zobni aparat?? ;S

1 | 2 | >>
teiiche • Od: 7.3.2009 • Prispevkov: 10
zobni aparat?? ;S 14.11.2009 19:03
heiiLa punceee.
mene pa zanima kak je z temi zobnimi aparati.
js ga baje dobim za nekaj tednov..
sei ga ma marsigdo sao mene je tega groza.
ne jas ne nihče si me ne predstavlja z aparatom..
sei,da da pač prvih nekaj dni boli al pa prvi teden.
ampak kaj pa fantje?
ko vidijo,da ga maš mu kar verjetno mine do kakega žvaljenja al??
prosim za kakršen koli odgovor.
ker sm res u krizi.
durex • Od: 11.10.2009 • Prispevkov: 121
Re: zobni aparat?? ;S 14.11.2009 19:32
js ga mam.
ja prve 3 dni me je bolel in 4 dan je blo use tko k bi moglo met na začetku te mot ampk zdej ga še čutm ne več komaj vem da ga mam sploh u ustih.
zrd žvaljenja je tko če te ma tip res rd se bo tut s tem žvalu.
če se mu gre pa pač sm za zunanjo lepoto pa sploh ni dec.
moje mnenje Smile
BlondiePrinces • Od: 3.7.2009 • Prispevkov: 45
Re: zobni aparat?? ;S 14.11.2009 20:39
js ga tut mam
in tko prve 4 dni me je res ful bolel pa učasih me boli k grem od ortodonta k mi te žice zamena, najbl debiln je pa to da čigumijov ne smem jest
hf Razz
durex • Od: 11.10.2009 • Prispevkov: 121
Re: zobni aparat?? ;S 14.11.2009 21:35
js pa žvečm čigumije Smile
mania • Od: 13.6.2009 • Prispevkov: 4
Re: zobni aparat?? ;S 15.11.2009 19:39
jas ga mam ze 1 leto..prvi teden me je ful bolelo zaj pa je ze boise
hm..mene je fant po tem pusto.par sma bla 1 leto. reko pa je da mu je ogabno bit z punco ki ma aparat..
zai niam nobenega ker mislim da vsi fantje sovrazijo aparat.

jas tudi zvecim cigumije Very Happy
durex • Od: 11.10.2009 • Prispevkov: 121
Re: zobni aparat?? ;S 15.11.2009 19:43
meni se zdijo fantje ful otročji glede tega.
nevem no.
pol pa k ga nimaš več pa maš lepe zobe pol bi se pa spet prec s tabo zažvalil.
la-joie • Od: 26.4.2009 • Prispevkov: 119
Re: zobni aparat?? ;S 18.11.2009 16:41
jao, pustu te je za aparata? to mu je biu vrjetn sam izgovor, ne se zarad takih tipov sekirat.
če mene uprašaš večine tipov aparat ne moti in žvalit z aparatom ni nčkej drugač kot brez, mogoč morš mejčken bol pazit sam neke razlike pa ni. tko da tisti ki jih moti to morjo bit pa res otročji in brezveze zapravlat čas z njimi Wink
js ga bom tudi dobila počasi, komi čakam ;D
teiiche • Od: 7.3.2009 • Prispevkov: 10
Re: zobni aparat?? ;S 18.11.2009 16:55
katkatkat pravi:
jao, pustu te je za aparata? to mu je biu vrjetn sam izgovor, ne se zarad takih tipov sekirat.
če mene uprašaš večine tipov aparat ne moti in žvalit z aparatom ni nčkej drugač kot brez, mogoč morš mejčken bol pazit sam neke razlike pa ni. tko da tisti ki jih moti to morjo bit pa res otročji in brezveze zapravlat čas z njimi Wink
js ga bom tudi dobila počasi, komi čakam ;D

komaj čakaš.?? ;O
la-joie • Od: 26.4.2009 • Prispevkov: 119
Re: zobni aparat?? ;S 18.11.2009 17:13
[quote="teiiche"] katkatkat pravi:
jao, pustu te je za aparata? to mu je biu vrjetn sam izgovor, ne se zarad takih tipov sekirat.
če mene uprašaš večine tipov aparat ne moti in žvalit z aparatom ni nčkej drugač kot brez, mogoč morš mejčken bol pazit sam neke razlike pa ni. tko da tisti ki jih moti to morjo bit pa res otročji in brezveze zapravlat čas z njimi Wink
js ga bom tudi dobila počasi, komi čakam ;D

