Igrica za vse - sestavimo zgodbo!

<< | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8
dekle • Od: 24.5.2011 • Prispevkov: 208
Re: Igrica za vse - sestavimo zgodbo! 5.11.2011 21:48
Včeraj sem šla v trgovino po škatlico kondomov, ker mi je fant tako naročil. Ko sem prišla do trgovine, sem srečala bivšega, ki me še vedno ljubi. Vprašal me je, zakaj kupujem kondome.
Ni se mi dalo lagati saj mi je vseeno kaj si misli o meni, ker imam posebne miselne motnje. Zaradi tega sem ostala brez veliko ljubimcev. Kondomi so mi padŁi natla, ko sem se spotaknila ob stopničko, ki je bila velika, me je ujel ter poljubil.
Presenečeno sm ga pogledla in odrinila. Ni sem vedela zakaj sem zelo zardela. Ob njem še dihati nemorem. Pomislila sem,da bi kar ubila svojega fanta ker sem se ponovno počesala in se našminkala. Moje prastarše je šokiralo ko so krokodili brez zob in tangic pojedli traktor. Revolucija škatel za vodo je sprožila ljubezenske in zdravstvene težave mojih zelo močnih dlak. Fant je gledal,kako sem se polulala. povedal bo ljubezensko izpoved. seksala sva v igluju, ki dejansko vzburja. Nepričakovano sem se pohabila. ko obrneva položaj sva prdela nagravžno pohotno, vendar sva zadovolna zaspala polna neustavljivih se užitkov. Zjutraj sem ogotovila da sem sanjala ampak vseeno mi ni bilo dovolj jasno,
Supernatural_iloveyou • Od: 3.3.2011 • Prispevkov: 80
Re: Igrica za vse - sestavimo zgodbo! 5.11.2011 23:05
Včeraj sem šla v trgovino po škatlico kondomov, ker mi je fant tako naročil. Ko sem prišla do trgovine, sem srečala bivšega, ki me še vedno ljubi. Vprašal me je, zakaj kupujem kondome.
Ni se mi dalo lagati saj mi je vseeno kaj si misli o meni, ker imam posebne miselne motnje. Zaradi tega sem ostala brez veliko ljubimcev. Kondomi so mi padŁi natla, ko sem se spotaknila ob stopničko, ki je bila velika, me je ujel ter poljubil.
Presenečeno sm ga pogledla in odrinila. Ni sem vedela zakaj sem zelo zardela. Ob njem še dihati nemorem. Pomislila sem,da bi kar ubila svojega fanta ker sem se ponovno počesala in se našminkala. Moje prastarše je šokiralo ko so krokodili brez zob in tangic pojedli traktor. Revolucija škatel za vodo je sprožila ljubezenske in zdravstvene težave mojih zelo močnih dlak. Fant je gledal,kako sem se polulala. povedal bo ljubezensko izpoved. seksala sva v igluju, ki dejansko vzburja. Nepričakovano sem se pohabila. ko obrneva položaj sva prdela nagravžno pohotno, vendar sva zadovolna zaspala polna neustavljivih se užitkov. Zjutraj sem ogotovila da sem sanjala ampak vseeno mi ni bilo dovolj jasno, saj sem se zbudila brez oblačil na sebi. Zato sem hitro odhitela v kopalnico
Evita • Od: 26.11.2009 • Prispevkov: 87
Re: Igrica za vse - sestavimo zgodbo! 6.11.2011 0:21
Včeraj sem šla v trgovino po škatlico kondomov, ker mi je fant tako naročil. Ko sem prišla do trgovine, sem srečala bivšega, ki me še vedno ljubi. Vprašal me je, zakaj kupujem kondome.
Ni se mi dalo lagati saj mi je vseeno kaj si misli o meni, ker imam posebne miselne motnje. Zaradi tega sem ostala brez veliko ljubimcev. Kondomi so mi padŁi natla, ko sem se spotaknila ob stopničko, ki je bila velika, me je ujel ter poljubil.
