ZNANE OSEBE PA AVTOGRAMI PA TO

Smith • Od: 27.1.2015 • Prispevkov: 4
ZNANE OSEBE PA AVTOGRAMI PA TO 27.1.2015 21:02
Kako priti do znane osebe ali njenega avtograma
Smith • Od: 27.1.2015 • Prispevkov: 4
avtogrami 27.1.2015 21:05
Zelo me zanima kje bi dobila hišni naslov Maria Balotellija da bi mu poslala če lahko dobim njegov avtogram. če že ima kdo njegov naslov prosim napisite ali pa dodajte link kje ste to našli na spletu. moja prijateljica je poslala neymarju in je dobila nazaj jaz pa bi rada dobila od Maria Balotellija. Hvala vsem Very Happy
slovenc79 • Od: 19.8.2011 • Prispevkov: 1260
Re: ZNANE OSEBE PA AVTOGRAMI PA TO 28.1.2015 3:03
Fan Mail Address:

Mario Balotelli
Sportman et Sportxtra
38, Blvd des Moulins
Immeuble "Ambassador"
1er Etage Inferieur
98000
Monaco

vir: [link]

tuki so pa napotki kako kontaktirat znano osebo Smile

[link]
Smith • Od: 27.1.2015 • Prispevkov: 4
Re: ZNANE OSEBE PA AVTOGRAMI PA TO 30.1.2015 21:00
najlepša hvala za naslov in link Very Happy
Smith • Od: 27.1.2015 • Prispevkov: 4
Re: ZNANE OSEBE PA AVTOGRAMI PA TO 30.1.2015 21:09
zanima me tudi ali je že kdo poslal pismo Mariu Balotelliju za avtogram in če je kaj dobil nazaj Question


Uporabi pamet, ko si 'gor',
da ne bo problemov, ko greš 'dol'!

Zaradi tvoje varnosti med sodelovanjem v Forumu ali na Čveku ne objavljaj svojih osebnih podatkov, imena, priimka, naslova, kjer stanuješ, e-naslova, telefonske številke, ne razlagaj, v katero šolo hodiš in ne objavljaj svojih fotografij ali povezav do njih.

Prav tako na Forumu ali Čveku ne objavljaj osebnih podatkov in fotografij ali povezav do svojih prijateljev in znancev, niti jih ne pošiljaj po mejlu osebam, s katerimi se srečuješ na netu.

Če se s sogovorniki ne strinjaš, jim to lahko vljudno poveš. Nadzor nad Forumom in Čvekom ima uredništvo spletnega mesta eetaq.si, ki si pridržuje pravico, da žalitve, zmerjanja, neplačane oglase in druge neprimerne vsebine izbriše po lastni presoji. Če ti kaj ni všeč, oz. imaš kakšno pripombo povezano s vsebino Foruma ali Čveka, nam pošlji mejl na urednistvo@eetaq.si.