komaj čakaš.?? ;O[/quote
ja, majkemi ;D
men je aparat čist hud že zgleda mi ful dobr. mam enga frenda k ma čist ravne zobe pa hoče amparat XD. tko da bot vesela da ga dobiš Very Happy[/list]
SaRa* • Od: 17.11.2009 • Prispevkov: 27
Re: zobni aparat?? ;S 18.11.2009 17:32
[quote="katkatkat"] teiiche pravi:
katkatkat pravi:
jao, pustu te je za aparata? to mu je biu vrjetn sam izgovor, ne se zarad takih tipov sekirat.
če mene uprašaš večine tipov aparat ne moti in žvalit z aparatom ni nčkej drugač kot brez, mogoč morš mejčken bol pazit sam neke razlike pa ni. tko da tisti ki jih moti to morjo bit pa res otročji in brezveze zapravlat čas z njimi Wink
js ga bom tudi dobila počasi, komi čakam ;D

komaj čakaš.?? ;O[/quote
ja, majkemi ;D
men je aparat čist hud že zgleda mi ful dobr. mam enga frenda k ma čist ravne zobe pa hoče amparat XD. tko da bot vesela da ga dobiš Very Happy[/list]


jst ga bom tut dobila:D
....... • Od: 2.5.2009 • Prispevkov: 52
Re: zobni aparat?? ;S 18.11.2009 19:21
bodte vesele da bote doble aparat jz bi ga tut mela. mam čiz krive zobe pa mi ga ortodontka sploh noče dat Confused pol bom pa ceeeeu lajf mela krive zobe
PuuuPiixXxaaa • Od: 18.1.2009 • Prispevkov: 165
Re: zobni aparat?? ;S 18.11.2009 22:19
hej
jas ga mam že od maja Razz
mene je na žačetki 14 dni bolelo.. kome ke sn jela Confused
pa ko mi žico zategne te m Confused še kake 4 dni boli potli pa je vrei Very Happy
samo meni je vrei da ga mam ker prej sn mela grozne zobe ze pa jih mam vrei Very Happy
jem žvežilne .. tui če jih nebi smela bi jih.. nemrem brez nih Laughing
ze kmalu še spodi dobim .. te pa res nwm kak om jela Confused
lovelygirl • Od: 9.3.2009 • Prispevkov: 49
Re: zobni aparat?? ;S 20.11.2009 22:39
EŁŁoou!

ja jst mam tut aparat, že ukol 1 let pa pou in me sploh nč ne mot. res d morm hodt k ortodontu skor na usake 14 dni, no pr men je tko, da mi je en zob rastu nazaj, ubistvu full krivo in mo ga zdej špona na svoj mest, res da kdaj pa kdaj buli ampak ne neki ful. pač mal težko grizš in to je to.
drgač kdo je pa reku d ne smeš žvečt ??? jst to že skos delam. res da kdaj buli če na eni strani žvečm ampak ne neki d bi zto umirala al pa kej.
glede žvaljenja: WtF, kdo je pa reku d se ne da iz aparatom, sej ne d bi neki experimente delala, sam da pa se.
sej drgač tist tip k te je pustu zarad aparata je en idiot, men so kšni tipi k majo amparat prou hudi, pa men so rekl d mi to prou paše, sej to ni treba ''jemt'' kokr nwem neki kr je grdo, ampak kokr modni dodatek, k te še dod. olepša XD.

ja no to je moje mnenje, pa zarad aparata res nouš mela nč drgačnga lajfa, razn tega da morš mau več k ortodontu hodt itd.
KlarcheQQ • Od: 22.4.2009 • Prispevkov: 61 • Kraj: V hiši**
Re: zobni aparat?? ;S 22.11.2009 13:04
Ooi.
Jest nimam aparata že okoli pol leta.. drugače sm ga pa imela eno leto.
Mene ni čist nič nikol bolel.. motile so me sam tiste žičke na konce k so mi
drgnile pr stran.. =S Bil je mal bed občutek na začetku, ampak se navadiš.. =)
Glede žvečilnih pa oreščkov pa tega.. da se kao nebi smel jest.. js sm po ene 14 dneh že žvečila žvečilne pa use.. pa mi nikol ni nobena zvezdica dol padla..(mogoč sm mela sam srečo.. =D)