Presenečeno sm ga pogledla in odrinila. Ni sem vedela zakaj sem zelo zardela. Ob njem še dihati nemorem. Pomislila sem,da bi kar ubila svojega fanta ker sem se ponovno počesala in se našminkala. Moje prastarše je šokiralo ko so krokodili brez zob in tangic pojedli traktor. Revolucija škatel za vodo je sprožila ljubezenske in zdravstvene težave mojih zelo močnih dlak. Fant je gledal,kako sem se polulala. povedal bo ljubezensko izpoved. seksala sva v igluju, ki dejansko vzburja. Nepričakovano sem se pohabila. ko obrneva položaj sva prdela nagravžno pohotno, vendar sva zadovolna zaspala polna neustavljivih se užitkov. Zjutraj sem ogotovila da sem sanjala ampak vseeno mi ni bilo dovolj jasno, saj sem se zbudila brez oblačil na sebi. Zato sem hitro odhitela v kopalnico in
dekle • Od: 24.5.2011 • Prispevkov: 208
Re: Igrica za vse - sestavimo zgodbo! 6.11.2011 0:48
Včeraj sem šla v trgovino po škatlico kondomov, ker mi je fant tako naročil. Ko sem prišla do trgovine, sem srečala bivšega, ki me še vedno ljubi. Vprašal me je, zakaj kupujem kondome.
Ni se mi dalo lagati saj mi je vseeno kaj si misli o meni, ker imam posebne miselne motnje. Zaradi tega sem ostala brez veliko ljubimcev. Kondomi so mi padŁi natla, ko sem se spotaknila ob stopničko, ki je bila velika, me je ujel ter poljubil.
Presenečeno sm ga pogledla in odrinila. Ni sem vedela zakaj sem zelo zardela. Ob njem še dihati nemorem. Pomislila sem,da bi kar ubila svojega fanta ker sem se ponovno počesala in se našminkala. Moje prastarše je šokiralo ko so krokodili brez zob in tangic pojedli traktor. Revolucija škatel za vodo je sprožila ljubezenske in zdravstvene težave mojih zelo močnih dlak. Fant je gledal,kako sem se polulala. povedal bo ljubezensko izpoved. seksala sva v igluju, ki dejansko vzburja. Nepričakovano sem se pohabila. ko obrneva položaj sva prdela nagravžno pohotno, vendar sva zadovolna zaspala polna neustavljivih se užitkov. Zjutraj sem ogotovila da sem sanjala ampak vseeno mi ni bilo dovolj jasno, saj sem se zbudila brez oblačil na sebi. Zato sem hitro odhitela v kopalnico in se zadrogirala.
Evita • Od: 26.11.2009 • Prispevkov: 87
Re: Igrica za vse - sestavimo zgodbo! 6.11.2011 15:28
Včeraj sem šla v trgovino po škatlico kondomov, ker mi je fant tako naročil. Ko sem prišla do trgovine, sem srečala bivšega, ki me še vedno ljubi. Vprašal me je, zakaj kupujem kondome.
Ni se mi dalo lagati saj mi je vseeno kaj si misli o meni, ker imam posebne miselne motnje. Zaradi tega sem ostala brez veliko ljubimcev. Kondomi so mi padŁi natla, ko sem se spotaknila ob stopničko, ki je bila velika, me je ujel ter poljubil.
Presenečeno sm ga pogledla in odrinila. Ni sem vedela zakaj sem zelo zardela. Ob njem še dihati nemorem. Pomislila sem,da bi kar ubila svojega fanta ker sem se ponovno počesala in se našminkala. Moje prastarše je šokiralo ko so krokodili brez zob in tangic pojedli traktor. Revolucija škatel za vodo je sprožila ljubezenske in zdravstvene težave mojih zelo močnih dlak. Fant je gledal,kako sem se polulala. povedal bo ljubezensko izpoved. seksala sva v igluju, ki dejansko vzburja. Nepričakovano sem se pohabila. ko obrneva položaj sva prdela nagravžno pohotno, vendar sva zadovolna zaspala polna neustavljivih se užitkov. Zjutraj sem ogotovila da sem sanjala ampak vseeno mi ni bilo dovolj jasno, saj sem se zbudila brez oblačil na sebi. Zato sem hitro odhitela v kopalnico in se zadrogirala. Ko
lara123 • Od: 15.12.2010 • Prispevkov: 41
Re: Igrica za vse - sestavimo zgodbo! 6.11.2011 22:23
Včeraj sem šla v trgovino po škatlico kondomov, ker mi je fant tako naročil. Ko sem prišla do trgovine, sem srečala bivšega, ki me še vedno ljubi. Vprašal me je, zakaj kupujem kondome.
