PRVE ZVEZE??


Ste težko preboleli vašo prvo zvezo?
Da, potreboval/a sem čas
90%
 90%  [ 10 ]
Ne, sploh ne...
9%
 9%  [ 1 ]
Skupaj glasov : 11

SmileOnMyFace • Od: 26.6.2012 • Prispevkov: 730 • Kraj: Ljubljana
PRVE ZVEZE?? 9.2.2013 12:15
Verjamem, da je to verjetn najbolj butasto vprašanje na tem forumu Razz
torej: Kako se je končala vaša PRVA zveza?
Kdo je koga pustil, sta se se zmenla, da se razideta, sta ostala prijatelja, lahka tud navedete razloge (če vam ni prehudo), sta se razšla v prepiru, v pregovoru, preko neta al smsov, vam je žal......razpišite se Wink

Vsi tisti, ki se vam to zdi neizmerno bedasto, prosim, brez neumnih komentarjev....svoje nezadovoljstvo lahka izrazite le z molkom Wink
nobenega ne silim in svoje prispevke lahka oddate samo tisti, ki vam ni hudo ali se ne bojite, da bi se vrnile stare bolečine Smile
mogoče pa bo ravno to, da se boste izpovedali dobra stvar....

lepo se mejte vsi skup :*
Pa3k • Od: 23.10.2011 • Prispevkov: 23
Re: PRVE ZVEZE?? 9.2.2013 13:24
hm ona je pustila mene, poslala mi je sms ceprou sva bla 3 metre narazn (sam zid umes). Razlog je mela zlo slab. Sva sicr ostala frenda in se kdaj pa kdaj pogovarjava, ampak nikol nouc vec isto k je blo. In ja seveda mi je ful zou Sad
Neimenovano • Od: 12.3.2012 • Prispevkov: 229
Re: PRVE ZVEZE?? 10.2.2013 14:05
Am pri moji prvi zvezi sem jst pustila fanta, v živo, lepo s pogovorom. Preveč hitro sva skočila v zvezo, nisva se dovolj poznala in kasneje sem spoznala, da pač ni takšen človek kot je dajal prvi vtis. Ostala sva le še znanca, včasih malo poklepetava in to je to.
anonlolzz • Od: 27.12.2013 • Prispevkov: 37
Re: PRVE ZVEZE?? 28.5.2015 20:57
moja prva zveza se je končala preko smsa. pa ubistvu tud razloga ni navedu. po tistem je nehal odgovarjat na smse in klice, me povsod blokiral,...nisem imela več nobenega kontakta z njim. pa glede na to da se nisva ne skregala ne nič, se mi niti ne sanja zakaj sva se razšla


Uporabi pamet, ko si 'gor',
da ne bo problemov, ko greš 'dol'!

Zaradi tvoje varnosti med sodelovanjem v Forumu ali na Čveku ne objavljaj svojih osebnih podatkov, imena, priimka, naslova, kjer stanuješ, e-naslova, telefonske številke, ne razlagaj, v katero šolo hodiš in ne objavljaj svojih fotografij ali povezav do njih.

Prav tako na Forumu ali Čveku ne objavljaj osebnih podatkov in fotografij ali povezav do svojih prijateljev in znancev, niti jih ne pošiljaj po mejlu osebam, s katerimi se srečuješ na netu.

Če se s sogovorniki ne strinjaš, jim to lahko vljudno poveš. Nadzor nad Forumom in Čvekom ima uredništvo spletnega mesta eetaq.si, ki si pridržuje pravico, da žalitve, zmerjanja, neplačane oglase in druge neprimerne vsebine izbriše po lastni presoji. Če ti kaj ni všeč, oz. imaš kakšno pripombo povezano s vsebino Foruma ali Čveka, nam pošlji mejl na urednistvo@eetaq.si.