hujšanje

klavdija2016 • Od: 22.8.2011 • Prispevkov: 95
hujšanje 5.7.2012 23:24
hey
jaz bi ful rada shujšala v stegna imate kakšen predlog:
-kake vaje naj delam
a gre v 7ih tednih??
pliss help
Lojzica • Od: 20.3.2012 • Prispevkov: 8
Re: hujšanje 6.7.2012 1:23
heej! ja najbolš je če začneš tečt usak dan (trimčkat) pa mal bl pazi kaj ješ, ne jej po 7 uri zvečer, pij velik vode kr telo učasih zameša žejo z lakoto, jej res samo kadar si lačna ne iz dolgočasja, žalosti... drgač pa čim bolj zdravo pa to Smile
T3jchk • Od: 26.6.2012 • Prispevkov: 44
Re: hujšanje 9.7.2012 2:58
Valda se pozna, če boš migala pa kake vaje deli - ubistvu maš tega ful na youtubu. Pa prehrano poštimi. Sladko bolj dopoldne, da čez dan porabiš, pol ne tega jest.
irish • Od: 12.2.2012 • Prispevkov: 180
Re: hujšanje 10.7.2012 12:30
Js sm mela tut ful zaka močna stegna. In sm začela tečt. Usak dan po 30 minut jogginga. Pol pa sam stopnjuj, usak dan mal hitreje pa dlje. Js ne morem verjet kok sm shujšala u dveh mesecih.!!!
Pij samo vodo. Čim manj računalnika. Pejt plavat zaj poleti. Čim manj ogljikovih hidratou ampak ne stradat. Ker to je sam še slabš pol. Jej, ampak zmerno pa zdravo. Čim več sadja.
Pa krepilne vaje deli.
T3jchk • Od: 26.6.2012 • Prispevkov: 44
Re: hujšanje 23.7.2012 14:33
irish kako si se zmotivirala, d si se res spravla laufat in ne samo razmišljala? Wink meni oblasno to dela težave - recimo si daš sliko hudga tipa v omaro? Wink
irish • Od: 12.2.2012 • Prispevkov: 180
Re: hujšanje 23.7.2012 22:01
Hahaha... No ja, tu bi tut lah šlo. xD
No, enkrat sm si rekla, da to je to in sm pač šla tečt. Pa slušalke sm dala u ušesa in je hitr pretekl 15 minut. Men se je to zdel ful velik in sm bla zadovolna sama s sabo, ker sm vidla da zmorem. In pol ni blo več tko težko.
Ko boš prvič poskusla, bo u drugo lažje. Smile Usak dan bo lažje Smile
Loh pa poskusiš tut to. U omari poušči hlače al pa krilo ka ti je mal premajhno. In pol ti nej bo pač cilj da se moraš spravit u to oblačilo.... Da dost shujšaš.
Just Mee • Od: 5.10.2009 • Prispevkov: 60
Re: hujšanje 24.7.2012 10:27
jaz imam problem pri bokih..ogromne imam..vem, da je to pri ženskah normalno za rojevanje ampak imam jaz še fajn maščobne obloge gor, dejansko v obliki hruške..nemoremm si oblečt majčko, ki je malo bolj oprijeta ker se mi boki vidijo full in je enostavno grozno..plzzz..help me, kake vaje so za to najboljše pa hrana?
klavdija2016 • Od: 22.8.2011 • Prispevkov: 95
Re: hujšanje 27.7.2012 1:47
heii no jaz od 15.7 delam vsak dan zjutraj&zvečer 30 počepov in 30 izpadnih korakoh če delam to do konca avgusta a se bi mi poznalo kaj da sem shujšala??
tiasq • Od: 9.7.2012 • Prispevkov: 49
Re: hujšanje 27.7.2012 16:25
Just Mee pravi:
jaz imam problem pri bokih..ogromne imam..vem, da je to pri ženskah normalno za rojevanje ampak imam jaz še fajn maščobne obloge gor, dejansko v obliki hruške..nemoremm si oblečt majčko, ki je malo bolj oprijeta ker se mi boki vidijo full in je enostavno grozno..plzzz..help me, kake vaje so za to najboljše pa hrana?