Ni se mi dalo lagati saj mi je vseeno kaj si misli o meni, ker imam posebne miselne motnje. Zaradi tega sem ostala brez veliko ljubimcev. Kondomi so mi padŁi natla, ko sem se spotaknila ob stopničko, ki je bila velika, me je ujel ter poljubil.
Presenečeno sm ga pogledla in odrinila. Ni sem vedela zakaj sem zelo zardela. Ob njem še dihati nemorem. Pomislila sem,da bi kar ubila svojega fanta ker sem se ponovno počesala in se našminkala. Moje prastarše je šokiralo ko so krokodili brez zob in tangic pojedli traktor. Revolucija škatel za vodo je sprožila ljubezenske in zdravstvene težave mojih zelo močnih dlak. Fant je gledal,kako sem se polulala. povedal bo ljubezensko izpoved. seksala sva v igluju, ki dejansko vzburja. Nepričakovano sem se pohabila. ko obrneva položaj sva prdela nagravžno pohotno, vendar sva zadovolna zaspala polna neustavljivih se užitkov. Zjutraj sem ogotovila da sem sanjala ampak vseeno mi ni bilo dovolj jasno, saj sem se zbudila brez oblačil na sebi. Zato sem hitro odhitela v kopalnico in se zadrogirala. ko so
slovenc79 • Od: 19.8.2011 • Prispevkov: 1260
Re: Igrica za vse - sestavimo zgodbo! 7.11.2011 2:14
Včeraj sem šla v trgovino po škatlico kondomov, ker mi je fant tako naročil. Ko sem prišla do trgovine, sem srečala bivšega, ki me še vedno ljubi. Vprašal me je, zakaj kupujem kondome.
Ni se mi dalo lagati saj mi je vseeno kaj si misli o meni, ker imam posebne miselne motnje. Zaradi tega sem ostala brez veliko ljubimcev. Kondomi so mi padli natla, ko sem se spotaknila ob stopničko, ki je bila velika, me je ujel ter poljubil.
Presenečeno sm ga pogledala in odrinila. Ni sem vedela zakaj sem zelo zardela. Ob njem še dihati nemorem. Pomislila sem,da bi kar ubila svojega fanta ker sem se ponovno počesala in se našminkala. Moje prastarše je šokiralo ko so krokodili brez zob in tangic pojedli traktor. Revolucija škatel za vodo je sprožila ljubezenske in zdravstvene težave mojih zelo močnih dlak. Fant je gledal, kako sem se polulala. povedal bo ljubezensko izpoved. seksala sva v igluju, ki dejansko vzburja. Nepričakovano sem se pohabila. ko obrneva položaj sva prdela nagravžno pohotno, vendar sva zadovolna zaspala polna neustavljivih se užitkov. Zjutraj sem ugotovila da sem sanjala ampak vseeno mi ni bilo dovolj jasno, saj sem se zbudila brez oblačil na sebi. Zato sem hitro odhitela v kopalnico in se zadrogirala. Ko so bagri
evek13 • Od: 30.5.2011 • Prispevkov: 47
Re: Igrica za vse - sestavimo zgodbo! 7.11.2011 16:12
Včeraj sem šla v trgovino po škatlico kondomov, ker mi je fant tako naročil. Ko sem prišla do trgovine, sem srečala bivšega, ki me še vedno ljubi. Vprašal me je, zakaj kupujem kondome.
Ni se mi dalo lagati saj mi je vseeno kaj si misli o meni, ker imam posebne miselne motnje. Zaradi tega sem ostala brez veliko ljubimcev. Kondomi so mi padli natla, ko sem se spotaknila ob stopničko, ki je bila velika, me je ujel ter poljubil.
