Kajenje?

<< | 1 | 2 | 3 | 4 | 5
Mandex • Od: 19.2.2012 • Prispevkov: 275 • Kraj: Ljubljana
Re: Kajenje? 3.4.2012 10:47
Luciiika pravi:
ucauca pravi:
jst ne kadim pa tut ne mislm začet pa tut upam da nam...
vi k kadite...boste itaq kadil celo življenje zato useen če zdj takoj usm poveste da kadite...


ni nujn da bojo kadil ceu lajf..kašni ste no..kr ene nabijate..če nisi zasvojen ono ful pol komot nehaš..če si pa zasvojen je pa druga pesm..ampak tut če si zasvojen se lahko počas odvadš..tku d ne prbijej no..


Nehaš lahko v vsakem primeru, če si zelo zasvojen ali pa nisi.. Babi je kadila 35 let pa je nehala v enem mesecu, prav tako dedek kadil 40 let pa je nehal hitro brez tiste bedarije da zmanjšuješ.. Vse kar rabiš je močna volja pa se vse da.. Ampak seveda poleg volje se moraš tudi sam odločiti da boš nehal/a kaditi..
koxica22 • Od: 30.7.2010 • Prispevkov: 56
Re: Kajenje? 5.4.2012 19:31
Ponosna nase, 1 čik na dan, al pa še to ne Smile. Se lepo odvajam in na čase mi že prov smrdi Smile.
Jok3r • Od: 22.7.2009 • Prispevkov: 606
Re: Kajenje? 5.4.2012 20:06
cigareta je zvitek tobaka, ki ima na eni strani ogenj na drugi bedaka.
basa je zvitek iz marihuane in tobaka, ta pa ima na eni strani ogenj, na drugi junaka. Smile
Mandex • Od: 19.2.2012 • Prispevkov: 275 • Kraj: Ljubljana
Re: Kajenje? 6.4.2012 11:30
Jok3r pravi:
cigareta je zvitek tobaka, ki ima na eni strani ogenj na drugi bedaka.
basa je zvitek iz marihuane in tobaka, ta pa ima na eni strani ogenj, na drugi junaka. Smile


Haha dobra.. Very Happy Si bom zapomnil..
uber • Od: 22.4.2012 • Prispevkov: 4
Re: Kajenje? 22.4.2012 12:37
No, to neko odvajanje pa nevem kaj, to je vse BS. Če kadiš leto, dve še ni nobene panike. Mal ti je bedno v glavi, ampak nimaš tistega bednega občutka, ki ga dobiš ob pomanjkanju nikotina.. Ker tisti, ki dlje časa kadijo, če ne kadijo več kot en dan jih začne kr ''pumpat'' nekakšen občutek bede, praznine, so malce depresivni. To pa vse povzroči tvoje telo, ki ti ubistvu sporoča da ti potrebuješ čik.

Plus da ne omenjam, da po nekaj letih se pljuča zapacajo in če prenehaš se začnejo pucat in lahko kašljaš in pljuvaš par mesecev tam do enega leta.

Smoking is fucked up IMAO.
mussy • Od: 3.9.2011 • Prispevkov: 123
Re: Kajenje? 22.4.2012 23:03
ojoj prebrala sm prvo stran pa me je kr groza, pr 13 da kadiš? a te ni sram? fakk ojoj, pa zarad družbe? more ti bit bedno v življenju;

sm 17 pa sm pokadila pomoje 3 čike in še to use k sm bla mal pod vplivom alkohola + moj rojstni dan je biu Smile
Drgač pa ne maram kajenja ker nwm use smrdi od cunj naprej pa škoda dnarja..
lady88 • Od: 25.3.2012 • Prispevkov: 1
Re: Kajenje? 24.4.2012 0:42
kajenje zaradi družbe? Sem kar nekaj let starejša od vas... Na začetku se siliš kadit, čeprav ti ne paše, zato ker je to in... Potem se navadiš, zvejo tko vsi da kadiš... potem pa počasi pride čas, ko te to mine. Sam na žalost si takrat že odvisen od cigaret in kadiš dalje. Če jaz pomislim za nazaj mi je prav žal da kadim.
irish • Od: 12.2.2012 • Prispevkov: 180
Re: Kajenje? 24.4.2012 20:09
ne kadim. Smile
mam pa kadilca u familiji.
katastrofa.
sarkizeME • Od: 22.10.2010 • Prispevkov: 110
Re: Kajenje? 25.4.2012 16:04
16 Pa še nisn probala in tut nemislm pa jih tut velik v moji družbi kadi pa vseen zrd tega ne kadim Smile)
whereami • Od: 28.4.2012 • Prispevkov: 9
Re: Kajenje? 28.4.2012 21:44
mam 15 let, kadim 1 leto, mi paše, ne mislim nehat, nasprotujeta mi brat in sestra, mama usake tolko posumi mal sam se ne obremenjujem in mi ni žau kr mi je ko neka tolažba ko sem slabe volje heh
koxica22 • Od: 30.7.2010 • Prispevkov: 56
Re: Kajenje? 7.2.2013 22:36
kadila sem čike pol leta, pol sm nehala ker mi je ratal brezveze in zanič okus Smile zdej pa kadim marihuano dobr let in ne mislm nehat Wink
meranitina • Od: 5.7.2012 • Prispevkov: 35
Re: Kajenje? 8.2.2013 22:48
natasaa pravi:
Kadite? .. Ne?.. Kako gledate na to? Ali vam morda kdo nasprotuje ( starši,fant,sestra/brat,...) Pa vseeno? Razz


