mnenje o bluzenju/sranju

nimamidej • Od: 26.4.2012 • Prispevkov: 149
mnenje o bluzenju/sranju 15.7.2013 16:27
hej.. mene pa zanima kaj si mislite o "sranju" oz. "bluzenju".? kaj si o tem mislite,da to pocnete (ali da kdo drug) v svojem realnem zivljenju.. in kaj da to pocnete na dopustu npr. na morju.. dalec stran od poznanih ljudi,prjatlu,sosolcu.. in kako dalec nameravate oz. ste ze sli,al pa tut bi sli. z tisto osebo,ko ste jo spoznali tamdol.. in se pol nebi nikol u zivljenju vec vidla?
lahka napisete svoja mnenja,nasvete,izkusnje.. pa ce se je kirmu ze zgodil,de se je ta ljubezen/odnos nadaljevala tut v resnicnem zivljenju se naprej.. Smile hvala
slovenc79 • Od: 19.8.2011 • Prispevkov: 1260
Re: mnenje o bluzenju/sranju 15.7.2013 23:32
tega ne počnem in me tudi ne mika Smile niti ne bi bil s punco ki je to počela.
nimamidej • Od: 26.4.2012 • Prispevkov: 149
Re: mnenje o bluzenju/sranju 16.7.2013 16:05
slovenc,hvala za odgovor Smile
D3NiiS • Od: 30.9.2010 • Prispevkov: 217 • Kraj: Koper
Re: mnenje o bluzenju/sranju 16.7.2013 17:36
Sem tako za resne zveze, kot za avanturce oz. bluzenje kot ti temu praviš.
Prepustim se da se zgodi, kar se pač ima za zgodit, tako da je v večji meri odvisno od punce, kaj želi oz. kaj ne želi. Smile
SmileOnMyFace • Od: 26.6.2012 • Prispevkov: 730 • Kraj: Ljubljana
Re: mnenje o bluzenju/sranju 16.7.2013 17:46
Js nism ne PROTI, ne ZA. moje mnenje je pač, da to nima čis pointa in da zna bit tud nevarno. Sploh če se situacija zavleče in se to dogaja mesece. Kaj pa pol? Boš spoznal ljubezen in ostal med dvema ognjema. Pa tud... ogromo je možnosti, da se zarad mutenja osebi pol tud zaljubita. Nočš se vezat pa vseen si zaljubljen. To je precej zafučkana situcaija Wink

Pač lej...če ti je oseba všeč, hodiš z njo, če ne pa uživaš lagodno življenje samskega človeka Wink Če je pa to bla sam poletna avantura, kr ravno ponesreči ta oseba živi na drugem koncu sveta pa žal... bo pač več sreče naslednič Very Happy
Sasii • Od: 24.7.2011 • Prispevkov: 12
Re: mnenje o bluzenju/sranju 17.7.2013 20:41
js sm si en čas govorila da tega ne bom delala..ampak zaj sm pa u zvezi z enim že 1leto ko sma mutila lani na morju

pač drugače je res lhka se ful slabo zapleteš glede tega in pač lhka maš probleme.

js nvm ka nej ti rečem js sm z enim zamutla sam enkrat k sm bla pod uplivom veliko prepovedanih substanc na enem žuru od sošolca, res je da ni bla žurka v mojem kraju in pač mudela nism vidla od takrat nikol.
in enkrat sem mutila z enim mojim biušim sošolcem lani 1 mesec med poletjem in pač nisma mela nč več k pač sam mal crklanje.
odvisno je moji frendi so men to predstavl kt YOLO haha in rekl so probi živiš sam enkrat. odvisno je pa kk ti gledaš na to in kk bi se ti zdel če bi mutila z enim in pač današnji časi so taki da itak z mudelom najprej mutiš pol si pa enkrat v zvezi z njim.