Presenečeno sm ga pogledala in odrinila. Ni sem vedela zakaj sem zelo zardela. Ob njem še dihati nemorem. Pomislila sem,da bi kar ubila svojega fanta ker sem se ponovno počesala in se našminkala. Moje prastarše je šokiralo ko so krokodili brez zob in tangic pojedli traktor. Revolucija škatel za vodo je sprožila ljubezenske in zdravstvene težave mojih zelo močnih dlak. Fant je gledal, kako sem se polulala. povedal bo ljubezensko izpoved. seksala sva v igluju, ki dejansko vzburja. Nepričakovano sem se pohabila. ko obrneva položaj sva prdela nagravžno pohotno, vendar sva zadovolna zaspala polna neustavljivih se užitkov. Zjutraj sem ugotovila da sem sanjala ampak vseeno mi ni bilo dovolj jasno, saj sem se zbudila brez oblačil na sebi. Zato sem hitro odhitela v kopalnico in se zadrogirala. Ko so bagri odskakljali
Lia • Od: 26.8.2011 • Prispevkov: 28
Re: Igrica za vse - sestavimo zgodbo! 7.11.2011 16:51
Včeraj sem šla v trgovino po škatlico kondomov, ker mi je fant tako naročil. Ko sem prišla do trgovine, sem srečala bivšega, ki me še vedno ljubi. Vprašal me je, zakaj kupujem kondome.
Ni se mi dalo lagati saj mi je vseeno kaj si misli o meni, ker imam posebne miselne motnje. Zaradi tega sem ostala brez veliko ljubimcev. Kondomi so mi padli natla, ko sem se spotaknila ob stopničko, ki je bila velika, me je ujel ter poljubil.
Presenečeno sm ga pogledala in odrinila. Ni sem vedela zakaj sem zelo zardela. Ob njem še dihati nemorem. Pomislila sem,da bi kar ubila svojega fanta ker sem se ponovno počesala in se našminkala. Moje prastarše je šokiralo ko so krokodili brez zob in tangic pojedli traktor. Revolucija škatel za vodo je sprožila ljubezenske in zdravstvene težave mojih zelo močnih dlak. Fant je gledal, kako sem se polulala. povedal bo ljubezensko izpoved. seksala sva v igluju, ki dejansko vzburja. Nepričakovano sem se pohabila. ko obrneva položaj sva prdela nagravžno pohotno, vendar sva zadovolna zaspala polna neustavljivih se užitkov. Zjutraj sem ugotovila da sem sanjala ampak vseeno mi ni bilo dovolj jasno, saj sem se zbudila brez oblačil na sebi. Zato sem hitro odhitela v kopalnico in se zadrogirala. Ko so bagri odskakljali proč
dekle • Od: 24.5.2011 • Prispevkov: 208
Re: Igrica za vse - sestavimo zgodbo! 2.8.2014 12:23
Včeraj sem šla v trgovino po škatlico kondomov, ker mi je fant tako naročil. Ko sem prišla do trgovine, sem srečala bivšega, ki me še vedno ljubi. Vprašal me je, zakaj kupujem kondome.
Ni se mi dalo lagati saj mi je vseeno kaj si misli o meni, ker imam posebne miselne motnje. Zaradi tega sem ostala brez veliko ljubimcev. Kondomi so mi padli natla, ko sem se spotaknila ob stopničko, ki je bila velika, me je ujel ter poljubil.
Presenečeno sm ga pogledala in odrinila. Ni sem vedela zakaj sem zelo zardela. Ob njem še dihati nemorem. Pomislila sem,da bi kar ubila svojega fanta ker sem se ponovno počesala in se našminkala. Moje prastarše je šokiralo ko so krokodili brez zob in tangic pojedli traktor. Revolucija škatel za vodo je sprožila ljubezenske in zdravstvene težave mojih zelo močnih dlak. Fant je gledal, kako sem se polulala. povedal bo ljubezensko izpoved. seksala sva v igluju, ki dejansko vzburja. Nepričakovano sem se pohabila. ko obrneva položaj sva prdela nagravžno pohotno, vendar sva zadovolna zaspala polna neustavljivih se užitkov. Zjutraj sem ugotovila da sem sanjala ampak vseeno mi ni bilo dovolj jasno, saj sem se zbudila brez oblačil na sebi. Zato sem hitro odhitela v kopalnico in se zadrogirala. Ko so bagri odskakljali proč sem
FatInsanity • Od: 17.6.2014 • Prispevkov: 2
Re: Igrica za vse - sestavimo zgodbo! 3.8.2014 14:32
Včeraj sem šla v trgovino po škatlico kondomov, ker mi je fant tako naročil. Ko sem prišla do trgovine, sem srečala bivšega, ki me še vedno ljubi. Vprašal me je, zakaj kupujem kondome.