Zdj mam snemlivi aparat, ki ga morm nost ponoč.. pa mi je kr neki.. prznam, da so mi ble bol ušeč zvezdice.. =D

Hf*
_________________
Sem gledala čez okno, sem mislila da si ti, a žal je bila le kanta za smeti..**
cebelca14 • Od: 13.12.2008 • Prispevkov: 58
Re: zobni aparat?? ;S 25.11.2009 20:58
Pač js sm dala fiksni aparat po 1 letu in 8 mescih v pondelk dol. in pol sm mogla dat čeri odtis pa dans še v vosek.. in mi pove da pridem u petek in mi da aparat za obe čeljusti.. in zdj ne vem a to je spet neki fiksnega kr js tega res ne bi mela, kr mi je pač ful na bed in use.. in zdj če kera kj ve bi blo ful lepo, drgač bom pa itak u petek vidla. sam ko zdj sm se ful zasekirala in use in jao. bv u glavnm xD


lepo se mejte.
_________________
Music begins with do, re, mi,
words begins with a, b, c,
but love begins with you and me! <3
scar tissue • Od: 9.10.2008 • Prispevkov: 184
Re: zobni aparat?? ;S 25.11.2009 21:25
MEN SO ZOBNI APARATI NAJLEPŠI *-*
mislm usi nee.. sam snemalni pa zvezdice ;D
js bi ga mela pa je rekla d mam use lepo pa prou -.-''
bitch .
Lanikaaa • Od: 20.7.2009 • Prispevkov: 65
Re: zobni aparat?? ;S 26.11.2009 23:21
zdele bi ga mogla met notr.. pa se mi neda ustat pa it po nega.XD
Pedobear • Od: 10.12.2009 • Prispevkov: 14
Re: zobni aparat?? ;S 11.12.2009 1:09
Jaz bi ga mogel dobit, samo sem z prenosnim baje vse rešil. Smile

Če dobim fiksi aparat pa res nevem kaj bom sam s sabo. Razz
applegirl • Od: 9.10.2011 • Prispevkov: 1
Re: zobni aparat?? ;S 9.10.2011 19:31
js pa isto dobim ta teden zvezdice...pa me zdej res skrbi Confused Confused a mi kdo loh pove če se to kj teži guvuri k jih maš gor, al pa če moreš barvne zvezdice zmerej na nov doplačvat,pa če se to barva kj spere al pa kj takga Wink
lana • Od: 24.11.2010 • Prispevkov: 155
Re: zobni aparat?? ;S 9.10.2011 20:25
jst ga pa dubim 16.decembra..
2.novembra mam pa neko predavanje,..mnde bojo pokazal, kok se
je treba umivat.. u celju mam toOt predavanje, u zdravstvenem
domu..A GA MA ŠE KDO Z MANO..?? (U SKUPINI PAČ) ..?? Very Happy
evek13 • Od: 30.5.2011 • Prispevkov: 47
Re: zobni aparat?? ;S 11.10.2011 14:16
durex pravi:
js pa žvečm čigumije Smile


kaj ti tudi? js tud pa tut še vlk drugih stvari ko jih neb smela jem Razz pa kaaj. xD
evek13 • Od: 30.5.2011 • Prispevkov: 47
Re: zobni aparat?? ;S 11.10.2011 14:18
applegirl pravi:
js pa isto dobim ta teden zvezdice...pa me zdej res skrbi Confused Confused a mi kdo loh pove če se to kj teži guvuri k jih maš gor, al pa če moreš barvne zvezdice zmerej na nov doplačvat,pa če se to barva kj spere al pa kj takga Wink