lp.
slovenc79 • Od: 19.8.2011 • Prispevkov: 1260
Re: mnenje o bluzenju/sranju 17.7.2013 21:59
ma, js jemljem ta živi se enkrat - živi se enkrat, torej pazi kaj delaš da ne ****š Very Happy
nimamidej • Od: 26.4.2012 • Prispevkov: 149
Re: mnenje o bluzenju/sranju 19.7.2013 15:57
še kdo? Smile

Nazadnje urejal/a nimamidej 19.7.2013 16:00; skupaj popravljeno 1 krat
SmileOnMyFace • Od: 26.6.2012 • Prispevkov: 730 • Kraj: Ljubljana
Re: mnenje o bluzenju/sranju 19.7.2013 17:17
YOLO - you only live once, ne pomen ravno zdej to, da pa morš nrdit sranje pa kako bedarijo na vsakem vogalu.
Bl pomen, da morš živet lajf z najboljšimi čustvi in občutki (sreča, veselje, ljubezen, brezskrbnost).... in bedarije, kot so mutenje s folkom ti lahka prnese tud slabe občutke.

Sam tok o YOLO
natariana • Od: 17.6.2009 • Prispevkov: 104 • Kraj: ukolca Lublane xD
Re: mnenje o bluzenju/sranju 21.7.2013 18:55
slovenc79 pravi:
tega ne počnem in me tudi ne mika Smile niti ne bi bil s punco ki je to počela.


OMG loh rečm sam svaka ti čast, ker poznam pomojm sam enga tazga tipa...
Wink
slovenc79 • Od: 19.8.2011 • Prispevkov: 1260
Re: mnenje o bluzenju/sranju 21.7.2013 19:12
morš mal tipe iz drugih krogov spoznat Very Happy

ne vem, men se pa zdi neverjetno kako lahko en tip npr. uporabi punco za eno noč, pol jo pa pusti in gre na drugo in kao to je uživanje življenja Razz wtf.. js rečem, svaka čast da majo jajca bit taki kreteni Razz isto za ženske take velja.
natariana • Od: 17.6.2009 • Prispevkov: 104 • Kraj: ukolca Lublane xD
Re: mnenje o bluzenju/sranju 21.7.2013 19:23
slovenc79 pravi:
morš mal tipe iz drugih krogov spoznat Very Happy

ne vem, men se pa zdi neverjetno kako lahko en tip npr. uporabi punco za eno noč, pol jo pa pusti in gre na drugo in kao to je uživanje življenja Razz wtf.. js rečem, svaka čast da majo jajca bit taki kreteni Razz isto za ženske take velja.


ja točno to..pa ne vem da se tam kr z enim k ga po možnosti še komaj poznaš žvališ in maš ne vem kaj..haha..ma ja res ni za govort.. :S Smile
D3NiiS • Od: 30.9.2010 • Prispevkov: 217 • Kraj: Koper
Re: mnenje o bluzenju/sranju 21.7.2013 19:40
Vsak ima svoje razmišljanje in poglede na določene stvari. Ker nekdo drugače dela, razmišlja o neki stvari, še ne pomeni, da je kreten, ali pač?
slovenc79 • Od: 19.8.2011 • Prispevkov: 1260
Re: mnenje o bluzenju/sranju 21.7.2013 19:50
ja, vsak ima svoje mišljenje Smile moje je tako, da kdor izkorišča vse v svoj prid za posledice ga pa ne briga, je kreten Smile
ElTora • Od: 9.2.2013 • Prispevkov: 43
Re: mnenje o bluzenju/sranju 21.7.2013 21:19
Ni zmerej izkoriščanje. Mogoče pa oba uživata v tem, da se mal sprostita. Smile
SmileOnMyFace • Od: 26.6.2012 • Prispevkov: 730 • Kraj: Ljubljana
Re: mnenje o bluzenju/sranju 21.7.2013 21:36
Js to jemljem kot izkoriščanje z obeh strani Wink in če sta oba dos preprosta človeka, pol iz tega ne more nastat frka...
slovenc79 • Od: 19.8.2011 • Prispevkov: 1260
Re: mnenje o bluzenju/sranju 21.7.2013 22:09
egoizem je, to je to. bluzenju se reče bluzenje ker pomen da te boli k za vse skupi.
Rocafella • Od: 24.1.2010 • Prispevkov: 340
Re: mnenje o bluzenju/sranju 23.7.2013 18:51
nimamidej pravi:
hej.. mene pa zanima kaj si mislite o "sranju" oz. "bluzenju".? kaj si o tem mislite,da to pocnete (ali da kdo drug) v svojem realnem zivljenju.. in kaj da to pocnete na dopustu npr. na morju.. dalec stran od poznanih ljudi,prjatlu,sosolcu.. in kako dalec nameravate oz. ste ze sli,al pa tut bi sli. z tisto osebo,ko ste jo spoznali tamdol.. in se pol nebi nikol u zivljenju vec vidla?
lahka napisete svoja mnenja,nasvete,izkusnje.. pa ce se je kirmu ze zgodil,de se je ta ljubezen/odnos nadaljevala tut v resnicnem zivljenju se naprej.. Smile hvala