Ni se mi dalo lagati saj mi je vseeno kaj si misli o meni, ker imam posebne miselne motnje. Zaradi tega sem ostala brez veliko ljubimcev. Kondomi so mi padli natla, ko sem se spotaknila ob stopničko, ki je bila velika, me je ujel ter poljubil.
Presenečeno sm ga pogledala in odrinila. Ni sem vedela zakaj sem zelo zardela. Ob njem še dihati nemorem. Pomislila sem,da bi kar ubila svojega fanta ker sem se ponovno počesala in se našminkala. Moje prastarše je šokiralo ko so krokodili brez zob in tangic pojedli traktor. Revolucija škatel za vodo je sprožila ljubezenske in zdravstvene težave mojih zelo močnih dlak. Fant je gledal, kako sem se polulala. povedal bo ljubezensko izpoved. seksala sva v igluju, ki dejansko vzburja. Nepričakovano sem se pohabila. ko obrneva položaj sva prdela nagravžno pohotno, vendar sva zadovolna zaspala polna neustavljivih se užitkov. Zjutraj sem ugotovila da sem sanjala ampak vseeno mi ni bilo dovolj jasno, saj sem se zbudila brez oblačil na sebi. Zato sem hitro odhitela v kopalnico in se zadrogirala. Ko so bagri odskakljali proč sem potiho
dekle • Od: 24.5.2011 • Prispevkov: 208
Re: Igrica za vse - sestavimo zgodbo! 3.8.2014 15:08
Včeraj sem šla v trgovino po škatlico kondomov, ker mi je fant tako naročil. Ko sem prišla do trgovine, sem srečala bivšega, ki me še vedno ljubi. Vprašal me je, zakaj kupujem kondome.
Ni se mi dalo lagati saj mi je vseeno kaj si misli o meni, ker imam posebne miselne motnje. Zaradi tega sem ostala brez veliko ljubimcev. Kondomi so mi padli natla, ko sem se spotaknila ob stopničko, ki je bila velika, me je ujel ter poljubil.
Presenečeno sm ga pogledala in odrinila. Ni sem vedela zakaj sem zelo zardela. Ob njem še dihati nemorem. Pomislila sem,da bi kar ubila svojega fanta ker sem se ponovno počesala in se našminkala. Moje prastarše je šokiralo ko so krokodili brez zob in tangic pojedli traktor. Revolucija škatel za vodo je sprožila ljubezenske in zdravstvene težave mojih zelo močnih dlak. Fant je gledal, kako sem se polulala. povedal bo ljubezensko izpoved. seksala sva v igluju, ki dejansko vzburja. Nepričakovano sem se pohabila. ko obrneva položaj sva prdela nagravžno pohotno, vendar sva zadovolna zaspala polna neustavljivih se užitkov. Zjutraj sem ugotovila da sem sanjala ampak vseeno mi ni bilo dovolj jasno, saj sem se zbudila brez oblačil na sebi. Zato sem hitro odhitela v kopalnico in se zadrogirala. Ko so bagri odskakljali proč sem potiho odšla
de111 • Od: 18.9.2013 • Prispevkov: 26
Re: Igrica za vse - sestavimo zgodbo! 3.8.2014 17:15
Včeraj sem šla v trgovino po škatlico kondomov, ker mi je fant tako naročil. Ko sem prišla do trgovine, sem srečala bivšega, ki me še vedno ljubi. Vprašal me je, zakaj kupujem kondome.
Ni se mi dalo lagati saj mi je vseeno kaj si misli o meni, ker imam posebne miselne motnje. Zaradi tega sem ostala brez veliko ljubimcev. Kondomi so mi padli natla, ko sem se spotaknila ob stopničko, ki je bila velika, me je ujel ter poljubil.
