Flaša resnice!

loveeeavril • Od: 7.10.2008 • Prispevkov: 3
Flaša resnice! 7.10.2008 16:25
Oila!
Js sm pa odprla temo....kot že naslou govori.
Zanima me kako se vi igrate "flašo resnice"!
Js nimam nikol ideje kaj bi uprašala al pa dala iziv.
Razpište se (pa ne me žalt prosm )
Pa naša generacija je (1995) torej 13 letniki - 14 recmo (če bomo mel kj u CŠOD )!
Čaw
Rvm
tincqa • Od: 28.9.2008 • Prispevkov: 19
hfg 7.10.2008 17:55
resnica: U koga si?, Kerga iz klasa bi pelal/a na pjačo?...pa take fore...sam ne prehudih in ne preveč izi (recmo Kera je tvoja naj pjača? - to je kr neki)...

izzivi: to ie pa neskončno možnsti...mi smo na taboru dal eni sošolki (sam punce smo se šle to) d more jt do enga sošolca in mu rečt d je full seksi Very Happy ...pa sj to nikol ne zmanka idej...sam č boš ti navrst da daš izziv al pa resnico...ti svetujm d daš nekej k bi tut sama nrdila...kr če ne se ti lohka vrne!!...

pa vlik smeha:D
kitty • Od: 28.9.2008 • Prispevkov: 18
Re: Flaša resnice! 14.10.2008 16:42
si bil kdaj zaljubljen v učitlco al pa v učitla?
maš kako stvar za srečo... talisman?
kaj imaš oblečeno ko greš spat?
lahko zviješ jezik?
si kdaj slišal starše seksat?
ktera je tvoja najljubša spletna stran?
kolk maš prijatlc na msn-ju?
ktera je tvoja najljubša prjatlca na msn-ju?

če se še kaj spomnim napišem Laughing
lullaby • Od: 14.10.2008 • Prispevkov: 23 • Kraj: kp
Re: Flaša resnice! 14.10.2008 18:10
hmm ja jas tut nisem rauno najbolša za spraševat pa sto pa useeno .. jas sem mogla poleti si pomarančo razmečkat po lasih xD
pri izzivih pa učasih damu tut lizarjenje al pa kaj tazga , amapk to pač se zgodi ko maš že nekaj ''pod kapo''
poisongirl • Od: 11.10.2008 • Prispevkov: 68
Re: Flaša resnice! 16.10.2008 15:25
nwm koga bi is tvojga classa, al pa ka bi reku/rekla če bi te un uprašu al pa podobne pač
pr izzivih pa pride do vsega živga, je pa res d morš pazit d se ti ne vrne. začne se z lupčkanjem na lička pol se pa nadaljuje na usta... in tko naprej ( ne ne do sexa še ni pršl)
pol nwm lahk d gre kdo do koga pa mu govori različne stvari npr. o kok si ti sexi al pa d ma hudo rit al pa kake take. al p da ga pokne po riti tko mal pač... al pa d gre h kakmu retardu pa takele. zna bit kr hudo Razz Very Happy
barby999 • Od: 28.9.2008 • Prispevkov: 127 • Kraj: Novo mesto
Re: Flaša resnice! 17.10.2008 22:11
za izziv sm dobila enkrat da morm sošolca za rit zagrabt pol pa rečt d je bla muha pa da nism jst bla... Laughing al pa sm se mogla pr telovadbi slečt u telovadnci namest u garderobi...smo mel pa frenda k je mogu pa zaplesat striptiz u ženski garderobi... Twisted Evil Twisted Evil Razz za uprašanja... hm... si se že zalizala, kai bi nardila če pride en res hot itpček k teb pa ti reče d si hot...itd itd...js sm tut 1995 tk d lohk se gremo tut po netu flašo resnice... Razz Very Happy pište če bi biu kdo za...Wink
poisongirl • Od: 11.10.2008 • Prispevkov: 68
Re: Flaša resnice! 19.10.2008 19:28
js sm za Wink sam mormo novo temo ofnt
smallvillegirl • Od: 12.10.2008 • Prispevkov: 16 • Kraj: deskle
Re: Flaša resnice! 31.10.2008 22:04
Uhh mi flašo resnice.. smo se igral lani in smo bli obsedeni Very Happy
Ujej.. resnica .. tko.. Če se je že kdo kdai napiw. Pa .. če se je že lizu Laughing
Izzivi miljonkrat bolš Very Happy
Mi npr smo mel.. d npr en je šeu u telovadnco k so mel nek trening. se slečt u kanatirco in kričat jz sm pedr Very Happy pol kak kiss pa koga za rit primt Cool
Drgač pa ta stvar rulaaa !! The best ever Very Happy
naibol je igrat zvečer ko so luči zaprte Embarassed Embarassed
_________________
Metal is my Music & I love it !
DeliverMeFromEvil • Od: 12.10.2008 • Prispevkov: 7
Re: Flaša resnice! 31.10.2008 22:13
Men je ta resnica dobra: pojdi do enega v tej sobi in mu povej nekaj kar mu drugače nebi.
Mislm js se te "igre" že zlo dolg nism šla. Mi je pa zlo poštena. (:
Sam domišljijo uporab pa bo. Very Happy
Taanc • Od: 27.10.2008 • Prispevkov: 23
Re: Flaša resnice! 6.11.2008 20:35
jz uživam Very Happy
uprašana za resnico...
..z kermu tipam iz klasa bi hodila..
..ker prfoks je najlepši..
no ja ne da se mi zle Very Happy
izzivi so bolsi...js dajem mal prehude menda haha...
..pjt si kupt 3 playboje u trafiko (js častim itk Very Happy), pa se used na naibl opazn plac u Železnkih (pred trgo) pa ber te playboje (tega noben noce nrdit haha Very Happy)..
..Dj Žanu lupčka na lic Very Happy...
..pj na balkon pa se zader is sm lezba..
..pjt ukol bajte skakat k kura Very Happy..
..itditd..
Annna • Od: 6.11.2008 • Prispevkov: 1
Re: Flaša resnice! 6.11.2008 20:54
Taanc pravi:
jz uživam Very Happy
uprašana za resnico...
..z kermu tipam iz klasa bi hodila..
..ker prfoks je najlepši..
no ja ne da se mi zle Very Happy
izzivi so bolsi...js dajem mal prehude menda haha...
..pjt si kupt 3 playboje u trafiko (js častim itk Very Happy), pa se used na naibl opazn plac u Železnkih (pred trgo) pa ber te playboje (tega noben noce nrdit haha Very Happy)..
..Dj Žanu lupčka na lic Very Happy...
..pj na balkon pa se zader is sm lezba..
..pjt ukol bajte skakat k kura Very Happy..
..itditd..


