Krompirjeve, jesenske počitnice

pridna • Od: 26.6.2010 • Prispevkov: 130
Krompirjeve, jesenske počitnice 17.10.2010 13:38
mene pa zanima kam bote šli,ka bote delal k bojo
jesenske/krompirjeve počitnice....
al pa če kdo slučajn kej ve, kje se kej dugaja, al pa če so kje kaki tabori....nevem

pa lahka tut napišete kraj, če vas zanima,...pa bo mogoč
kir drug vedu odgovorit.. Very Happy


kr jst mi rada kakga človeka na novo spoznala.....pa pač tko lahka
tut skuješ kako prijateljstvo.... Smile
Pačupa • Od: 7.5.2010 • Prispevkov: 616
Re: Krompirjeve, jesenske počitnice 17.10.2010 13:59
em jaz pač bom doma lenaro pa se malo od šole spočil pač nič posebnega, za nove ljudi pa pač tabori pa to ja kakšne interesne dejavnosti - ziher mate kaj takega v vašem kraju =)
_________________
The truth may be out there, but lies are inside your head
pridna • Od: 26.6.2010 • Prispevkov: 130
Re: Krompirjeve, jesenske počitnice 17.10.2010 14:03
ne na žalost nimamo Sad
kr je naš mest, tko ZAHOJEN, de mi gre učasih že kr na jetree Mad
učasih si želim, de bi žvela u mal bl večjem mesti Smile
eh...pa usaka stvar ma svoje fajne lastnosti/namene...pa slabe..
eh...bo boljš Very Happy


ŠE KDO???? Very Happy Very Happy
pk4life • Od: 20.7.2010 • Prispevkov: 1878
Re: Krompirjeve, jesenske počitnice 17.10.2010 16:46
sej now folk lahk p zmeri spoznaš ne.. če res nimaš nč z počet si poišč počitniško delo.. sam itq ni kej dost placow kjer te uzamejo z en tedn .. nwm no.. sej maš prjatle pejte wn.. kaj še nucaš?
_________________
I have skittles in my mouth. Wanna taste the rainbow?
Jok3r • Od: 22.7.2009 • Prispevkov: 606
Re: Krompirjeve, jesenske počitnice 17.10.2010 16:51
jaz sem iz ljubljanske regije in imamo počitnice od 23-31 oktobra ( vključno z vikendi)..
ja lej a ne, jz bom sam doma cel teden..
tok da bo par frendov pr men..
ne vem kaj bom tkrt delu,mogoče tebe spoznavu, ampak vem pa da bom zadet/ pijan do konca (:
PorceLan • Od: 20.6.2009 • Prispevkov: 1866 • Kraj: Rehab
Re: Krompirjeve, jesenske počitnice 17.10.2010 16:53
ka na dan mrtvih se gre v šolo sploh?
drugač pa lahko grete s kolegi nekam v eno bajto za nekaj dni (:
_________________
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that. *
Boris • Od: 17.4.2010 • Prispevkov: 458
Re: Krompirjeve, jesenske počitnice 18.10.2010 19:52
ma nemam pojma kua bom delu, najverjetnej bom lenaru doma pa na kompu visu, drugač kašna privatna žurka bo pa tud padla (b-dayi pa to xD), drugač pa itak kokr ostali, doma pa kei na vikendu, ni druzga Smile. pr nas pa tud ni kei takih taborov al pa dejavnosti, stare route pa nemam kei druzga kokr doma bit Razz.
honey4me • Od: 31.5.2012 • Prispevkov: 44
Re: Krompirjeve, jesenske počitnice 27.10.2012 16:47
em v šmarjah je drgač halloween party u sredo, če te pa kej več zanimka me pa praši. Smile
bojana • Od: 25.9.2008 • Prispevkov: 306
Re: Krompirjeve, jesenske počitnice 22.9.2014 10:22
Ponovno obujam temo, glede na to, da bo kmalu spet aktualna... Kakšni so načrti za krompirjeve počitnice? Greš kam? Zanimive so ideje, destinacije, aktivnosti, zgodbe... zato prosim, ne lepit in kopirat agencijskih ponudb, ker jih bomo izbrisali.


Uporabi pamet, ko si 'gor',
da ne bo problemov, ko greš 'dol'!

Zaradi tvoje varnosti med sodelovanjem v Forumu ali na Čveku ne objavljaj svojih osebnih podatkov, imena, priimka, naslova, kjer stanuješ, e-naslova, telefonske številke, ne razlagaj, v katero šolo hodiš in ne objavljaj svojih fotografij ali povezav do njih.

Prav tako na Forumu ali Čveku ne objavljaj osebnih podatkov in fotografij ali povezav do svojih prijateljev in znancev, niti jih ne pošiljaj po mejlu osebam, s katerimi se srečuješ na netu.

Če se s sogovorniki ne strinjaš, jim to lahko vljudno poveš. Nadzor nad Forumom in Čvekom ima uredništvo spletnega mesta eetaq.si, ki si pridržuje pravico, da žalitve, zmerjanja, neplačane oglase in druge neprimerne vsebine izbriše po lastni presoji. Če ti kaj ni všeč, oz. imaš kakšno pripombo povezano s vsebino Foruma ali Čveka, nam pošlji mejl na urednistvo@eetaq.si.