Presenečeno sm ga pogledala in odrinila. Ni sem vedela zakaj sem zelo zardela. Ob njem še dihati nemorem. Pomislila sem,da bi kar ubila svojega fanta ker sem se ponovno počesala in se našminkala. Moje prastarše je šokiralo ko so krokodili brez zob in tangic pojedli traktor. Revolucija škatel za vodo je sprožila ljubezenske in zdravstvene težave mojih zelo močnih dlak. Fant je gledal, kako sem se polulala. povedal bo ljubezensko izpoved. seksala sva v igluju, ki dejansko vzburja. Nepričakovano sem se pohabila. ko obrneva položaj sva prdela nagravžno pohotno, vendar sva zadovolna zaspala polna neustavljivih se užitkov. Zjutraj sem ugotovila da sem sanjala ampak vseeno mi ni bilo dovolj jasno, saj sem se zbudila brez oblačil na sebi. Zato sem hitro odhitela v kopalnico in se zadrogirala. Ko so bagri odskakljali proč sem potiho odšla, vendar
dekle • Od: 24.5.2011 • Prispevkov: 208
Re: Igrica za vse - sestavimo zgodbo! 3.8.2014 17:50
Včeraj sem šla v trgovino po škatlico kondomov, ker mi je fant tako naročil. Ko sem prišla do trgovine, sem srečala bivšega, ki me še vedno ljubi. Vprašal me je, zakaj kupujem kondome.
Ni se mi dalo lagati saj mi je vseeno kaj si misli o meni, ker imam posebne miselne motnje. Zaradi tega sem ostala brez veliko ljubimcev. Kondomi so mi padli natla, ko sem se spotaknila ob stopničko, ki je bila velika, me je ujel ter poljubil.
Presenečeno sm ga pogledala in odrinila. Ni sem vedela zakaj sem zelo zardela. Ob njem še dihati nemorem. Pomislila sem,da bi kar ubila svojega fanta ker sem se ponovno počesala in se našminkala. Moje prastarše je šokiralo ko so krokodili brez zob in tangic pojedli traktor. Revolucija škatel za vodo je sprožila ljubezenske in zdravstvene težave mojih zelo močnih dlak. Fant je gledal, kako sem se polulala. povedal bo ljubezensko izpoved. seksala sva v igluju, ki dejansko vzburja. Nepričakovano sem se pohabila. ko obrneva položaj sva prdela nagravžno pohotno, vendar sva zadovolna zaspala polna neustavljivih se užitkov. Zjutraj sem ugotovila da sem sanjala ampak vseeno mi ni bilo dovolj jasno, saj sem se zbudila brez oblačil na sebi. Zato sem hitro odhitela v kopalnico in se zadrogirala. Ko so bagri odskakljali proč sem potiho odšla, vendar me
ponosnadolenkaxd • Od: 28.10.2013 • Prispevkov: 32
Re: Igrica za vse - sestavimo zgodbo! 5.8.2014 13:48
Včeraj sem šla v trgovino po škatlico kondomov, ker mi je fant tako naročil. Ko sem prišla do trgovine, sem srečala bivšega, ki me še vedno ljubi. Vprašal me je, zakaj kupujem kondome.
Ni se mi dalo lagati saj mi je vseeno kaj si misli o meni, ker imam posebne miselne motnje. Zaradi tega sem ostala brez veliko ljubimcev. Kondomi so mi padli natla, ko sem se spotaknila ob stopničko, ki je bila velika, me je ujel ter poljubil.
Presenečeno sm ga pogledala in odrinila. Ni sem vedela zakaj sem zelo zardela. Ob njem še dihati nemorem. Pomislila sem,da bi kar ubila svojega fanta ker sem se ponovno počesala in se našminkala. Moje prastarše je šokiralo ko so krokodili brez zob in tangic pojedli traktor. Revolucija škatel za vodo je sprožila ljubezenske in zdravstvene težave mojih zelo močnih dlak. Fant je gledal, kako sem se polulala. povedal bo ljubezensko izpoved. seksala sva v igluju, ki dejansko vzburja. Nepričakovano sem se pohabila. ko obrneva položaj sva prdela nagravžno pohotno, vendar sva zadovolna zaspala polna neustavljivih se užitkov. Zjutraj sem ugotovila da sem sanjala ampak vseeno mi ni bilo dovolj jasno, saj sem se zbudila brez oblačil na sebi. Zato sem hitro odhitela v kopalnico in se zadrogirala. Ko so bagri odskakljali proč sem potiho odšla, vendar me je presenetila
DiamondGirl • Od: 18.6.2016 • Prispevkov: 1
Re: Igrica za vse - sestavimo zgodbo! 18.6.2016 19:08
Včeraj sem šla v trgovino po škatlico kondomov, ker mi je fant tako naročil. Ko sem prišla do trgovine, sem srečala bivšega, ki me še vedno ljubi. Vprašal me je, zakaj kupujem kondome.
