kje bom leta 2020?

<< | 1 | 2
zmajcy • Od: 19.10.2008 • Prispevkov: 78 • Kraj: Nova Gorica
Re: kje bom leta 2020? 13.6.2009 20:30
no, čez 10 let bom lih končala kak študij (verjetno), pol se bom pa s fantom preselila v tujino (Dublin al pa kako drugo velemesto), se zaposlila in imela otroke Very Happy
shoot • Od: 31.12.2008 • Prispevkov: 28
Re: kje bom leta 2020? 13.6.2009 20:30
kjer kol bom upam sam da bom zdrava pa da bojo ljudje okrog mene tisti ko me res majo radi.....točn kje bi bla pa najraj tm kjer bi našla svoj mir in mela svoj lajf...
maia333 • Od: 1.5.2009 • Prispevkov: 35
Re: kje bom leta 2020? 13.6.2009 22:24
Munda pravi:
Nameless pravi:
Barby pravi:
Uspešno dokončala študij, in odšla v vojsko. Smile


Enako...tut mene ima, da bi šel v vojsko, ko končam šolo.

Za koga? Za Slovenijo! Laughing

Jaz tudi Very Happy Very Happy



uf če verjamete al ne je to moja skriza želja od osmga leta xD
jao po mn k skor desetih letih je to ena redkih stvari k me še ni minila..
ampak če povem po pravici nimam dost jajc za to(če loh tko rečm čeprou sm *****)
kje pa bom takrt..čez tok caiita..
jah..
realnost je,da bom vrjetn umrla za kkšnim plučnim rakom..
**** ga kr že vem..pa neda se mi delat da bi kkšnečike pustila al pa ta shit (+astma)
...js sm člouk k živi za trenutek..in tut če se sprum mislt na prihodnost mam kr nekak že u glavi da verjetn tridesetga leta nom dočakala..ampak useen..do takrt mam še cait..
glede smrti pa tega pa na žalost vrjamm u usodo..
na kar sm velikrat jezna Twisted Evil

če pa rečm da bom žvela doug..pol pa mislm dokončt kkšn študij umetnosti..
postat neodvisni umetnik..in še naprej uživat življenje kokr se da..
ker mislm da ni važn kolk caita žviš ampak kako ta čs izkoristš.

no ja bluzim...
hF*
pupaa94 • Od: 15.3.2009 • Prispevkov: 190
Re: kje bom leta 2020? 13.6.2009 23:11
maia333 pravi:
Munda pravi:
Nameless pravi:
Barby pravi:
Uspešno dokončala študij, in odšla v vojsko. Smile


Enako...tut mene ima, da bi šel v vojsko, ko končam šolo.

Za koga? Za Slovenijo! Laughing

Jaz tudi Very Happy Very Happy



uf če verjamete al ne je to moja skriza želja od osmga leta xD
jao po mn k skor desetih letih je to ena redkih stvari k me še ni minila..
ampak če povem po pravici nimam dost jajc za to(če loh tko rečm čeprou sm *****)
kje pa bom takrt..čez tok caiita..
jah..
realnost je,da bom vrjetn umrla za kkšnim plučnim rakom..
**** ga kr že vem..pa neda se mi delat da bi kkšnečike pustila al pa ta shit (+astma)
...js sm člouk k živi za trenutek..in tut če se sprum mislt na prihodnost mam kr nekak že u glavi da verjetn tridesetga leta nom dočakala..ampak useen..do takrt mam še cait..
glede smrti pa tega pa na žalost vrjamm u usodo..
na kar sm velikrat jezna Twisted Evil

če pa rečm da bom žvela doug..pol pa mislm dokončt kkšn študij umetnosti..
postat neodvisni umetnik..in še naprej uživat življenje kokr se da..
ker mislm da ni važn kolk caita žviš ampak kako ta čs izkoristš.

no ja bluzim...
hF*


jst sm ttu vedno mela ful velko željo it u vojsko za slovenijo valda in sm tut spoznala enga vujaka in sva skupi sklece delala sam je itak me nažgov k nč xd pa tko sva se ful pokaperala in mi je blo še bol do tega še večja strast pol pa sm mal razmišlala o 1 pa 2 svetovni vojni pa mi je pol prešinilo d jajca d bi se strelala tm pa gledala tist trplenje pa nebi mela
TigerV • Od: 28.12.2015 • Prispevkov: 23
Re: kje bom leta 2020? 31.1.2016 23:52
V soli. Drgac pa bomo na podstresju uredil stanoavnje zame (soba, kuhinja, dnevna, kopalnica itd.). Vsaj nekaj dobrega od tega.
maister • Od: 29.9.2014 • Prispevkov: 12
Re: kje bom leta 2020? 8.2.2016 19:40
no če ze lahko sanjamo...upam da bom v uspešni sloveniji....sam te sanje se nebodo nikol uresničle...
mistake226 • Od: 27.3.2016 • Prispevkov: 7
Re: kje bom leta 2020? 27.3.2016 23:01
Resnično:
V mb, v ddd, obiskovala Biotehniško šolo, se zabavala z bratrancem.

Kje hocm bit:
Ne rabim jst it na druge celine, čist zadostno je če sm zaston v apartmanu na Moru z vročim vremenom in lepimi, slovenskimi, pametnimi (ne preveč) fanti.
emAnuELa • Od: 24.7.2016 • Prispevkov: 22
Re: kje bom leta 2020? 15.10.2016 22:03
2 dvojcici
2sina (nedvojcka)
filmska zvezdnica
holiwod
potovanja
Hiphop
slovenc79 • Od: 19.8.2011 • Prispevkov: 1260
Re: kje bom leta 2020? 31.10.2016 2:44
tako kot zdaj, sam da imam v redu službo in punco s katero se imava zelo rada in planirava ustvariti družino. čisto nič drugega ne rabim.


Uporabi pamet, ko si 'gor',
da ne bo problemov, ko greš 'dol'!

Zaradi tvoje varnosti med sodelovanjem v Forumu ali na Čveku ne objavljaj svojih osebnih podatkov, imena, priimka, naslova, kjer stanuješ, e-naslova, telefonske številke, ne razlagaj, v katero šolo hodiš in ne objavljaj svojih fotografij ali povezav do njih.

Prav tako na Forumu ali Čveku ne objavljaj osebnih podatkov in fotografij ali povezav do svojih prijateljev in znancev, niti jih ne pošiljaj po mejlu osebam, s katerimi se srečuješ na netu.

Če se s sogovorniki ne strinjaš, jim to lahko vljudno poveš. Nadzor nad Forumom in Čvekom ima uredništvo spletnega mesta eetaq.si, ki si pridržuje pravico, da žalitve, zmerjanja, neplačane oglase in druge neprimerne vsebine izbriše po lastni presoji. Če ti kaj ni všeč, oz. imaš kakšno pripombo povezano s vsebino Foruma ali Čveka, nam pošlji mejl na urednistvo@eetaq.si.