Zgodbe o duhovih!

1 | 2 | >>
abcdefghijklmnoprstuvz • Od: 15.8.2011 • Prispevkov: 99
Zgodbe o duhovih! 22.2.2012 19:38
upam, da take teme še ni blo. no, tukaj bomo pisali, zgodbe o duhovih, ki so se naredile nam ali našim znancem. Začela bom pa jaz:
Bila sem stara 10 let. Zjutraj sem se zbudila, ko sta šla starša v službo. Bila sem sama doma. Ura je bila 6.00. Bilo me je strah, ker sem ravno dan pred tem po televiziji gledala oddajo u duhovih. Ležala sem na postelji in skušala zaspati. V kopalnici imamo stare štekerje, zato se sliši, če gdo prižge luč. no, in jaz sem tam na postelji ležala in kar naenkrat sem slišala, kot da bi nekdo prižgal luč v kopalnici. Prvo sem mislila, da si to le domišljam in zato sem šla pogledat v kopalnico. In res, luč je bila prižgana Exclamation Shocked hitro, kar se le da sem steklaiz hiše k babici in dedku, ki živita blizu naše hiše. še zdaj me je strah, če se kdaj tega spomnim -.- in sigurno je bil duh, ker ni možno, da bi kdo prižgal luč Exclamation

sedaj pa še vi povejte svojo resnično zgodbo o duhovih
mišikaa • Od: 30.7.2011 • Prispevkov: 74
Re: Zgodbe o duhovih! 22.2.2012 20:26
Tudi jaz imam zgodbo Confused

Bili smo na pogrebu dedkove sestre. In smo ravno prišli domov. V kuhinji imamo tako "vrečo" z krtačami in vsem tem. In ko smo vstopili je bilo vse razmetano. V hiši ni bilo nikogar in to se je vsem zdelo zeloo čudno. Saj ko smo prej zapustili hišo je bilo vse pospravljeno. Shocked
irish • Od: 12.2.2012 • Prispevkov: 180
Re: Zgodbe o duhovih! 23.2.2012 19:45
Hah.. Js mam tut eno.
No, bla sm stara 13 in sm bla u kopalnici. Stara mama je bila takrat v kuhinji. Sami sva bili doma.
Ob vratih kopalnice so vrata za katerimi je stopnišče. Vrata so bila odprta.
Ko sem izstopila iz kopalnice, sem na stopnišču zagledala senco. Samo senco, ki se je dvigala po stopnišču pol pa izginla.
Stekla sem v kuhinjo (mogoče je šla pa samo babi nekaj iskat...) in v njej je babica veselo kuhala.
Jaz pa prestrašena O.O
Eimidix • Od: 1.10.2011 • Prispevkov: 42
Re: Zgodbe o duhovih! 24.2.2012 23:31
Okej še jst.
Pč enkrat k sm čakala na autobusni sm vidla enga tipa od lih tok dalč da ga nism mogla vidt u faco pa še mal je blo temno takrt. Pol je pa kr naenkrat izginu Shocked pa ne pred mojmi očmi ampak lih k sm stran pogledala in pol k sm spet tja pogledala ga ni blo več Confused wem da ni mogu tko hitr it naprej.
Pa še neki čudnga se je dons zgodil. Televizija je kr "sama" preklopla kanal pa nastaula glasnost čist do konca. Jst sm se ful ustrašla kr sm prej mela čist potih pa čist neki druzga sm gledala.
Pa večkrat se mi ponoč zdi kokr da bi edn skoz poskušou odpret vrata brez da bi potiskou dol kluko. Kokr eno butanje se sliš. Rolling Eyes o.O
abcdefghijklmnoprstuvz • Od: 15.8.2011 • Prispevkov: 99
Re: Zgodbe o duhovih! 28.2.2012 19:44
mjen se je pa u sredo nardil to, da se je računalnik (prenosnik) ub enih zjutri kr sam pržgau in ugasnu. kr sm bla u postelji pa sm vidla k se je pržgau k je enkran svetlobo oddaju tku d me je zbudu, pual je pa kr naenkrt nehu Rolling Eyes faaaaaaak ej. js ne upam več sama u tej sob spat Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Shocked
DarkerThanBlack • Od: 19.12.2010 • Prispevkov: 133
Re: Zgodbe o duhovih! 29.2.2012 0:01
fak zdj k sm po forumu gledu to o duhovih mam skos filing da me en opazuje >.<
kokrkol enkrat k sm biu za kompom pa je bla že ura okrog 2 zu3 pa tastari&brt so spal sm krnaenkrat čutu en dihanje, sapo k je pihala v moj vrat js sm mislu da je biu veter alpa kej sam sm meu zaprt okn o.o
justfly • Od: 17.7.2011 • Prispevkov: 250
Re: Zgodbe o duhovih! 29.2.2012 11:37
DarkerThanBlack pravi:
fak zdj k sm po forumu gledu to o duhovih mam skos filing da me en opazuje >.<
kokrkol enkrat k sm biu za kompom pa je bla že ura okrog 2 zu3 pa tastari&brt so spal sm krnaenkrat čutu en dihanje, sapo k je pihala v moj vrat js sm mislu da je biu veter alpa kej sam sm meu zaprt okn o.o


