Strije - kako se jih znebit ali vsaj zmanjšat?

Katia99 • Od: 19.4.2012 • Prispevkov: 59
Strije - kako se jih znebit ali vsaj zmanjšat? 30.7.2013 18:06
helou. no moj problem so strije, imam jih največ po ritnicah, začele so se pa delat še na desni nogi spredaj... to me taaako zelo moti da nevem kaj naj naredim... zgleda grooozn-.- stara sm pa 14, če kaj pomaga.... ma še katera te probleme? imate kak nasvet kak se jih znebit al pa vsaj zmanšat? fuuuuul bom hvaležna (:
evica5 • Od: 16.11.2010 • Prispevkov: 349 • Kraj: Ljubljana
Re: Strije - kako se jih znebit ali vsaj zmanjšat? 31.7.2013 11:05
js tko iskreno nevem ampak sm lih dobila mejl od kuponkota pa piše da je tut za strije pa sm se nate spomnla. kup. mogoče pa deluje. Smile

[link]

mam pa drgač tut js ful strij tko da če boš karkol probala pa da deluje al pa da ne deluje prosm napiš sm Very Happy čau
Tamara18 • Od: 30.7.2013 • Prispevkov: 9
Re: Strije - kako se jih znebit ali vsaj zmanjšat? 1.8.2013 11:25
jaz mam isti problem -.- polno jih mam po nogah in se rauno "bojim" oblečt v kopalke ker se ti hudiči tak vidijo ;S jas sm gledla neko reklamo po tvju za neko kremo proti strijam samo se mi zdi da bi blo to ko je Evica5 napisala bolj uporabno ... Very Happy mislim, da si bom kr kupla ker v tote kreme več ne vrjamem najbolj... Smile
Katia99 • Od: 19.4.2012 • Prispevkov: 59
Re: Strije - kako se jih znebit ali vsaj zmanjšat? 2.8.2013 19:53
hvala vama Smile nism še sploh razmišljala o kaki kremi kr glih nevrjamem...če pa odkrijem kaj kar bo delovalo vam sporočim Wink
larciii • Od: 5.7.2013 • Prispevkov: 11
Re: Strije - kako se jih znebit ali vsaj zmanjšat? 2.8.2013 20:40
omg enako js jih mam tud na notranji strani noge pa na bokih to je tok grozn joj
prosm da men tut sporocite ce bo kera krema delovala alpakej k te prasice se tok vid!!
hvala Smile
njegovamala • Od: 28.5.2013 • Prispevkov: 1
Re: Strije - kako se jih znebit ali vsaj zmanjšat? 5.8.2013 16:12
jah jest jih mam ful po trebuuhu in nevem kko nej se jih rešm Sad[/list]
brooklyn • Od: 9.8.2013 • Prispevkov: 5
Re: Strije - kako se jih znebit ali vsaj zmanjšat? 9.8.2013 0:36
Hey!
Tudi jaz jih imam na bokih Razz Vendar sem se sprijaznila s tem, to so moje strije in mene ne motijo, če pa motijo koga drugega, je pa to njihov problem Smile
Če pa te zelo motijo pa probaj mogoče kakšne kremice proti strijam Smile Ali pa ko boš starejša, če te bojo tako motile obišči plastičnega kirurga Smile
Lp
FireInHair • Od: 20.6.2013 • Prispevkov: 49
Re: Strije - kako se jih znebit ali vsaj zmanjšat? 9.8.2013 11:32
heej jas jih mam tui, predvsem na bokih. Dobla sem jih kr sm v 6. klasu zrasla v pol leta za 10 cm pa koža ni mogla prenest Surprised
pa mi je teta priporošla ognjičevo kremo. uporablam jo 3 mesce pa so strije manjše pa nena se več tak vidijo
kupiš jo lahko v dm za nekaj čez 2 evra :3
Katia99 • Od: 19.4.2012 • Prispevkov: 59
Re: Strije - kako se jih znebit ali vsaj zmanjšat? 9.8.2013 13:38
FireInHair pravi:
heej jas jih mam tui, predvsem na bokih. Dobla sem jih kr sm v 6. klasu zrasla v pol leta za 10 cm pa koža ni mogla prenest Surprised
pa mi je teta priporošla ognjičevo kremo. uporablam jo 3 mesce pa so strije manjše pa nena se več tak vidijo
kupiš jo lahko v dm za nekaj čez 2 evra :3



