iščem "prijatelje" za žur :)

nimamidej • Od: 26.4.2012 • Prispevkov: 149
iščem "prijatelje" za žur :) 27.4.2014 19:01
Zdravo,
imam eno dokaj čudno uprašanje..rada bi šla na eno žurko,ko bo zdej za 1.maja.. ampak nimam nikogar,s katerim bi lahko odšla skupaj.. ker prjatlca ma fanta,in nikamor ne more it brez njega -.- in mi je pol butast neki tam zram svetit.. jst hočm prou tist: ?tipično žensko? ko se zabavamo,pojemo,mamo fajn,skačemo,karkoli še zraven,da se sprostiš,in te boli k..uglavnem,da se mam tist večer fajn..če bi šou pa on zram,pa sam tam pr mir sedimo..poleg tega,se midve nebi mele fajn..ampak se tam skoz neki objemata,lupčkata,karkoli,..kot da se to nemorta drugič,..ko se tak drgač vidta 24ur na dan..(kr skup žvita).. drgač mi velikrat govori,da kak ji gre on na kuraac,kak sta se spet skregala,bla,bla.. če ga maš pa že tak dost,..pa pejt enkrat nekam sama za spremenbo..fak mi gre to na k..

No..sm zašla iz teme..uglavnem,..z njo je nemogoče kam it,in se normalno met,pogovarjat,delat tist s katerim namenom si pršu taj..

No in zdej me zanima,če je še kdo,ki ima podobne težave,kot jst..oz. bi me z veseljem
sprejeu u njihovo družbo,sam za ta večer,za žur.. kr sama,kr tak pa tudi neupam it..(da bi tam spoznavala folk,) kr dvomim,da je kir ko je pršu s svojimi prjatli,tam prpaulen nove ljudi spoznavat..Prosim za kakršno koli pomoč,nasvet,izkušnjo.. Hvala že u naprej..
heyyhooo • Od: 16.1.2015 • Prispevkov: 5
Re: iščem "prijatelje" za žur :) 16.1.2015 20:48
Heyy! A je tole še aktualno? Piši mi na mailglamourkillz287@gmail.com.
heyyhooo • Od: 16.1.2015 • Prispevkov: 5
Re: iščem "prijatelje" za žur :) 16.1.2015 20:49
glamourkillz287@gmail.com
nimamidej • Od: 26.4.2012 • Prispevkov: 149
Re: iščem "prijatelje" za žur :) 19.1.2015 19:59
maš zs Smile
CocoChipmunk • Od: 2.2.2012 • Prispevkov: 39
Re: iščem "prijatelje" za žur :) 20.1.2015 22:08
Živjo. Smile Js sm tudi takooooj za!! Je še kakšno ''mesto'' frej hehe? Very Happy
heyyhooo • Od: 16.1.2015 • Prispevkov: 5
Re: iščem "prijatelje" za žur :) 21.1.2015 0:28
Hahah itqq!!! nikool ni preveč folka:D
nimamidej • Od: 26.4.2012 • Prispevkov: 149
Re: iščem "prijatelje" za žur :) 21.1.2015 17:48
heyyhooo pravi:
Heyy! A je tole še aktualno? Piši mi na mailglamourkillz287@gmail.com.


heyyhoo: maš zs Smile


Uporabi pamet, ko si 'gor',
da ne bo problemov, ko greš 'dol'!

Zaradi tvoje varnosti med sodelovanjem v Forumu ali na Čveku ne objavljaj svojih osebnih podatkov, imena, priimka, naslova, kjer stanuješ, e-naslova, telefonske številke, ne razlagaj, v katero šolo hodiš in ne objavljaj svojih fotografij ali povezav do njih.

Prav tako na Forumu ali Čveku ne objavljaj osebnih podatkov in fotografij ali povezav do svojih prijateljev in znancev, niti jih ne pošiljaj po mejlu osebam, s katerimi se srečuješ na netu.

Če se s sogovorniki ne strinjaš, jim to lahko vljudno poveš. Nadzor nad Forumom in Čvekom ima uredništvo spletnega mesta eetaq.si, ki si pridržuje pravico, da žalitve, zmerjanja, neplačane oglase in druge neprimerne vsebine izbriše po lastni presoji. Če ti kaj ni všeč, oz. imaš kakšno pripombo povezano s vsebino Foruma ali Čveka, nam pošlji mejl na urednistvo@eetaq.si.