pa to dihanje js večkrat čutim... ponavad kdr se uležem v postlo. pol se pa probam prepričat da se mi smo zdi Confused
abcdefghijklmnoprstuvz • Od: 15.8.2011 • Prispevkov: 99
Re: Zgodbe o duhovih! 29.2.2012 18:49
pa sej jst tut slišm dihanje pa ku da bi me en skos upazvou pa da bi biu za mojm hrbtam... pa tist ku učas pugledam čez okn pa mislm d sm kazga duha vidla pa se mi sam zdi kr preveč totih forumu o duhovih berem. fak ej
derUndergang • Od: 27.12.2011 • Prispevkov: 67
Re: Zgodbe o duhovih! 3.3.2012 10:36
abcdefghijklmnoprstuvz pravi:
slovenc79 pravi:
enkrat je na polnem busu en prdnil in pojavil se je grozen duh.

a tu naj bi blu smešn? kr men ni


se strinjam z abcdefghijklmnoprstuvz Wink
agirla • Od: 11.6.2011 • Prispevkov: 19
Re: Zgodbe o duhovih! 5.3.2012 23:10
no pa še moja... js mam pojstlo zlo nizko in z desno roko se lahko dotaknem tal.. no in je ob moji postli kakšnih 30cm parketa in pol je tepih... no in zjutraj ko mi je 1x zvonela budilka sm js še vedno ležala in telefon ki je biu na tleh dvignla k sebi in ugasnla alarm .. pol sm telefon spustila na tepih... čez 1 min al 2 sm slišala kot da bi nekaj padlo na parket in se dvignem in polgledam moj telefon popounoma ugasnjen na parketu o.O
TNT • Od: 15.5.2012 • Prispevkov: 33
... 15.5.2012 15:53
men se je pa zdel, da sam js doživljam to Confused
enkrat k sm bla doma sama se mi je zdel da edn hod po stanovanju. grem pogledat: nobenga ni. to sm še ene parkrat slišala, pa ni se mi dozdeval! Question Shocked
lana28 • Od: 1.4.2012 • Prispevkov: 88
Re: Zgodbe o duhovih! 15.5.2012 16:43
js vrjamem u duhove .. resno .. tulk stvari se mi je že nardil de groza, pa tut v paranormalno vrjamem (pač film) xD

ko sm bla še mala smo se js, moja sestra pa moja sestrična šla neki podobnga kot resnica izziv. pač melo smo eno flašo pa smo jo vrtele. sedele smo v kuhni za mizo pa pač tak na pultu je blaena vlka posoda kjer so ble une čiste posode noter, kr smo glihkar posodo pomile ... no uglavnem .. pač usaka je tisto flašo enkrat zavrtela pa še prej je neki uprašala .. pač nevem kr nekki ... in pol nama je že blo dolgcajt ko nismo mele pametnih uprašanj in pol sm js uprašala: kje je duh? pa zavrtim tisto flašo in pokaže točno na tisto vlko posodo s pomitimi posodami. in pol use me tja pogledamo in kr naenkrat pade šalca za kavo dol. pa kr tko sama od sebe je padla dol ..