to se je težko opredelit glede tega. seveda niso isti odgovori za nekoga, ki bi to počel pri 12-15-20 letih...
ker kar je za nekoga s faksa normalno, je za nekoga iz srednje ali pa osnovne absolutno preveč.
moje mnenje je, da dokler si v osnovni, sploh ne razmišljaj o tem. pol proti koncu srednje pa se mi ne zdi narobe, če z nekom ''bluziš'', kaj pa vem... v bistvu je vseeno, če ti paše, pač to delaš, sej noben nima pravice ti tega odvzet Smile
sama sem začela s temi forami pri.. hmm.. 17tih? al 18? sej ne vem. na morju mislim, da nikoli nisem nič mela, ker se mi ni dalo oz. sem mela pomembnejše stvari za počet. na domačem terenu pa ja, ampak dlje kot do oralnega seksa ni prišlo (edino, če štejemo da zdajšnega fanta sprva nisem resno jemala, ampak on mene je, tak da verjetno to ne spada med bluzenje), je pa res da sem se v enega zaljubila, čeprav sem bla ful prepričana, da se ne bom, ampak ja... pol pač se morš sprijaznit s posledicami.
smrekarjumiha • Od: 5.7.2013 • Prispevkov: 20
Re: mnenje o bluzenju/sranju 24.7.2013 13:05
Moje mnenje.. nočem tega. 1x se mi je to zgodilo, in to z najboljšo prijateljico.. po tistem sva nehala govorit, vse njene prijateljice so me "zasovražile" kot tudi moji prijatelji so se čudno vedli do men in vsi so me čudno gledal.. izpadlo je tko d sm biu usega kriv jz , pa čeprav je ona bla pjana in ona je začela samo spounla se ni... in ja nikol več tega. rajši imam z eno osebo vse kot pa da se takole fjakam pjan okoli in zaserjem s to pa ono.. to je oslarija.
anabanana • Od: 13.4.2010 • Prispevkov: 229 • Kraj: Velenje!!! :)
Re: mnenje o bluzenju/sranju 24.7.2013 15:04
Če ti nimaš fanta oz. on punce pa ti je ušeč zaka pa ne, greh ni pa še fajn se maš :P
_________________
Bombing for peace is like fucking for virginity! :)
SmileOnMyFace • Od: 26.6.2012 • Prispevkov: 730 • Kraj: Ljubljana
Re: mnenje o bluzenju/sranju 31.7.2013 10:29
anabanana pravi:
Če ti nimaš fanta oz. on punce pa ti je ušeč zaka pa ne, greh ni pa še fajn se maš Razz