a barvne so iz istga materjala ko navadne sam da pač majo barvo..in ne, barva ne gre dol xD amm doplačvat pa itak da ni treba (no usej men ni treba) ker čene bi js že dauno bankrotirala Very Happy
30stm • Od: 31.10.2010 • Prispevkov: 196
Re: zobni aparat?? ;S 11.10.2011 22:48
ej nč se ne guvuri teži...mislm najprej ti ni jasn pač k maš kr neki u ustih pa rabš par dni da se prvadš...mugoče se boš mau slinla sam pol se pa tok navadš da sploh ne veš da ga maš...jst sm ga dala že dol (okol maja) in mam take zube (pa sej ne da bi se hotla hvallt)...jst sm čist naudušena k mam zdej poštiman...mislm supr so mi zrihtale......jst sm si ga ubistvu kr mau želela kr sm mela kr prublem in se sploh nism hitla režat...zdej se pa skoz režim in sm clo par pohval dubila da mam ful lep nasmeh...to se vm ful zdi (mislm mene k se res nikol ne hvall kar se tiče videza pa tut tko ne preveč),,,drgač men se tut rekle kaj use ne smem jst...pač res je da ne smete jest kkšnih trdih bombonov pa kkšnih leplivih stvari (karamela.....itd.)....pa bolš je če hrano trgaš z rokami al pa jo seseklaš....(jst sm se tko naučila seseklt pa še shujšala sm...mislm zdej smse itak zredila sam tko)......pač bolš je če use seseklaš pa trgaš..se prau čimanj pučneš z zobmi....pa jst sm pol začela žvečz čigumije sam morš vedt kuko..pač da se ti ne zalima km pa te fore,...aja pa če se sekirate kuko boste zgledale zarad aparata...mislm jst sploh ne purajtam da ga folk ma....mislm ne se sekirat zarad tega...pa če so tipi taki da vs zarad tega pustijo so pa tut ta hujše budale na svetu....mislm sam tko...sory k sm se kr razpisala:))
vuvu • Od: 2.7.2009 • Prispevkov: 54
Re: zobni aparat?? ;S 11.10.2011 23:13
hej hej Smile
no jst mam zdj ooood junija aparat pač fiksni.. drgač bolel me je prvi teden, k nism mogla čist grizt.. drgač se u nulo navadš največ v roku 2 tednih sploh več neveš da ga maš Smile tut če te kj boli se da kupt vosek k se da na zvezdice pa te tud nč ne mot.. drgač pa glede fantov vas skrbi? če to fanta sekira je res kreten po domače povedano, ker se je čist isto kot brez žvalt, sploh ne opazš razlike razen če ti bo zobe hotu vn uzet? xD hahah jst sm bla s parimi odkar ga mam pa nobenga ni motl, pa tud velik jih je rekl da mi ful paše.. drgač sm bla tud z enim k se ni hotu zarad tega zažval sam sm ga prepričala in nakoncu je ugotovu da je filing enak kot prej.. tko da nevem kaj se tok glede tega sekirate Smile)
Upam, da sm kj pomagala.. uživajte aneda! Wink
jasmina13 • Od: 17.2.2011 • Prispevkov: 45
Re: zobni aparat?? ;S 12.10.2011 19:41
Hei.
tud js ga mam že 2 leti. res je d na začetku mal boli ampk se prvadš tk de pol nwš več d ga sploh maš.;D učasih tut boli ja k prieš od ortodonta k ti razmaje use p te žice p loki p to >.< drgač p je kul ni tk slab.
glede dedou pa: če te bo pusto zrd aparata je KRETEN.! men se zdi bedn d bi te zrd aparata pusto. -.- če te ma res rad te bo meu takšno kot si. d bi te p fantje zrd aparata manj maral oz za tabo gledal al kk že xD p tut ne. ;D
skratka ni tk hudo tk d se nimaš česa bat. (; Very Happy


Uporabi pamet, ko si 'gor',
da ne bo problemov, ko greš 'dol'!

Zaradi tvoje varnosti med sodelovanjem v Forumu ali na Čveku ne objavljaj svojih osebnih podatkov, imena, priimka, naslova, kjer stanuješ, e-naslova, telefonske številke, ne razlagaj, v katero šolo hodiš in ne objavljaj svojih fotografij ali povezav do njih.

Prav tako na Forumu ali Čveku ne objavljaj osebnih podatkov in fotografij ali povezav do svojih prijateljev in znancev, niti jih ne pošiljaj po mejlu osebam, s katerimi se srečuješ na netu.

Če se s sogovorniki ne strinjaš, jim to lahko vljudno poveš. Nadzor nad Forumom in Čvekom ima uredništvo spletnega mesta eetaq.si, ki si pridržuje pravico, da žalitve, zmerjanja, neplačane oglase in druge neprimerne vsebine izbriše po lastni presoji. Če ti kaj ni všeč, oz. imaš kakšno pripombo povezano s vsebino Foruma ali Čveka, nam pošlji mejl na urednistvo@eetaq.si.