hvala za nasvet, js sm si tudi nekaj cajta mazala sto ogničevo, sam nism bla lih nekaj vztrajna pa mogoče zato ni blo rezultatov.... :S
FireInHair • Od: 20.6.2013 • Prispevkov: 49
Re: Strije - kako se jih znebit ali vsaj zmanjšat? 9.8.2013 17:36
Katia99 pravi:
FireInHair pravi:
heej jas jih mam tui, predvsem na bokih. Dobla sem jih kr sm v 6. klasu zrasla v pol leta za 10 cm pa koža ni mogla prenest Surprised
pa mi je teta priporošla ognjičevo kremo. uporablam jo 3 mesce pa so strije manjše pa nena se več tak vidijo
kupiš jo lahko v dm za nekaj čez 2 evra :3



hvala za nasvet, js sm si tudi nekaj cajta mazala sto ogničevo, sam nism bla lih nekaj vztrajna pa mogoče zato ni blo rezultatov.... :S


saj jas sm tui misla po 1 mescu odnehat kr se ni še nič vidlo. sam zaj si pa mažem že kake 4 mesce pa se že pune vidi razlika :3
Katia99 • Od: 19.4.2012 • Prispevkov: 59
Re: Strije - kako se jih znebit ali vsaj zmanjšat? 10.8.2013 14:08
FireInHair pravi:
Katia99 pravi:
FireInHair pravi:
heej jas jih mam tui, predvsem na bokih. Dobla sem jih kr sm v 6. klasu zrasla v pol leta za 10 cm pa koža ni mogla prenest Surprised
pa mi je teta priporošla ognjičevo kremo. uporablam jo 3 mesce pa so strije manjše pa nena se več tak vidijo
kupiš jo lahko v dm za nekaj čez 2 evra :3



hvala za nasvet, js sm si tudi nekaj cajta mazala sto ogničevo, sam nism bla lih nekaj vztrajna pa mogoče zato ni blo rezultatov.... :S


saj jas sm tui misla po 1 mescu odnehat kr se ni še nič vidlo. sam zaj si pa mažem že kake 4 mesce pa se že pune vidi razlika :3


ahaa Smile kdaj si si pa mazala? pa kolkrat na dan? Very Happy
FireInHair • Od: 20.6.2013 • Prispevkov: 49
Re: Strije - kako se jih znebit ali vsaj zmanjšat? 10.8.2013 16:30
Katia99 pravi:
FireInHair pravi:
Katia99 pravi:
FireInHair pravi:
heej jas jih mam tui, predvsem na bokih. Dobla sem jih kr sm v 6. klasu zrasla v pol leta za 10 cm pa koža ni mogla prenest Surprised
pa mi je teta priporošla ognjičevo kremo. uporablam jo 3 mesce pa so strije manjše pa nena se več tak vidijo
kupiš jo lahko v dm za nekaj čez 2 evra :3



hvala za nasvet, js sm si tudi nekaj cajta mazala sto ogničevo, sam nism bla lih nekaj vztrajna pa mogoče zato ni blo rezultatov.... :S


saj jas sm tui misla po 1 mescu odnehat kr se ni še nič vidlo. sam zaj si pa mažem že kake 4 mesce pa se že pune vidi razlika :3