sm punca, ampak usen pravm, da so boki ful lepi. no razen če niso reees preveč. samo ne verjamem da maš res tuk preveč, sploh ker sama sebe ocenjuješ in itak pretiravaš (btw to delamo vsi : P)
maščoba? stopit jo je treba Very Happy :
[link]
[link]
[link]

pa sama še najd na netu kej..
VaLenntina • Od: 27.7.2012 • Prispevkov: 3
Re: hujšanje 27.7.2012 21:44
Js sm debela, že od nekdaj, od rojstva. Želim pa si da mi nekoč usaj mau uspe shujšat. Prosim za kakšno tako dieto enostauno kr na netu je use tko čudnu, neka hrana k prvič zanjo slišm. Res rabm neki kr souražm mojo postavo in hočm bit usaj mau bolša glede videza.
la15 • Od: 27.7.2012 • Prispevkov: 3
Re: hujšanje 27.7.2012 23:55
hej jst zdej hujšam in sm šla na shujševalne diete.si in sm si zbrala eno dieto k mi je ušeč in zdej se tega držim Smile
Just Mee • Od: 5.10.2009 • Prispevkov: 60
Re: hujšanje 28.7.2012 10:13
tiasq pravi:
Just Mee pravi:
jaz imam problem pri bokih..ogromne imam..vem, da je to pri ženskah normalno za rojevanje ampak imam jaz še fajn maščobne obloge gor, dejansko v obliki hruške..nemoremm si oblečt majčko, ki je malo bolj oprijeta ker se mi boki vidijo full in je enostavno grozno..plzzz..help me, kake vaje so za to najboljše pa hrana?


sm punca, ampak usen pravm, da so boki ful lepi. no razen če niso reees preveč. samo ne verjamem da maš res tuk preveč, sploh ker sama sebe ocenjuješ in itak pretiravaš (btw to delamo vsi : P)
maščoba? stopit jo je treba Very Happy :
[link]
[link]
[link]

pa sama še najd na netu kej..

hvala ti Wink)
Just Mee • Od: 5.10.2009 • Prispevkov: 60
Re: hujšanje 28.7.2012 10:17
VaLenntina pravi:
Js sm debela, že od nekdaj, od rojstva. Želim pa si da mi nekoč usaj mau uspe shujšat. Prosim za kakšno tako dieto enostauno kr na netu je use tko čudnu, neka hrana k prvič zanjo slišm. Res rabm neki kr souražm mojo postavo in hočm bit usaj mau bolša glede videza.


Najprej se moraš odpovedat slatkarijam, vsaj enkrat naa mesec lahko poješ nekaj slatkega, kako vrsto čokolade, nič več..jej bolj sveže sadnje, zelenjavo, ribe,...
vsaj pol ure na dan se gibaj, idi tečt..
pa jej ananas, vsaj dva kosa na dan, ker ananas vsebuje nekaj ko topi maščobo...pa full vode, nič slatkih pijač
VaLenntina • Od: 27.7.2012 • Prispevkov: 3
Re: hujšanje 28.7.2012 16:50
Just Mee pravi:
VaLenntina pravi:
Js sm debela, že od nekdaj, od rojstva. Želim pa si da mi nekoč usaj mau uspe shujšat. Prosim za kakšno tako dieto enostauno kr na netu je use tko čudnu, neka hrana k prvič zanjo slišm. Res rabm neki kr souražm mojo postavo in hočm bit usaj mau bolša glede videza.