Smile
Jok3r • Od: 22.7.2009 • Prispevkov: 606
Re: Zgodbe o duhovih! 15.5.2012 19:11
Obstaja še veliko bolj strašnih stvari kot so duhovi, a le v naši glavi..
fant • Od: 15.5.2012 • Prispevkov: 7
Re: Zgodbe o duhovih! 16.5.2012 13:51
abcdefghijklmnoprstuvz pravi:
mjen se je pa u sredo nardil to, da se je računalnik (prenosnik) ub enih zjutri kr sam pržgau in ugasnu. kr sm bla u postelji pa sm vidla k se je pržgau k je enkran svetlobo oddaju tku d me je zbudu, pual je pa kr naenkrt nehu Rolling Eyes faaaaaaak ej. js ne upam več sama u tej sob spat Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Shocked


tak da te pomirim, to je navada prenosnika od mojega ata XD v bistvu računalnik ni nikoli popolnoma izklopljen, še posebej prenosniki, ker imajo baterijo. zato se zgodi da se pržge brez razloga. ni panike Wink
fant • Od: 15.5.2012 • Prispevkov: 7
Re: Zgodbe o duhovih! 16.5.2012 14:01
lana28 pravi:
js vrjamem u duhove .. resno .. tulk stvari se mi je že nardil de groza, pa tut v paranormalno vrjamem (pač film) xD

ko sm bla še mala smo se js, moja sestra pa moja sestrična šla neki podobnga kot resnica izziv. pač melo smo eno flašo pa smo jo vrtele. sedele smo v kuhni za mizo pa pač tak na pultu je blaena vlka posoda kjer so ble une čiste posode noter, kr smo glihkar posodo pomile ... no uglavnem .. pač usaka je tisto flašo enkrat zavrtela pa še prej je neki uprašala .. pač nevem kr nekki ... in pol nama je že blo dolgcajt ko nismo mele pametnih uprašanj in pol sm js uprašala: kje je duh? pa zavrtim tisto flašo in pokaže točno na tisto vlko posodo s pomitimi posodami. in pol use me tja pogledamo in kr naenkrat pade šalca za kavo dol. pa kr tko sama od sebe je padla dol ..

Smile


če mene vprašaš duhovi možno da so, je bila pa tale dogodivščina s kavo popolnoma fizikalno mogoča v spletu naključij. tudi če nebi vrtela flaše bi verjetno tista kavna šalca dol padla ... in zelo zanimivo si razlagate duhove. a ni duh neviden(po želji) in se teoretično ne more dotikati fizičnih predmetov na način da jih premika? ker pol ni logike da bi lahko šel skozi zid ne XD
fant • Od: 15.5.2012 • Prispevkov: 7
Re: Zgodbe o duhovih! 16.5.2012 14:05
irish pravi:
Hah.. Js mam tut eno.
No, bla sm stara 13 in sm bla u kopalnici. Stara mama je bila takrat v kuhinji. Sami sva bili doma.
Ob vratih kopalnice so vrata za katerimi je stopnišče. Vrata so bila odprta.
Ko sem izstopila iz kopalnice, sem na stopnišču zagledala senco. Samo senco, ki se je dvigala po stopnišču pol pa izginla.
Stekla sem v kuhinjo (mogoče je šla pa samo babi nekaj iskat...) in v njej je babica veselo kuhala.
Jaz pa prestrašena O.O


