kako FANTJE prebolevajo?


misliš,da drži to za fante?
ja
0%
 0%  [ 0 ]
ne
0%
 0%  [ 0 ]
nevem
100%
 100%  [ 1 ]
Skupaj glasov : 1

nimamidej • Od: 26.4.2012 • Prispevkov: 149
kako FANTJE prebolevajo? 2.3.2015 18:50
bom jedrnata..
pred kratkim sem šla, narazen z svojim fantom.. pustiu me je on, brez kakršnega koli posebna razloga..
zanima me samo,če je tole res, če drži..zanima me samo vaše mnenje.. npr. če to velja za koga od vas,al pa če koga drugega poznate,za katerega velja.. Smile
tole kar piše za punce, je za mene držalo.. zanima me,če to drži za FANTE.
vesela bom usakega odgovora,. ampak zlo bi bla vesela,če bi kdo odgovoriu 17,18+
hvala Smile

[link]
nimamidej • Od: 26.4.2012 • Prispevkov: 149
Re: kako FANTJE prebolevajo? 2.3.2015 18:55
[link]

[povezava]

ČE KDO NEMORE ODPRET,MU LAHKO POŠLEM,TUDI PO ZS-JU Smile Smile)
hepan • Od: 26.9.2012 • Prispevkov: 4
Re: kako FANTJE prebolevajo? 3.3.2015 11:04
Kak se forever alone ljudje dobr počutmo. Deal with it Cool
nimamidej • Od: 26.4.2012 • Prispevkov: 149
Re: kako FANTJE prebolevajo? 3.3.2015 17:52
Ja glej tut jst sm bla do zdej skos sama.. pa sm prvega fanta,mela komi pr 18.. poleg tega, je biu ku.r.bir in me je sam izkoristu,pa pustiu..tak da nism glih fajne popotnice za zivljenje dobila od svojega prvega..!! Ka mislis? ze prej sm bla cela u bedu.. pol bla zlo mal cajta srecna..kr sm pa koncn enga dobla ane..pol pa mi je tako naredu...da sm se pa bol nizi padla.. ja najbrs sm zdej ful srecna,ane?? kaj ti si star/a faking 40let?


Ne napadam, sam prasala sm za mnenje,kr mi zdej tako dela.. osvaja kao mojo sosolko, in me sam zanima, al mu je zau.. al dejanako misli,da sm kaj ljubosumna.. kr nism..
Smile
hepan • Od: 26.9.2012 • Prispevkov: 4
Re: kako FANTJE prebolevajo? 3.3.2015 22:18
Nje nje, dečva, stari smo 20 zim. Aja mnjenje.... stran jit. Brez obotavlanja, ker ko se enkrat začne se sam slabša. Ker če se spustimo na ta nivo, gdor ni zvest, ni vreden. Še mogoče bolj kontrovernzno, kdor ni zadovoljen z manj, ni vreden več.
Uso srečo Mr. Green


Uporabi pamet, ko si 'gor',
da ne bo problemov, ko greš 'dol'!

Zaradi tvoje varnosti med sodelovanjem v Forumu ali na Čveku ne objavljaj svojih osebnih podatkov, imena, priimka, naslova, kjer stanuješ, e-naslova, telefonske številke, ne razlagaj, v katero šolo hodiš in ne objavljaj svojih fotografij ali povezav do njih.

Prav tako na Forumu ali Čveku ne objavljaj osebnih podatkov in fotografij ali povezav do svojih prijateljev in znancev, niti jih ne pošiljaj po mejlu osebam, s katerimi se srečuješ na netu.

Če se s sogovorniki ne strinjaš, jim to lahko vljudno poveš. Nadzor nad Forumom in Čvekom ima uredništvo spletnega mesta eetaq.si, ki si pridržuje pravico, da žalitve, zmerjanja, neplačane oglase in druge neprimerne vsebine izbriše po lastni presoji. Če ti kaj ni všeč, oz. imaš kakšno pripombo povezano s vsebino Foruma ali Čveka, nam pošlji mejl na urednistvo@eetaq.si.