taaanc. iaia..bi upala pred trgo playboy gledat mau Razz Twisted Evil
užiweey.*chauu.*
chick • Od: 13.10.2008 • Prispevkov: 42 • Kraj: Kranj
Re: Flaša resnice! 6.11.2008 21:05
barby999 pravi:
za izziv sm dobila enkrat da morm sošolca za rit zagrabt pol pa rečt d je bla muha pa da nism jst bla... Laughing al pa sm se mogla pr telovadbi slečt u telovadnci namest u garderobi...smo mel pa frenda k je mogu pa zaplesat striptiz u ženski garderobi... Twisted Evil Twisted Evil Razz za uprašanja... hm... si se že zalizala, kai bi nardila če pride en res hot itpček k teb pa ti reče d si hot...itd itd...js sm tut 1995 tk d lohk se gremo tut po netu flašo resnice... Razz Very Happy pište če bi biu kdo za...Wink






no jst sm za
BlackHeart • Od: 28.10.2008 • Prispevkov: 13
Re: Flaša resnice! 6.11.2008 23:04
barby999 pravi:
za izziv sm dobila enkrat da morm sošolca za rit zagrabt pol pa rečt d je bla muha pa da nism jst bla... Laughing al pa sm se mogla pr telovadbi slečt u telovadnci namest u garderobi...smo mel pa frenda k je mogu pa zaplesat striptiz u ženski garderobi... Twisted Evil Twisted Evil Razz za uprašanja... hm... si se že zalizala, kai bi nardila če pride en res hot itpček k teb pa ti reče d si hot...itd itd...js sm tut 1995 tk d lohk se gremo tut po netu flašo resnice... Razz Very Happy pište če bi biu kdo za...Wink


Jz sm tud za..
Mi tud to igramo k obsedeni.. na rojstnih dnevih pa najbol..
En x sm dubla za izziv, da morm spit radensko v njej pa je biu kos pice pa kečap kis pa olje. fejča. xD
Lp Wink
tassa • Od: 12.10.2008 • Prispevkov: 4
Re: Flaša resnice! 6.11.2008 23:49
flaša resnice na kekem rojstnem dnevu - > ruuuulaaaa!!! Very Happy

samo mi se že taak dugo nismo tega šli da kuj bv Very Happy

al pa vlakec se pelje. skoro isto Very Happy

jas sn tuji za.. to prek neta samo kak bi to izvedli. to ja rabiš flašo pa to... ??? Question
uršaa. • Od: 23.10.2008 • Prispevkov: 7 • Kraj: domđalee.
Re: Flaša resnice! 7.11.2008 16:06
hei.
no mi smo se šli flašo "resnice"...
u narekovajih zato k so bli sami izzivi.
ress je blo noro.
par primerou.