Glede na to da uporabljamo manj kot 8% naših možgannov sem prepričan, da ima kdo bolj razvite in ko si mislila na čisto nekaj drugega, se je v ozadju tv oje glave nekaj pletlo ter prikazalo kot privid- vse kar ne pusti fizičnih posledic v okolju je teoretično lahko iluzija možganov. če so sposobni ustarit prav zanimive (ali pa grozljive) sanje nad katerimi nimamo nadzora se lahko tudi to pojavi. jaaapajaaaa znanstvena fantastika .... odvisno kako si razlagaš. meni je čisto možno Razz
fant • Od: 15.5.2012 • Prispevkov: 7
Re: ... 16.5.2012 14:08
TNT pravi:
men se je pa zdel, da sam js doživljam to Confused
enkrat k sm bla doma sama se mi je zdel da edn hod po stanovanju. grem pogledat: nobenga ni. to sm še ene parkrat slišala, pa ni se mi dozdeval! Question Shocked


Pol mamo mi hišo strahov ker vse tak poka .... kriv je pa les, ki se krči in razteza. kriva je likalna deska, ki pade po tleh XD veter, ali karkoli drugega. ali pa seveda prisluhi, ki sem jih že imel im je prav creepy.
lana28 • Od: 1.4.2012 • Prispevkov: 88
Re: Zgodbe o duhovih! 16.5.2012 14:29
fant pravi:
lana28 pravi:
js vrjamem u duhove .. resno .. tulk stvari se mi je že nardil de groza, pa tut v paranormalno vrjamem (pač film) xD

ko sm bla še mala smo se js, moja sestra pa moja sestrična šla neki podobnga kot resnica izziv. pač melo smo eno flašo pa smo jo vrtele. sedele smo v kuhni za mizo pa pač tak na pultu je blaena vlka posoda kjer so ble une čiste posode noter, kr smo glihkar posodo pomile ... no uglavnem .. pač usaka je tisto flašo enkrat zavrtela pa še prej je neki uprašala .. pač nevem kr nekki ... in pol nama je že blo dolgcajt ko nismo mele pametnih uprašanj in pol sm js uprašala: kje je duh? pa zavrtim tisto flašo in pokaže točno na tisto vlko posodo s pomitimi posodami. in pol use me tja pogledamo in kr naenkrat pade šalca za kavo dol. pa kr tko sama od sebe je padla dol ..

Smile


če mene vprašaš duhovi možno da so, je bila pa tale dogodivščina s kavo popolnoma fizikalno mogoča v spletu naključij. tudi če nebi vrtela flaše bi verjetno tista kavna šalca dol padla ... in zelo zanimivo si razlagate duhove. a ni duh neviden(po želji) in se teoretično ne more dotikati fizičnih predmetov na način da jih premika? ker pol ni logike da bi lahko šel skozi zid ne XD


ja vem sej o tem sm js tut razmišljala, pa se mi je tut zdel de bi po svoje sama dol padla .. ampak glede nato de smo ble kakšno uro v istem prostoru pa smo sam za mizo sedele, pa nobedn okn ni biu odprt al pa vrate .. no lahka je mal čdn .. zaka se to že prej ni nardil? nevemno
sm že velik o tem razmišljala
slovenc79 • Od: 19.8.2011 • Prispevkov: 1260
Re: Zgodbe o duhovih! 16.5.2012 14:38
recimo, da so duhovi.. zakaj bi delali kaj takega?
zakaj nekateri mislijo, da imajo duhovi značaj/spomine itd., ko pa je to v možganih, ki razpadejo skupaj s truplom? zakaj je izguba spomina, alzheimerjeva bolezen dokazana kot poškodba in odmiranje možganov, ne pa izguba duše?