Nism verna, sm pa prepričana, da vera bluzenje ne bi vzela kot nekaj sprejemljivega. torej ja....je greh.
ampak karkol....a vam vsem, ki mislite da je bluzenje supr, povem eno skrivnost: še bolš je, če to vse počneš z osebo, ki jo maš iskreno rad Very Happy mislim, da sem vas vse razsvetlila, lol... Mr. Green in to je vsa znanost.
Mogoč je res fajn, dokler te ne začne pečt vest, alpa se zaljubiš, alpa zvejo ostali in te obsojajo, spoznaš pravo ljubezen in pol še koga prizadaneš...
skratka...tisoč in ena groznih posledic, ki prinašajo precej slabe občutke in so popolnoma nepotrebna.
anabanana • Od: 13.4.2010 • Prispevkov: 229 • Kraj: Velenje!!! :)
Re: mnenje o bluzenju/sranju 31.7.2013 15:45
SmileOnMyFace pravi:
anabanana pravi:
Če ti nimaš fanta oz. on punce pa ti je ušeč zaka pa ne, greh ni pa še fajn se maš :P


Nism verna, sm pa prepričana, da vera bluzenje ne bi vzela kot nekaj sprejemljivega. torej ja....je greh.
ampak karkol....a vam vsem, ki mislite da je bluzenje supr, povem eno skrivnost: še bolš je, če to vse počneš z osebo, ki jo maš iskreno rad :D mislim, da sem vas vse razsvetlila, lol... :mrgreen: in to je vsa znanost.
Mogoč je res fajn, dokler te ne začne pečt vest, alpa se zaljubiš, alpa zvejo ostali in te obsojajo, spoznaš pravo ljubezen in pol še koga prizadaneš...
skratka...tisoč in ena groznih posledic, ki prinašajo precej slabe občutke in so popolnoma nepotrebna.


vsak ma svoje mnenje, enmu paše enmu ne :)
_________________
Bombing for peace is like fucking for virginity! :)
slovenc79 • Od: 19.8.2011 • Prispevkov: 1260
Re: mnenje o bluzenju/sranju 31.7.2013 18:19
ne citirajta predhodnikov Razz

drugač pa, počet najbolj intimne stvari z nekom ki ga komi poznaš.. ni čudno da je tok folka neresnega, ker niso sposobni imet čustev ampak samo telesni užitek. verjamem da jim je potem muka, imet samo enega partnerja.
anonlolzz • Od: 27.12.2013 • Prispevkov: 37
Re: mnenje o bluzenju/sranju 28.5.2015 21:40
jaz sem nekajkrat zabluzila. ampak temu bi bolj rekla neizkušenost in predvsem naivnost. to je blo čisto na začetku ko sem šla s prvim fantom narazen. dubla sem neko samozavest da sm pa tudi jaz fantom všeč in da bom u izzi dubla drugega. in valda je blo na začetku tko da sem se dost hitro prepustila. jaz sm mislila da je to samo začetek nečesa resnega, tip me je mel pa pač za un večer pa konc. na srečo je šlo vsakič samo za nekaj poljubov. pol ko se mi je to že tretjič nardilo sem sem se mal ustavla pa nehala nasedat vsakemu blondicu ki je lepo pogledal.


Uporabi pamet, ko si 'gor',
da ne bo problemov, ko greš 'dol'!

Zaradi tvoje varnosti med sodelovanjem v Forumu ali na Čveku ne objavljaj svojih osebnih podatkov, imena, priimka, naslova, kjer stanuješ, e-naslova, telefonske številke, ne razlagaj, v katero šolo hodiš in ne objavljaj svojih fotografij ali povezav do njih.

Prav tako na Forumu ali Čveku ne objavljaj osebnih podatkov in fotografij ali povezav do svojih prijateljev in znancev, niti jih ne pošiljaj po mejlu osebam, s katerimi se srečuješ na netu.

Če se s sogovorniki ne strinjaš, jim to lahko vljudno poveš. Nadzor nad Forumom in Čvekom ima uredništvo spletnega mesta eetaq.si, ki si pridržuje pravico, da žalitve, zmerjanja, neplačane oglase in druge neprimerne vsebine izbriše po lastni presoji. Če ti kaj ni všeč, oz. imaš kakšno pripombo povezano s vsebino Foruma ali Čveka, nam pošlji mejl na urednistvo@eetaq.si.