- pač pa en u ustah smoki...tadrug more ta smoki pregrznt
-potem smokiji na telesu.(trebuh,prsi.xD...men smo primere penis)
in tadrug more z usi pobrt te smokije.xD
-pol smo mel kiss na usta.
-na enmu party-ju celo. d je mogu popit (use skup zmixan) coca-cola,piškoti,ledeničaj..
pa take stvari...
-men smo tud ene sex pozee.xD ( seveda u hlačah pa to...) ****
-natikanje kondomou na deodorant...
-neko zapeljivo zapeljevanje. ( pač tipi so bliu vrsti...in jih je mogla punca sexy zapelt )
-aam. jz sm mogla met po telesu selutejpe.(am.ne na intimnih delih!! )
in je mogu tip z zavezanimi očmi dol odlept selutejpe.

ja več se nespomnm.Laughing
jah stari smo seveda 14. Razz
to je to. Razz
Taanc • Od: 27.10.2008 • Prispevkov: 23
Re: Flaša resnice! 8.11.2008 0:13
Annna pravi:
Taanc pravi:
jz uživam Very Happy
uprašana za resnico...
..z kermu tipam iz klasa bi hodila..
..ker prfoks je najlepši..
no ja ne da se mi zle Very Happy
izzivi so bolsi...js dajem mal prehude menda haha...
..pjt si kupt 3 playboje u trafiko (js častim itk Very Happy), pa se used na naibl opazn plac u Železnkih (pred trgo) pa ber te playboje (tega noben noce nrdit haha Very Happy)..
..Dj Žanu lupčka na lic Very Happy...
..pj na balkon pa se zader is sm lezba..
..pjt ukol bajte skakat k kura Very Happy..
..itditd..


taaanc. iaia..bi upala pred trgo playboy gledat mau Razz Twisted Evil
užiweey.*chauu.*


iest drgac neb sla Very Happy. tk d Very Happy
underberg • Od: 3.12.2008 • Prispevkov: 818 • Kraj: šembric pri tuzli
Re: Flaša resnice! 17.2.2009 22:09
ja to smo se mi učas špilal, je blo tut kr zanimivo. Zdej so pa pršl drugi cajti pa če se ži to špilamo je tko na tistga ko pokaže pije. Bi se pa še blo kdaj tole zanimivo za špilat Very Happy
IDIOTinHOLLYWOOD • Od: 18.2.2009 • Prispevkov: 1
Re: Flaša resnice! 18.2.2009 12:12
mi smo se to ful igral kšne 2 leti nzai..kei tazga. XD
poznam p js eno dobro stran na netu, sicr je u angleščini, ampak maš pač TRUTH OR DARE ane in js si iz tm kšne res odštekane primere izpišm d mam pol ideje k se igramo xP
Ninaa111 • Od: 24.1.2016 • Prispevkov: 1
Re: Flaša resnice! 24.1.2016 16:32
Js sm tut za da se gremo tle flašo resnice Very Happy Citat:


Uporabi pamet, ko si 'gor',
da ne bo problemov, ko greš 'dol'!

Zaradi tvoje varnosti med sodelovanjem v Forumu ali na Čveku ne objavljaj svojih osebnih podatkov, imena, priimka, naslova, kjer stanuješ, e-naslova, telefonske številke, ne razlagaj, v katero šolo hodiš in ne objavljaj svojih fotografij ali povezav do njih.

Prav tako na Forumu ali Čveku ne objavljaj osebnih podatkov in fotografij ali povezav do svojih prijateljev in znancev, niti jih ne pošiljaj po mejlu osebam, s katerimi se srečuješ na netu.

Če se s sogovorniki ne strinjaš, jim to lahko vljudno poveš. Nadzor nad Forumom in Čvekom ima uredništvo spletnega mesta eetaq.si, ki si pridržuje pravico, da žalitve, zmerjanja, neplačane oglase in druge neprimerne vsebine izbriše po lastni presoji. Če ti kaj ni všeč, oz. imaš kakšno pripombo povezano s vsebino Foruma ali Čveka, nam pošlji mejl na urednistvo@eetaq.si.