ljudje se me izogibajo

eLoo • Od: 18.8.2010 • Prispevkov: 46
ljudje se me izogibajo 22.6.2014 18:03
No uglaunm js sm tak človek k na momente ne spravim besede iz sebe spet drugič pa fuuul govorim in sem tud precej glasen govorec. in danes smo bili z prijatelji na pijači. trije js pa še dva. in ker sta ostala dva bla bl tiho sm js govorila da ne bi blo tišine. pa se usedejo zravn dve ženski in čez neki časa reče ena d tega ne zmore več poslušat (kao mene) in so se umaknile. pol k sm pa js šla so se s klapo usedli na našo mizo.
sploh ne vem kaj nej nardim k itak sm taka oseba d tega ne bom upala spremenit k sm taka po karakterju. pa še govorim res na glas. ne veeem kaj nej nardim sam mene je to res prizadelo.
a je tud kšn med vami tak k rad govori? pa naglas Smile) ?
SmileOnMyFace • Od: 26.6.2012 • Prispevkov: 730 • Kraj: Ljubljana
Re: ljudje se me izogibajo 22.6.2014 20:05
Tudi js sm glasna govorka, kr me ponavadi briga za okolico in kaj si ljudje ki mi dosti ne pomenijo mislijo o meni. in se tud glasno smejim skratka.... se me zna slišat po celi ulici Wink
in se učas zgodi da se tega ne zavedam kr se ne menim za ljudi okol sebe in me pol kak prjati tko mal ustavu pa tisto potreplja pa se zareži pa se pol še js azrežim pa opravičim.

lej načeloma, je dobro če govoriš da ni tišine, kr sicer js sovražim če smao js goovrim amapk bolše mi je to kot mučna tišina. načeloma se ne sekirat, ampak res ne vpij....kr eno je glasno govorjenje (kar ma večina ljudi rajši kot pa neko tiho miško), drugo pa je da že tok pozornost privlačiš ostlaih ljudi da je že nesramno kr motiš ostale itd itn.

dej mi rajš povej zakaj je bla tista ženska tok nesramna? kaj si ji pa nrdila? a si tok glasno govorila al si govorila kej kar bi blo mogoč njej kot žalitev itd itn?
eLoo • Od: 18.8.2010 • Prispevkov: 46
Re: ljudje se me izogibajo 22.6.2014 20:47
ne sej nism vpila Very Happy sam res naglas govorim Smile
drgač pa z prjatlam sva se neki zafrkavala pa se drezala pa se je ženska kar odstranla. nikoli ji nism nič žaljivega rekla.
bi se nerada sekirala za okolico sam sm takšna da tega ne morm zignorirat Smile
SmileOnMyFace • Od: 26.6.2012 • Prispevkov: 730 • Kraj: Ljubljana
Re: ljudje se me izogibajo 23.6.2014 9:58
Pol sva na tem področju enaki Wink čeprov mene dostkrat boli kaj si folk misli o meni ko grme mimo, me zna prizadet če pa nekdo prvo ustvari tak kontakt z mano in mi pred ostlaimi reče kej grdega u glavo...ampak jo/ga ponavad zabijem nazaj.

Eh, najbolše je če si sam rečš....njej je pa res bed u lajfu da se ukvarja z ostalimi, zamahneš z roko pa greš naprej Wink ful nima smisla da se ukvarjaš z njo. pr takih je najbolš da jih sma zabiješ nazaj pa adios Wink
eLoo • Od: 18.8.2010 • Prispevkov: 46
Re: ljudje se me izogibajo 23.6.2014 15:58
Aaaa totalno si mi polepšala dan Very Happy haha
Hvaala ti res Smile)
SmileOnMyFace • Od: 26.6.2012 • Prispevkov: 730 • Kraj: Ljubljana
Re: ljudje se me izogibajo 23.6.2014 21:51
heheh, malenkost Wink ti sam samozavest pa je Very Happy pa če maš še kak problem, ti kr piši Wink
slovenc79 • Od: 19.8.2011 • Prispevkov: 1260
Re: ljudje se me izogibajo 24.6.2014 1:19
meni gre glasno govornjenje na živce. recimo ko si na pijači in slišiš vse kar se folk pogovarja nekaj miz stran? mal zasebnosti, no? saj ne rabim vedet s kom si bil/a včeri tam pa tam in koga si srečal.. (še posebej kake italijane je groza poslušat)
pa tudi tko je, če preveč govoriš noben drug ne bo spregovoril, ker tihi ljudje pač ne maramo skakt v besedo Smile mal tišine res ne škodi Wink
eLoo • Od: 18.8.2010 • Prispevkov: 46
Re: ljudje se me izogibajo 24.6.2014 16:24
Ja sam pač če maš to v krvi nekako težko spremeniš, js sploh nism opazla tega da sem naglas govorila k mam pač tak glas Smile Glede tihih ljudi in skakanja v besedo... Je blo že tko da sem bla tiho in pol so bli tud vsi ostali tiho in je postala neprijetna tišina. Če pa hočejo kej povedat komot dam tud mir in z velikim veseljem poslušam. Smile
Sej lej ženska se je umaknila pač ji ni blo kul razumem sm ji šla na živce.. sam njene komentarje bi pa tud lahko zadržala zase k js nism imela nobenga namena motit nje in njene kolegice.
SmileOnMyFace • Od: 26.6.2012 • Prispevkov: 730 • Kraj: Ljubljana
Re: ljudje se me izogibajo 25.6.2014 0:31
Men je smešno kak folk kr blebleta, blebleta pa to so ponavad tujci k kr čebljajo k vrabci eden čez drugega Laughing in mi je smešno, kr slovenci smo pa tak učasih zadržan in fin narod, češ ne prekinjaj, ne bodi preglasen. če je nekdo res tko glasen govorec da re smoti ostale in da MORJO USI SLIŠAT NJEGOVE TEME...pol je to res too much in pol bi ga js tud prosila naj mal zniža glas.

Eno je goovrit glasno, drugo se pa smejat na glas? Wink nvm zakaj, ampak če je res neki zlo zlo smešno, se js naum zadržala pa bla uno: ''okej, morm se tišje smejat'' eh Wink spet pa naum vpila ane.....

eno je tišina, drugo pa mučna tišina. ob mučni tišini mene use mine Wink tko k se gledaš pa stiskaš sutnice skup pa pol pač kr ni in ni besede od nobenga...men je to osebno za **** Razz in pol pač neki rečm Wink

lej, ti se sploh ne sekiri..una pač mela neke probleme -.-


Uporabi pamet, ko si 'gor',
da ne bo problemov, ko greš 'dol'!

Zaradi tvoje varnosti med sodelovanjem v Forumu ali na Čveku ne objavljaj svojih osebnih podatkov, imena, priimka, naslova, kjer stanuješ, e-naslova, telefonske številke, ne razlagaj, v katero šolo hodiš in ne objavljaj svojih fotografij ali povezav do njih.

Prav tako na Forumu ali Čveku ne objavljaj osebnih podatkov in fotografij ali povezav do svojih prijateljev in znancev, niti jih ne pošiljaj po mejlu osebam, s katerimi se srečuješ na netu.

Če se s sogovorniki ne strinjaš, jim to lahko vljudno poveš. Nadzor nad Forumom in Čvekom ima uredništvo spletnega mesta eetaq.si, ki si pridržuje pravico, da žalitve, zmerjanja, neplačane oglase in druge neprimerne vsebine izbriše po lastni presoji. Če ti kaj ni všeč, oz. imaš kakšno pripombo povezano s vsebino Foruma ali Čveka, nam pošlji mejl na urednistvo@eetaq.si.