Nič mi ne pove kam gre, kje je, kaj dela in preselil se bo..

lollipoop • Od: 8.8.2012 • Prispevkov: 122
Nič mi ne pove kam gre, kje je, kaj dela in preselil se bo.. 13.8.2014 17:57
Žiujo!
Rada bi vs prosila če ma ker kej pametnga mi za svetvt kaj nej nrdim, ker mi tip dejansko nč noče več povedat.. ne kam gre, ne kje je, ne kaj dela, ne s kom je.. pa še preselu se bo.. veliiiiiik stran od mene..
plis nej mi kdo odpiše.. nevem kva narest z mojmu lajfom.. Rolling Eyes
tenks ljudje <3
ElTora • Od: 9.2.2013 • Prispevkov: 43
Re: Nič mi ne pove kam gre, kje je, kaj dela in preselil se bo.. 14.8.2014 10:51
ojoj, zakaj se sploh še ubadaš z njim? Ignorejej ga, pa bo. Sej živiš zase, ne zanga, škoda se sekerat, če se on ne. Smile
lollipoop • Od: 8.8.2012 • Prispevkov: 122
Re: Nič mi ne pove kam gre, kje je, kaj dela in preselil se bo.. 18.8.2014 11:08
Če pa je biu na začetku tooolk prjazn.. prou največji srčk no..
sj zj se probam ne tolk sikirat pa bom še mal počakala.. da vidm kaj bo.. kuko bo šlo.. nevem no..
sploh nevem Sad
Teika • Od: 2.6.2013 • Prispevkov: 83
Re: Nič mi ne pove kam gre, kje je, kaj dela in preselil se bo.. 27.8.2014 15:06
hej Smile Kot je že rekla oseba pred mano..kaj za vraga se še ubadaš z njim?? Žal mi je, ampak verjetno je komaj sedaj pokazal svoj pravi obraz.. Veliko bolje bo za tebe če ga pustiš na miru in si najdeš boljše, ki te bo spoštoval in mu boš pomenila veliko. Tale fant če mu lahko sploh tako rečem) si pa ne zasluži nobene punce. Očitno mu je vse ena velika IGRA. Ko ljubimo, ljubimo s srcem. On očitno ne. Torej na tebi je ali boš še naprej živela v utvarah ali pa se boš postavila na prvo mesto in bolj cenila Smile Zaslužiš si veliko več.

Lepo bodi!
lollipoop • Od: 8.8.2012 • Prispevkov: 122
Re: Nič mi ne pove kam gre, kje je, kaj dela in preselil se bo.. 31.8.2014 19:21
zakaj se ubadam z njim? ker ga mam rada.
zj se že kšn mesc nisva vidla.. tut odpisuje ne sam.. nvem.. js bom res počakala da se vidva pa u živo zrihtava.. sam.. sej sploh nevem kaj nej mu rečm Rolling Eyes

aja pa zej se je premislu in se NE BO preselu.
Teika • Od: 2.6.2013 • Prispevkov: 83
Re: Nič mi ne pove kam gre, kje je, kaj dela in preselil se bo.. 31.8.2014 20:01
Nevem kaj ti naj svetujem.. Očitno potem to ni ljubezen. Je le enostranska kot je razvidno.. Verjamem, da ga imaš rada in da nočeš a se konča, vendar je včasih bojš iti dalje kot pa vztrajati za nič. SLabo sebi delaš. Kak dolgo pa sta sploh skupaj? Kdaj se je pa tako spremenil?

lollipoop pravi:
zakaj se ubadam z njim? ker ga mam rada.
zj se že kšn mesc nisva vidla.. tut odpisuje ne sam.. nvem.. js bom res počakala da se vidva pa u živo zrihtava.. sam.. sej sploh nevem kaj nej mu rečm Rolling Eyes

aja pa zej se je premislu in se NE BO preselu.
lollipoop • Od: 8.8.2012 • Prispevkov: 122
Re: Nič mi ne pove kam gre, kje je, kaj dela in preselil se bo.. 15.9.2014 10:43
2 mesca.. in en mesc nazaj se je spremenu.. Rolling Eyes
sj zj je spet tko.. prjazn učasih Smile
nevem no
FAK


Uporabi pamet, ko si 'gor',
da ne bo problemov, ko greš 'dol'!

Zaradi tvoje varnosti med sodelovanjem v Forumu ali na Čveku ne objavljaj svojih osebnih podatkov, imena, priimka, naslova, kjer stanuješ, e-naslova, telefonske številke, ne razlagaj, v katero šolo hodiš in ne objavljaj svojih fotografij ali povezav do njih.

Prav tako na Forumu ali Čveku ne objavljaj osebnih podatkov in fotografij ali povezav do svojih prijateljev in znancev, niti jih ne pošiljaj po mejlu osebam, s katerimi se srečuješ na netu.

Če se s sogovorniki ne strinjaš, jim to lahko vljudno poveš. Nadzor nad Forumom in Čvekom ima uredništvo spletnega mesta eetaq.si, ki si pridržuje pravico, da žalitve, zmerjanja, neplačane oglase in druge neprimerne vsebine izbriše po lastni presoji. Če ti kaj ni všeč, oz. imaš kakšno pripombo povezano s vsebino Foruma ali Čveka, nam pošlji mejl na urednistvo@eetaq.si.