Ne kadim Smile
faca21 • Od: 26.12.2012 • Prispevkov: 46
Re: Kajenje? 9.2.2013 0:15
Leea pravi:
Jaa jst kadim... pa sn stara 13 let... mene ne moti.. prau fajn se pocutim.. pa ceprau po vecini to delam zaradi druzbe.... nasprotujejo skor usi ki vejo da kadim oni pa ne kadijo.... tisti ko pa kadijo zram pa sploh ne nasprotujejo se veseli so.... pa me ne gane...za starce pa za brate sestre ko jih **** sej to je moje telo si ga sama unicujem.. pol pa bom sama pretrpela posledice ne uni ka se mas sploh sekirat sj si ti na slapsem???
hahahahhahaa
sam jst useeen pa me nobedn ne bo odvrnu od tega Razz


tut drugi bojo trpel s tabo
evica5 • Od: 16.11.2010 • Prispevkov: 349 • Kraj: Ljubljana
Re: Kajenje? 9.2.2013 23:42
faca21 pravi:
Leea pravi:
Jaa jst kadim... pa sn stara 13 let... mene ne moti.. prau fajn se pocutim.. pa ceprau po vecini to delam zaradi druzbe.... nasprotujejo skor usi ki vejo da kadim oni pa ne kadijo.... tisti ko pa kadijo zram pa sploh ne nasprotujejo se veseli so.... pa me ne gane...za starce pa za brate sestre ko jih **** sej to je moje telo si ga sama unicujem.. pol pa bom sama pretrpela posledice ne uni ka se mas sploh sekirat sj si ti na slapsem???
hahahahhahaa
sam jst useeen pa me nobedn ne bo odvrnu od tega Razz


tut drugi bojo trpel s tabo


exactly.
Nastis • Od: 2.10.2013 • Prispevkov: 5 • Kraj: Ptuj, Slovenija
Re: Kajenje? 15.10.2013 15:45
natasaa pravi:
Kadite? .. Ne?.. Kako gledate na to? Ali vam morda kdo nasprotuje ( starši,fant,sestra/brat,...) Pa vseeno? Razz