človek nikoli ne bo in ni bil vseveden, tako da se bodo VEDNO dogajale stvari ki jih ne znaš pojasniti. v starih časih so dež, točo, strele, sončni mrk označevali kot čudež, ki ga je neki bog naredil. danes pa vemo da so to popolnoma naravne stvari.

in čez leta bodo tako pojasnjene tudi stvari za katere danes mislimo da so čuda.

vse to so človeške ideje, ker človek ima naravo da želi imeti vse pojasnjeno in en odprtih vprašanj. in če ne more logično pojasniti se obrača na nadnaravno..
mrsMurray • Od: 21.1.2012 • Prispevkov: 21
Re: Zgodbe o duhovih! 16.5.2012 16:41
mojmu bratu se je enkrat neki čudnga zgodil.. pač je biu sam doma, ostali člani smo bli pa na morju. zvečer je gledov eno oddajo o duhovih. in pol ga je frend klicov, da pride k njemu da bosta igrce igrala. in predn je šu h frendu je ugasnu use luči pa zaklenu vrata. pol okrog 2h k se je vračov domov, je pa vidu da je luč v dnevni pržgana. (smo u bloku in mamo tak velk strešn okn k se vid s ceste). in se je res ustrašu, da ni kdo u stanovanje ulomu ane. pa hoče it notr u stanovanje pa so bla vrata zaklenena in mu je blo še bl čudn. ko je pršu notr je šu pregledat vse prostore za vsak slučaj. no in pol se je končno odpravu spat. ko je že skor zaspau je pa slišov ene korake nad sabo (stanovanje mamo na najvišjem nadstropju in se sliš če kdo hod po podstrešju nad nami). in je mislu da pač sosed neki dela gor. pol je kr naenkrat slišov korake v dnevni sobi (mel smo še stara tla in je dost škripal). koraki so bli skoz bližje, kokr da bi en hodu prot sobi. no in moj brat je komi upov dihat, še premaknu se ni. in pol mu je blo vsega dost in je pržgau luči pa šu še 1x pregledat use prostore, pa prevert če je zaklenu vrata. pol je pa končno u miru zaspau Smile
TNT • Od: 15.5.2012 • Prispevkov: 33
Re: ... 16.5.2012 16:51
fant pravi:
TNT pravi:
men se je pa zdel, da sam js doživljam to Confused
enkrat k sm bla doma sama se mi je zdel da edn hod po stanovanju. grem pogledat: nobenga ni. to sm še ene parkrat slišala, pa ni se mi dozdeval! Question Shocked


Pol mamo mi hišo strahov ker vse tak poka .... kriv je pa les, ki se krči in razteza. kriva je likalna deska, ki pade po tleh XD veter, ali karkoli drugega. ali pa seveda prisluhi, ki sem jih že imel im je prav creepy.


ta hoja se je slišala kokr d bi edn s copati hodu. ker se je slišal kako edn podrsava po hodniku.
slovenc79 • Od: 19.8.2011 • Prispevkov: 1260
Re: Zgodbe o duhovih! 16.5.2012 17:32
a ni "naključje" kako so duhovi aktivni ravno ko gledaš oddajo o duhovih al pa kej takega Very Happy
mrsMurray • Od: 21.1.2012 • Prispevkov: 21
Re: Zgodbe o duhovih! 16.5.2012 18:33
Jok3r pravi:
mrsMurray pravi:
mojmu bratu se je enkrat neki čudnga zgodil.. pač je biu sam doma, ostali člani smo bli pa na morju. zvečer je gledov eno oddajo o duhovih. in pol ga je frend klicov, da pride k njemu da bosta igrce igrala. in predn je šu h frendu je ugasnu use luči pa zaklenu vrata. pol okrog 2h k se je vračov domov, je pa vidu da je luč v dnevni pržgana. (smo u bloku in mamo tak velk strešn okn k se vid s ceste). in se je res ustrašu, da ni kdo u stanovanje ulomu ane. pa hoče it notr u stanovanje pa so bla vrata zaklenena in mu je blo še bl čudn. ko je pršu notr je šu pregledat vse prostore za vsak slučaj. no in pol se je končno odpravu spat. ko je že skor zaspau je pa slišov ene korake nad sabo (stanovanje mamo na najvišjem nadstropju in se sliš če kdo hod po podstrešju nad nami). in je mislu da pač sosed neki dela gor. pol je kr naenkrat slišov korake v dnevni sobi (mel smo še stara tla in je dost škripal). koraki so bli skoz bližje, kokr da bi en hodu prot sobi. no in moj brat je komi upov dihat, še premaknu se ni. in pol mu je blo vsega dost in je pržgau luči pa šu še 1x pregledat use prostore, pa prevert če je zaklenu vrata. pol je pa končno u miru zaspau Smile