ahaa Smile kdaj si si pa mazala? pa kolkrat na dan? Very Happy


pol ko se stuširam si. Jaz se 2x zjutraj pa zvečer. Pol ko pa si ognjičevo gor dam počakam 5-10 min da se vpije pol pa še z mlekom za telo po celem telesu Smile
Katia99 • Od: 19.4.2012 • Prispevkov: 59
Re: Strije - kako se jih znebit ali vsaj zmanjšat? 5.1.2014 12:04
Ej punce! ponovno odpiram to temo ker sem si kake tri mesce(pa đe vedno si) mazala z ognjičevo kremo in so rezultati fenoomenalni Very Happy res, strije so ful blede in se jih komi opaz Very Happy tko da še mate cajt da se strije manjšajo pred poletjem Wink je pa res da nebojo izgenle čist, sam se ful zmanjšajo pa tudi bol nevidne so Very Happy tko da se splaša probat! Smile je pa ognjčeva krema od bale-e, kupite jo pa v dmu Smile
Rocafella • Od: 24.1.2010 • Prispevkov: 340
Re: Strije - kako se jih znebit ali vsaj zmanjšat? 5.1.2014 15:22
pa dokler rastete in se razvijate se mažite po celem telesu z neko mastno kremo, pred spanjem al pa kaj..
_________________
bitch i'm a mogul, yes i am global.
[link]
teddybear • Od: 12.10.2012 • Prispevkov: 3
Re: Strije - kako se jih znebit ali vsaj zmanjšat? 18.1.2014 12:14
Katia99 pravi:
Ej punce! ponovno odpiram to temo ker sem si kake tri mesce(pa đe vedno si) mazala z ognjičevo kremo in so rezultati fenoomenalni Very Happy res, strije so ful blede in se jih komi opaz Very Happy tko da še mate cajt da se strije manjšajo pred poletjem Wink je pa res da nebojo izgenle čist, sam se ful zmanjšajo pa tudi bol nevidne so Very Happy tko da se splaša probat! Smile je pa ognjčeva krema od bale-e, kupite jo pa v dmu Smile


[povezava]
tkšno al kkšno drugačno baleino kremo maš? (če maš drugačno prosm napiš ktero. Smile
Katia99 • Od: 19.4.2012 • Prispevkov: 59
Re: Strije - kako se jih znebit ali vsaj zmanjšat? 18.1.2014 17:07
[link]
taksna je:) sej pomojem ni neke bistvene razlike... pa mogoc je tud drugacno pakiranje kr je maja kako leto ze stara...Very Happy
Katia99 • Od: 19.4.2012 • Prispevkov: 59
Re: Strije - kako se jih znebit ali vsaj zmanjšat? 18.1.2014 17:08
[link]
taksna je:) sej pomojem ni neke bistvene razlike... pa mogoc je tud drugacno pakiranje kr je maja kako leto ze stara...Very Happy


Uporabi pamet, ko si 'gor',
da ne bo problemov, ko greš 'dol'!

Zaradi tvoje varnosti med sodelovanjem v Forumu ali na Čveku ne objavljaj svojih osebnih podatkov, imena, priimka, naslova, kjer stanuješ, e-naslova, telefonske številke, ne razlagaj, v katero šolo hodiš in ne objavljaj svojih fotografij ali povezav do njih.

Prav tako na Forumu ali Čveku ne objavljaj osebnih podatkov in fotografij ali povezav do svojih prijateljev in znancev, niti jih ne pošiljaj po mejlu osebam, s katerimi se srečuješ na netu.

Če se s sogovorniki ne strinjaš, jim to lahko vljudno poveš. Nadzor nad Forumom in Čvekom ima uredništvo spletnega mesta eetaq.si, ki si pridržuje pravico, da žalitve, zmerjanja, neplačane oglase in druge neprimerne vsebine izbriše po lastni presoji. Če ti kaj ni všeč, oz. imaš kakšno pripombo povezano s vsebino Foruma ali Čveka, nam pošlji mejl na urednistvo@eetaq.si.