ponovno na 1. Zmenek-->pomoč

TMCFE • Od: 18.9.2009 • Prispevkov: 38
ponovno na 1. Zmenek-->pomoč 31.3.2016 1:30
Hej,

torej jaz in to dekle sva šla prvič ven že 2 leti nazaj (trenutno sem star 20 ona pa 19), imela sva se super fino, peljal sem jo na super lokacijo v staro mestno jedro s super razgledom, tem za pogovor ni in ni zmanjkalo... skratka 1. zmenek kot si ga zamisliš, bil sem suveren in duhovit, čemer je pritrjeval njen ljubki smeh...

Dogovoriva se, da bova še dobila... Čez 4 dni se ponovno opogumim in jo pokličem, ker se mi ne oglasi ji napišem SMS, da se dobiva in naj me pokliče.

Nato čakam dan, 2.... teden dni... nobenega odgovora, spet napišem SMS ... in nič... vse mi pade dol in si rečem, da je škoda časa zanjo če mi noče niti povedati v obraz da ji nisem zanimiv kot simpatija...

Hodila sva v isto srednjo šolo vendar ona je leto mlajša... velikokrat sva se videla na hodnikih in se spogledovala... dobival sem mešane signale in občutke... ko sva se spogledala, sem imel občutek, da ji je žal in da sem ji zanimiv...

Nato sem jo pozdravil in ona se mi nasmehe in ustavi, češ spregovoriva par besed.... na žalost se mi je mudilo na kontrolko... sam pri sebi sem mislm da je ženska znorela... (to je bilo 3 mesece od 1. in edinega zmenka).

Nisva veliko govorila le pozdravljala z lepimi nasmeški, kdaj sem se počutil prav čudno...

Nakar sem v tem letu začel spogledovati z njeno prijateljico... in sem se je spomnil in jo vprašal katero cvetlico ima prijateljica najraje... odgovori mi...
Hitro sem ugotovil, da mi njena kolegica ni več zanimiva v tem smislu...

Ponovno se začneva malo pogovarjati po FB-ju in SMS-ih... (2 dni)... nato se upogumim in jo vprašam zakaj mi je 2 leti nazaj "stisnila" tak ignor, zakaj mi ni vsaj omenila da ji je nekdo drug všeč, ali pa da sme ji grd, kar koli...

odgovori mi, da zato, ker je imela težave sama s seboj... psihične, da je hodila k psihiatru in tako naprej... in da ko je prišla iz kriza, da me je želela kontaktirati vendar je menila, da je že zamudila svojo priložnost z mano...

Odgovorim ji: "Nikoli ni prepozno... Very Happy "

potem jo povabi, ven Very Happy Smile
in pristane... dogovorjena sva za ta petek...

kaj naj si mislm?
poznate kakšno ljubko, romantično lokacijo v ljubljani? (morda nebotičnik?)

naj se sploh potrudim...

resnično sem zmeden... dekleta pomagajte mi,

Najlepša hvala
TMCFE!


Uporabi pamet, ko si 'gor',
da ne bo problemov, ko greš 'dol'!

Zaradi tvoje varnosti med sodelovanjem v Forumu ali na Čveku ne objavljaj svojih osebnih podatkov, imena, priimka, naslova, kjer stanuješ, e-naslova, telefonske številke, ne razlagaj, v katero šolo hodiš in ne objavljaj svojih fotografij ali povezav do njih.

Prav tako na Forumu ali Čveku ne objavljaj osebnih podatkov in fotografij ali povezav do svojih prijateljev in znancev, niti jih ne pošiljaj po mejlu osebam, s katerimi se srečuješ na netu.

Če se s sogovorniki ne strinjaš, jim to lahko vljudno poveš. Nadzor nad Forumom in Čvekom ima uredništvo spletnega mesta eetaq.si, ki si pridržuje pravico, da žalitve, zmerjanja, neplačane oglase in druge neprimerne vsebine izbriše po lastni presoji. Če ti kaj ni všeč, oz. imaš kakšno pripombo povezano s vsebino Foruma ali Čveka, nam pošlji mejl na urednistvo@eetaq.si.