Najprej se moraš odpovedat slatkarijam, vsaj enkrat naa mesec lahko poješ nekaj slatkega, kako vrsto čokolade, nič več..jej bolj sveže sadnje, zelenjavo, ribe,...
vsaj pol ure na dan se gibaj, idi tečt..
pa jej ananas, vsaj dva kosa na dan, ker ananas vsebuje nekaj ko topi maščobo...pa full vode, nič slatkih pijač


Hmm ija bom probala.. drugač pa fuL hvala Smile)
Tanja18 • Od: 24.3.2014 • Prispevkov: 7
Re: hujšanje 20.5.2014 23:25
Helouuu:)

Vidm da vas je velik k si želite urediti postavo in morda tudi prehrano.

Seveda je na prvem mestu MOTIVACIJA in tuki se use ustavi, ker vsakega mine oz. tezko zacne.

No pr men je tko d mam mal slaufa okol trebuha in pa stegna..in sm si zadala ze dovg cajta nazaj da se bom tega znebila...seveda se tega nismo drzal.
Pol so pa usi porajtal moj trebuh in mel skos pripombe cez njega tko duma kot v sluzbi kaksni sodelavci pa ostali in mi je slo zloo na živce.

No in to mi je bla motivacija, da sm se spravla dokoncno znebit trebuha in da bom usem zaprla usta ker imajo pripombe cez moj trebuh.

ZACŒEL se je pa tko:
-dva tedna sm prblizn urejala prehrano(nisem se odpovedala nobeni jedi samo zmanjsala sem kolicinski vnos, jedla 5x na dan in obvezno takoj ko sem se ustala spila vodo na prazen zelodec in pa jedla zajtrk) - je obvezen saj pospesii metabolizem

-ustala okol 9, sla okol 10 tec (3.80 km - 22 minut)- ni nujno tok ampak tok kot zmorete
-prsla nazaj popila vodo in sla vrtet hula hop obroc (tezek 1,2kg) prblizn 10 min potem pa delat 100 trebusnjakov, 10 sklec moskih (lahko tudi zenske) in 30 pocepov
IN TO JE BLO TO
To sem delala ceu teden in dejansko se upaz razlika ni velika ampak neki je,

Baje pa je nasplosno najbolj laufat zjutri pa sevede na prazen zelodec oz. kakšn kozarc vode lohk spijete.
Obvezno ccez dan veliko vode!!!

Morem se pa zdej spet nazaj spravt ker to sm delala med prvomajskimi pocitncami in pol je bla sola in se mi zutri ni dal ustajat:)

Zelja po sladkem- jst sm se je ubranla tko da sm pred sabo skrila cokolado pac vedla sm ke je ampak ker sm jo skrila na omaro se mi ni dal skos gor lezt, ce sm jo pa ze odprla pa sm samo eno tablco..
Je pa tud res da sem se kdaj pozen zvecer najedla ker naceloma sm se navadla do 7. Pac samo kkšen jabuk ali jogurt pac lahko prebavljivo in ne trde ali tezke hrane
Pac moras se kontrolirat.

Pa veliko uspeha
Very Happy Wink


Uporabi pamet, ko si 'gor',
da ne bo problemov, ko greš 'dol'!

Zaradi tvoje varnosti med sodelovanjem v Forumu ali na Čveku ne objavljaj svojih osebnih podatkov, imena, priimka, naslova, kjer stanuješ, e-naslova, telefonske številke, ne razlagaj, v katero šolo hodiš in ne objavljaj svojih fotografij ali povezav do njih.

Prav tako na Forumu ali Čveku ne objavljaj osebnih podatkov in fotografij ali povezav do svojih prijateljev in znancev, niti jih ne pošiljaj po mejlu osebam, s katerimi se srečuješ na netu.

Če se s sogovorniki ne strinjaš, jim to lahko vljudno poveš. Nadzor nad Forumom in Čvekom ima uredništvo spletnega mesta eetaq.si, ki si pridržuje pravico, da žalitve, zmerjanja, neplačane oglase in druge neprimerne vsebine izbriše po lastni presoji. Če ti kaj ni všeč, oz. imaš kakšno pripombo povezano s vsebino Foruma ali Čveka, nam pošlji mejl na urednistvo@eetaq.si.