Ni se mi dalo lagati saj mi je vseeno kaj si misli o meni, ker imam posebne miselne motnje. Zaradi tega sem ostala brez veliko ljubimcev. Kondomi so mi padli natla, ko sem se spotaknila ob stopničko, ki je bila velika, me je ujel ter poljubil.
Presenečeno sm ga pogledala in odrinila. Ni sem vedela zakaj sem zelo zardela. Ob njem še dihati nemorem. Pomislila sem,da bi kar ubila svojega fanta ker sem se ponovno počesala in se našminkala. Moje prastarše je šokiralo ko so krokodili brez zob in tangic pojedli traktor. Revolucija škatel za vodo je sprožila ljubezenske in zdravstvene težave mojih zelo močnih dlak. Fant je gledal, kako sem se polulala. povedal bo ljubezensko izpoved. seksala sva v igluju, ki dejansko vzburja. Nepričakovano sem se pohabila. ko obrneva položaj sva prdela nagravžno pohotno, vendar sva zadovolna zaspala polna neustavljivih se užitkov. Zjutraj sem ugotovila da sem sanjala ampak vseeno mi ni bilo dovolj jasno, saj sem se zbudila brez oblačil na sebi. Zato sem hitro odhitela v kopalnico in se zadrogirala. Ko so bagri odskakljali proč sem potiho odšla, vendar me je presenetila moja sestra.
slovenc79 • Od: 19.8.2011 • Prispevkov: 1260
Re: Igrica za vse - sestavimo zgodbo! 18.6.2016 19:52
Včeraj sem šla v trgovino po škatlico kondomov, ker mi je fant tako naročil. Ko sem prišla do trgovine, sem srečala bivšega, ki me še vedno ljubi. Vprašal me je, zakaj kupujem kondome.
Ni se mi dalo lagati saj mi je vseeno kaj si misli o meni, ker imam posebne miselne motnje. Zaradi tega sem ostala brez veliko ljubimcev. Kondomi so mi padli natla, ko sem se spotaknila ob stopničko, ki je bila velika, me je ujel ter poljubil.
Presenečeno sm ga pogledala in odrinila. Ni sem vedela zakaj sem zelo zardela. Ob njem še dihati nemorem. Pomislila sem,da bi kar ubila svojega fanta ker sem se ponovno počesala in se našminkala. Moje prastarše je šokiralo ko so krokodili brez zob in tangic pojedli traktor. Revolucija škatel za vodo je sprožila ljubezenske in zdravstvene težave mojih zelo močnih dlak. Fant je gledal, kako sem se polulala. povedal bo ljubezensko izpoved. seksala sva v igluju, ki dejansko vzburja. Nepričakovano sem se pohabila. ko obrneva položaj sva prdela nagravžno pohotno, vendar sva zadovolna zaspala polna neustavljivih se užitkov. Zjutraj sem ugotovila da sem sanjala ampak vseeno mi ni bilo dovolj jasno, saj sem se zbudila brez oblačil na sebi. Zato sem hitro odhitela v kopalnico in se zadrogirala. Ko so bagri odskakljali proč sem potiho odšla, vendar me je presenetila moja sestra. Razbila


Uporabi pamet, ko si 'gor',
da ne bo problemov, ko greš 'dol'!

Zaradi tvoje varnosti med sodelovanjem v Forumu ali na Čveku ne objavljaj svojih osebnih podatkov, imena, priimka, naslova, kjer stanuješ, e-naslova, telefonske številke, ne razlagaj, v katero šolo hodiš in ne objavljaj svojih fotografij ali povezav do njih.

Prav tako na Forumu ali Čveku ne objavljaj osebnih podatkov in fotografij ali povezav do svojih prijateljev in znancev, niti jih ne pošiljaj po mejlu osebam, s katerimi se srečuješ na netu.

Če se s sogovorniki ne strinjaš, jim to lahko vljudno poveš. Nadzor nad Forumom in Čvekom ima uredništvo spletnega mesta eetaq.si, ki si pridržuje pravico, da žalitve, zmerjanja, neplačane oglase in druge neprimerne vsebine izbriše po lastni presoji. Če ti kaj ni všeč, oz. imaš kakšno pripombo povezano s vsebino Foruma ali Čveka, nam pošlji mejl na urednistvo@eetaq.si.