Jst ne kadim (vsaj mislim da ne "ŠE"). Mam sošolko, k je pol leta mlajša od mene pa mi je enkrat povedla da kadi... jst sm bla vsa "O.O" na fejsu pa to haha sej zdej ku vem že nekaj časa mi ni več tak čudno. Ko mi je to povedla je še mene nekj začelo vlečt k temu no kwa hočm rečt je da sm na silo hotla začet kadit sam sm šla bek pa tega nism naredla sj bi zagotovo obžalovala (mogoč pa tut ne). Stara pa sm mal več kot 13 pa pol (skor bom 14) in ja upam da nebom kadila kr nikol nism marala kajenja... Shocked
_________________
Nobody's Perfect :$
anabanana • Od: 13.4.2010 • Prispevkov: 229 • Kraj: Velenje!!! :)
Re: Kajenje? 15.10.2013 16:47
Sam dnar se stran vrže, brezveze :D Tut nevem kak dober učinek majo... :D
_________________
Bombing for peace is like fucking for virginity! :)
malavesnika • Od: 20.7.2009 • Prispevkov: 167
Re: Kajenje? 18.10.2013 18:41
Js če me kdor koli vpraša ne kadim. Sicer ja če grem kam vn ali pa da spijem malo več alkohola pol skadim včasih manj včasih več. Da bi pa kadila v treznem stanju pa ne. Ne želim si, da bi postala kakor koli odvisna že za to kr so cigareti ful predragi. Za to kajenje ko grem vn pa ve tudi samo nekaj najboljših prijateljic. Sem pa v 1. letniku kadila neki časa tako z frendico, da sva si skupaj kupili eno škatlo. Zdaj pa res tako občasno samo. Aja sem pa 4. letnik trenutno.
nikaradanovic • Od: 6.4.2013 • Prispevkov: 6
Re: Kajenje? 20.10.2013 12:00
am stara sm 14..p kadim že 2 leti... in doma mi vejo..p mi tui čike kupujejo..drgač sm pa začela zrd družbe...rada bi p nehala pa sm tui sprobavala p sm zdržala 1 dan -.- sao mislim p re nehat če ne drugo zrd tega kr si bom dala pirs v jezik al p ustnco in pol morš nehat če ne se ti zagnoji al neke takega Smile
30stm • Od: 31.10.2010 • Prispevkov: 196
Re: Kajenje? 20.10.2013 16:21
ok sej nč ne rečem, sm tut sama kkšnga pržgala pr 13ih pa to sam da greš pa redno kadit pr teh letih mi je pa mal čudn....drgač pa itak nimam pravice obsojat ker sama kadim 3 leta, vejo čist usi, tastari nso mel nč proti ker tut sami kadijo, lahko se odvadš kadit če si to prakticirou par mescov, z leti je use težje ker si na polno odvisn od nikotina, najprej ti je to eksperimentiranje k te zlo hitr prpele do tega da ti kajenje pride v navado, se prav k se ustaneš zutri letiš na kavo pa par čikov itd....zaenkrat mi to čist paše in nimam namena nehat, probavat nehat pa tko naprej ker je brezveze da se trudm pa mučm..k bom trdno odločena da bom nehala bom nehala...kar se tiče raka na plučih...ja povečuje možnosi, ni pa vzrok te bolezni....am ja glede tega da ti zobje porumenijo ane...sama sm mela obdobje k sm skadila 2 kutje na dan...učasih tut malenkost več, pa mi zaenkrat folk še vedno govori kok mam bele zobe glede na to kok skadim pa kok časa kadim tko da to je čist odvisn tut od higijene k jo vložiš vto, pa sabo mam vedno čigumije in ga skor ni momenta da ga ne bi mela v ustih (to se zna narobe slišat ) poleg tega: ja gre kr dost dnarja, če se pa znaš mal organizirat pa ne boš kupvou rdeče marliče sam zarad družbe pa to znaš pa za mal dnarja dobit velko količino tobaka...pa kajenje je res mejhn faktor pr uničevanju človeškga telesa, poglejmo hrano k je prežeta z raznimi strupi, samo ozračje itd...
ponosnadolenkaxd • Od: 28.10.2013 • Prispevkov: 32
Re: Kajenje? 28.10.2013 15:27
Stara sem 14 let .. In sem probala kadit .. Ni blo neki posebnega .. res ne ..
Probala pa sem samo iz radovednosti zakaj ljudje zapravljajo denar za to Smile
Pa nvm kašn naj bi biu razlog .. Sami strupi so noter .. Pa še smrdiš po tem ..
Tisti 13-letniki ki kadite nevem od kje dobivate čike ampak dobr .. Se sploh zavedate kaj use je noter? Tut strup za podgane je med drugim .. Kašne posledice vam pušča kajenje ? Če veste okej .. Bodte kul u družbi .
Drugač nimam nič proti kajenju ..razen če človek stoji zraven mene ker s tem škod tudi men in Smile
jagodka42 • Od: 9.7.2013 • Prispevkov: 4
Re: Kajenje? 9.11.2013 13:51
ja js tud kadim sam si cigarete sama nardim.moja babi mi je svetovala nj jih delam iz zelišč ker so bolj zdrave, da še lepše učinkujejo.drgač sm prvič kadila k sm bla 11 let stara pa sm si čik nardila iz veceapirja Embarassed Laughing


Uporabi pamet, ko si 'gor',
da ne bo problemov, ko greš 'dol'!

Zaradi tvoje varnosti med sodelovanjem v Forumu ali na Čveku ne objavljaj svojih osebnih podatkov, imena, priimka, naslova, kjer stanuješ, e-naslova, telefonske številke, ne razlagaj, v katero šolo hodiš in ne objavljaj svojih fotografij ali povezav do njih.

Prav tako na Forumu ali Čveku ne objavljaj osebnih podatkov in fotografij ali povezav do svojih prijateljev in znancev, niti jih ne pošiljaj po mejlu osebam, s katerimi se srečuješ na netu.

Če se s sogovorniki ne strinjaš, jim to lahko vljudno poveš. Nadzor nad Forumom in Čvekom ima uredništvo spletnega mesta eetaq.si, ki si pridržuje pravico, da žalitve, zmerjanja, neplačane oglase in druge neprimerne vsebine izbriše po lastni presoji. Če ti kaj ni všeč, oz. imaš kakšno pripombo povezano s vsebino Foruma ali Čveka, nam pošlji mejl na urednistvo@eetaq.si.