Prijateljstvo ali kaj več?


Mislite da imava možnost, da bova v bližnji prihodnosti postala par?
Da
100%
 100%  [ 5 ]
Ne
0%
 0%  [ 0 ]
Skupaj glasov : 5

KattjaSambora • Od: 19.3.2016 • Prispevkov: 2
Prijateljstvo ali kaj več? 19.3.2016 23:12
Hojla! Very Happy

Torej imam en problemček in bom vam ga kar zaupala Very Happy Very Happy Very Happy

Torej stara sem 14 in sem noro zaljubljena v svojega sošolca... oba sva v 9.razredu osnovne šole, torej se tudi že dolgoo poznava... to leto pa sva se tudi začela drugače drug do drugega obnašati...že dalj časa sva ZELOO dobra prijatelja, veliko se druživa in sva ves čas skupaj... ta teden je še bilo vse bolj "cute" med nama, kar so tudi ostali opazili...
pač bilo je tako, da je on hotu nekam, ker je nekaj blo na drugi strani šole in jst kar nisem hotla Wink in sem se proti stvla in je on biu za mano in me je tko za boke odzadi prjeu in glavo položu od odzadi na mojo ramo in me tko porinu hahaha drugi so sam gledali kj je z nama... pol sma se poslaulala k sem jst šla na bus (on še je ostal u šoli) in sva se tko strastno objela, bila je ena frendica zravn in naju je sam gledala...objem pa je poteku tko da sva imela lica drug ob drugem in pol je on neki povedu smešnga in ga jst sam pogledam in on men in verjetn bi se skor poljubila če nebi frendica bla zravn.... no to je bilo tist dan...drugače pa sva že tko skupi ves čas da naju že zaposleni na šoli **** da sva par in že moji starši...kar pa ravno ni tko fajn haha...moram pa še omeniti da so v četrtek nekateri sošolci manjkali(šli so na nek izlet z busom) in med njimi je biu tudi on in moja najboljša kolegica in sm jst moji najbolši napisala da njo in njega ful pogresam u šoli in je un reku da me on tud ful pogreša oziroma oba hahaaha....včasih so tudi kakšni trenutki ko me brez razloga samo prime za roko in hreva kar tko kot da ni nič in se sam za roke drživa in greva(brez razloga), pol se skoraj vedno zraven mene usede, učasih se tko zraven mene vsede, da sva ko sardini skup pa čeprav je še ogromno prostora za sedet haha, mogoče je še pomembna infor. to, da hoče iti na isto srednjo šolo kot jas...npr. na začetku sem se jas odločala med farmacevtsko in zdravstveno sr.šolo in je on reku da če jst grem u zdravstveno, da bo on šou za mano kot moj kužek, zdaj sem se jst odločila za gimnazijo(tudi sem se že vpisala v gimnazijo) in zdaj tudi on razmišlja o gimnaziji...med odmorom smo bli v garderobi in se je on kr z roko pred mano tko na steno naslonu in sva se pogovarjala o srednjih šolah in sva bla tko skupi in nikogar nikjera ampak so nažalost pršle pol moje "kolegice" in so uničile tako lep in romantičen trenutek hahaha(you probably don't care)...to je pa blo samo nekaj najinih trenutkov-je še jih ogrooomno!

To temo sem odprla predvsem zato, ker ga pogrešam vsako sekundo ko ni ob meni, pogrešam njegov objem, čeprav se vedno "pozdraviva in posloviva" z objemom, pogrešam ga res zelo in hočem, da se to že enkrat konča, hočem vedeti tudi od vas če je kakšna možnost, da bova par, da bom potem lahko naredila prvi korak, ker imam dovolj te moje žalosti...

Hvala za vsak vaš nasvet, odgovor, mnenje Mr. Green
EnaPunca • Od: 2.4.2014 • Prispevkov: 11
Jaaa:) 28.3.2016 23:07
Ce mene uprasas je on "zatreskan ko raketa"..ker kot pravis se veliko druzta in si tut on veckrat zeli telesnega stika in sploh kadar sta na samem...pa se to da razmisla o isti soli kot ti.. noce te izgubit al pa se clo "dat drugim fantom" Smile Ce se vedno nisi prepricana se pa mogoce mal bolj druzi s kaksnim drugim fantom pa bos vidla kako bo odregirou, kolk bo ljubosumen..Sam js sm 130% da je vate in mislim da nimas cesa zgubit ce mu nakazes da bi rada da te kušne oz. nekj vec kt prijateljstvo Smile
Upam da vama uspe!! Sporoči Smile


Uporabi pamet, ko si 'gor',
da ne bo problemov, ko greš 'dol'!

Zaradi tvoje varnosti med sodelovanjem v Forumu ali na Čveku ne objavljaj svojih osebnih podatkov, imena, priimka, naslova, kjer stanuješ, e-naslova, telefonske številke, ne razlagaj, v katero šolo hodiš in ne objavljaj svojih fotografij ali povezav do njih.

Prav tako na Forumu ali Čveku ne objavljaj osebnih podatkov in fotografij ali povezav do svojih prijateljev in znancev, niti jih ne pošiljaj po mejlu osebam, s katerimi se srečuješ na netu.

Če se s sogovorniki ne strinjaš, jim to lahko vljudno poveš. Nadzor nad Forumom in Čvekom ima uredništvo spletnega mesta eetaq.si, ki si pridržuje pravico, da žalitve, zmerjanja, neplačane oglase in druge neprimerne vsebine izbriše po lastni presoji. Če ti kaj ni všeč, oz. imaš kakšno pripombo povezano s vsebino Foruma ali Čveka, nam pošlji mejl na urednistvo@eetaq.si.