ko piješ alkohol-se nasledni dan pozna na krvi?


ko piješ alkohol-se nasledni dan pozna na krvi?
ja
50%
 50%  [ 2 ]
ne
25%
 25%  [ 1 ]
nevem
25%
 25%  [ 1 ]
Skupaj glasov : 4

nimamidej • Od: 26.4.2012 • Prispevkov: 149
ko piješ alkohol-se nasledni dan pozna na krvi? 21.12.2014 22:07
mene pa zanima,če mogoče kdo ve..če npr. en dan piješ alkohol..naslednji dan pa greš k zdraniku,in mi vedno uzamejo ful velik stekleničk krvi..a se bo to poznal,in bojo rezultati napačni?
sej drugače ne pijem..sam zanima me,kr mam zdaj glih en dan pred pregledom neko zadevo,pa da vem,če je mogoče bolš,da se alkohola pač tisti dan izogibam.. Smile
hvala..
ankar1997 • Od: 21.12.2014 • Prispevkov: 1
Re: ko piješ alkohol-se nasledni dan pozna na krvi? 21.12.2014 23:49
Ja alkohol/etanol se v krvi zazna še 12 ur. pol je pa odvisn kašne teste ti bodo delal, ker sam aparat ti ne bo zaznov alkohola če ga oni ne bojo iskal Smile Pa lepo žuriri Very Happy
nimamidej • Od: 26.4.2012 • Prispevkov: 149
Re: ko piješ alkohol-se nasledni dan pozna na krvi? 22.12.2014 22:44
hvala ti za odgovor.. Smile
ja ponavadi mi na kakšne bolezni.. (u zvezi s kostmi,če me je klop pičiu,..pa take stvari..)
slovenc79 • Od: 19.8.2011 • Prispevkov: 1260
Re: ko piješ alkohol-se nasledni dan pozna na krvi? 24.12.2014 1:08
mislim da obstaja neka formula, koliko alkohola jetra prečistujo v tok in tok urah.. neki ful nalivat je itak bv, če ene 2 pira spiješ do polnoči, potem pa kak kozarec vode al pa dva se zjutraj ne bo nič poznalo.
drugač pa, ne bo nič hudga če je kaka kaplica v krvi (če si polnoletna, seveda), po drugi strani pa tud ni tko nujno pomembno pit na partijih, tko da.. odločitev je tvoja Smile


Uporabi pamet, ko si 'gor',
da ne bo problemov, ko greš 'dol'!

Zaradi tvoje varnosti med sodelovanjem v Forumu ali na Čveku ne objavljaj svojih osebnih podatkov, imena, priimka, naslova, kjer stanuješ, e-naslova, telefonske številke, ne razlagaj, v katero šolo hodiš in ne objavljaj svojih fotografij ali povezav do njih.

Prav tako na Forumu ali Čveku ne objavljaj osebnih podatkov in fotografij ali povezav do svojih prijateljev in znancev, niti jih ne pošiljaj po mejlu osebam, s katerimi se srečuješ na netu.

Če se s sogovorniki ne strinjaš, jim to lahko vljudno poveš. Nadzor nad Forumom in Čvekom ima uredništvo spletnega mesta eetaq.si, ki si pridržuje pravico, da žalitve, zmerjanja, neplačane oglase in druge neprimerne vsebine izbriše po lastni presoji. Če ti kaj ni všeč, oz. imaš kakšno pripombo povezano s vsebino Foruma ali Čveka, nam pošlji mejl na urednistvo@eetaq.si.