kdo ti bo to verjel?


obed, kva se pa ti uzigas? a sem slucajno rekla da je biu kje duh? lah se mu je sam dozdeval da je kdo hodu po stanovanju ker sem napisala da je SLISOV korake, ne pa da je kdo hodu.. mau bl natancno ber naslednic Wink
theoneblondie • Od: 8.2.2012 • Prispevkov: 197
Re: Zgodbe o duhovih! 16.5.2012 18:33
Veliko knjig sem prebrala o strahu in o obnašanju ljudi, ko jih je strah. Dokazano je, da ko se nečesa bojimo, naše slišne in vidne čutnice bolj delujejo in zaradi tega slišimo in vidimo bolje, mi pa ker smo pa mal butlni ane (ne se slepit, res smo butlni) mislmo da je to neki nadnaravnega, da slišimo vsako škripanje in to.

Ah ja, ne trdim, da ni duhov ali karkoli tega, ker tega neve noben. Je pa moja prijateljica bla na eni zabavi in so klical duhove, prov po eni knjigi in po tisti plošči za klicanje duhov. In so se pozabl poslovit al neki tazga, in so se use šipe na oknih razbile v njihovi sobi. Čeprav to je mal tko, čudn in ni za verjet, sam... ne bi rada tega doživela.
bojliji • Od: 11.4.2014 • Prispevkov: 1
zgodba ki se mi je zgodila pred 1 uro 11.4.2014 22:11
prišel sem iz treninga ko sm stopu skoz vrata in zaklenu vrata so se kar naenkrant same od sebe nazaj odklenejo vredu zaklenem še enkrant pol pa grem gor v mojo sobo in si uležem pa gledam televizijo... potem tko za pol ure neki zaropota grem gledat in vidim da je blo okno odprto ker je pa šel dež pa vem da ni bilo odprto... vredu zaprem in hočem se nazaj uležt in ko se usedem na posteljo mi kar naenkran pade z stropa luster u kar nism mogu verjet.... od zdej naprej pa nonstop neki ropota v eni sobi :/ :/ pa nevem kaj naj napravim Shocked


Uporabi pamet, ko si 'gor',
da ne bo problemov, ko greš 'dol'!

Zaradi tvoje varnosti med sodelovanjem v Forumu ali na Čveku ne objavljaj svojih osebnih podatkov, imena, priimka, naslova, kjer stanuješ, e-naslova, telefonske številke, ne razlagaj, v katero šolo hodiš in ne objavljaj svojih fotografij ali povezav do njih.

Prav tako na Forumu ali Čveku ne objavljaj osebnih podatkov in fotografij ali povezav do svojih prijateljev in znancev, niti jih ne pošiljaj po mejlu osebam, s katerimi se srečuješ na netu.

Če se s sogovorniki ne strinjaš, jim to lahko vljudno poveš. Nadzor nad Forumom in Čvekom ima uredništvo spletnega mesta eetaq.si, ki si pridržuje pravico, da žalitve, zmerjanja, neplačane oglase in druge neprimerne vsebine izbriše po lastni presoji. Če ti kaj ni všeč, oz. imaš kakšno pripombo povezano s vsebino Foruma ali Čveka, nam pošlji mejl na urednistvo@eetaq.si.