je katera usec. Pa malo nakazi na to, da te zanima kaj o tem katera mu je usec in katera ne, pa ci si mu usec ti bo ze kaj napisal. Naj naredijo oni kaj ne me... A ni tako?
slovenc79 • Od: 19.8.2011 • Prispevkov: 1260
Re: ZALJUBLJENA.......plis helpp!!! 22.1.2016 23:17
raje direkt povej da ti je všeč Smile če v živo ne, pa na fb ali kaj.. prej se malo pogovarjaj z njim in ga spoznaj, boš bolj sproščena in videla če ti je tudi po notranjosti všeč, lahko pa tudi on tebi kej reče. če je tebi všeč, moraš ti naredit korak. fant bo naredil korak samo pri tistih ki so njemu zelo všeč Smile
in tudi fantje smo (bili) sramežljivi, ne samo punce.
Zgubljena1 • Od: 26.1.2016 • Prispevkov: 16
Re: ZALJUBLJENA.......plis helpp!!! 27.1.2016 21:20
Mogoc si mu pa usec pa ti noce povedat..ce hocs vedet mu po fb.ju napis da se hocs z njim dobit. pol ce se bosta dobila mu povej d ti je usec Smile mogoce pa bosta le skupi Very Happy
ThePinat • Od: 17.2.2016 • Prispevkov: 5
Re: ZALJUBLJENA.......plis helpp!!! 17.2.2016 16:17
Če dobiš občutek da te brez razloga pogleda še ne pomeni da je to res, sploh če opaziš da te pogosto "pogleda" je možno da se je stran obrnu, ko je opazu da ti njega gledaš, kot je reku slovenc79 smo tud fantje sramežljivi in mogoče si mu ušeč ampak si ne upa nič naredit Rolling Eyes

Če ne moreš drugače najboljše da mu enkrat napišeš na fb, ga mal spoznaš, pa potem enkrat predlagaš da se dobita (da bosta sama, fantom je še večji problem če so okol "tiste" punce še druge) in če si mu ušeč bo lahko tud on naredu prvi korak, če je preveč sramežljiv pa samo pogumno Very Happy
DejciXD • Od: 20.2.2016 • Prispevkov: 1
Re: ZALJUBLJENA.......plis helpp!!! 20.2.2016 16:43
Iscem punco staro 13-14let ce kero zanima na me doda na fb Dejan Dismas Very Happy
majaB • Od: 24.4.2016 • Prispevkov: 2
Re: ZALJUBLJENA.......plis helpp!!! 24.4.2016 20:20
NO... je Tut iščem fanta. Js sam stara 12 in fant je lahko Tut kako leto starejši. ČE kdo hoče mi Nej pove ime pa ga dodam na fb.
slovenc79 • Od: 19.8.2011 • Prispevkov: 1260
Re: ZALJUBLJENA.......plis helpp!!! 24.4.2016 20:39
ne delite osebnih podatkov neznancem na forumu!!! KDORKOLI si lahko v 5 min naredi facebook, mail in reče da je 13 letno dete ki išče ljubezen.

lepo prosim, po pameti! če se želite spoznat, si najprej dopisujte, ZELO pazljivo se pogovarjajte in šele ko ste 100%, povejte kakšne podrobnosti o sebi. NE zanemarite lastne varnosti, ker si želite čimprej crkljat z nekom in bit zaljubljeni. saj je lepo, biti zaljubljen, ampak pomembno je, da se prepričate da se boste zaljubili v osebo, ki je zares taka, kot pravi, da je.

lp Smile
majaB • Od: 24.4.2016 • Prispevkov: 2
Re: ZALJUBLJENA.......plis helpp!!! 24.4.2016 21:20
Hvala za opozorilo Slovenc79 Very Happy . Saj drugače pa nisem izdala podatkov (no samo leta), ime pa drugače ni pravi in svojega tudi nebom izdala, imena od fb pa tudi nisem izdala, ampak usejen hvala.
slovenc79 • Od: 19.8.2011 • Prispevkov: 1260
Re: ZALJUBLJENA.......plis helpp!!! 24.4.2016 21:57
leta seveda niso problem, kaj več oz. ponujanje je pa že mal riskantno Razz zelo previdna bodi, če bo kdo fehtal za tvoj fb, mu ga ne daj kar tako Smile in tudi ne dodajaj tujih ljudi prek fbja. to velja za vse. seveda imate vso pravico počet kar hočete, ampak glede na to da ste zelo mladi bi se kot moderator tukaj grozno počutil, če ima kdo probleme s kakšnim nadlegovalcem (jih je več kot si mislite!!)


Uporabi pamet, ko si 'gor',
da ne bo problemov, ko greš 'dol'!

Zaradi tvoje varnosti med sodelovanjem v Forumu ali na Čveku ne objavljaj svojih osebnih podatkov, imena, priimka, naslova, kjer stanuješ, e-naslova, telefonske številke, ne razlagaj, v katero šolo hodiš in ne objavljaj svojih fotografij ali povezav do njih.

Prav tako na Forumu ali Čveku ne objavljaj osebnih podatkov in fotografij ali povezav do svojih prijateljev in znancev, niti jih ne pošiljaj po mejlu osebam, s katerimi se srečuješ na netu.

Če se s sogovorniki ne strinjaš, jim to lahko vljudno poveš. Nadzor nad Forumom in Čvekom ima uredništvo spletnega mesta eetaq.si, ki si pridržuje pravico, da žalitve, zmerjanja, neplačane oglase in druge neprimerne vsebine izbriše po lastni presoji. Če ti kaj ni všeč, oz. imaš kakšno pripombo povezano s vsebino Foruma ali Čveka, nam pošlji mejl na urednistvo@eetaq.si.