sprememba prehrane,pomanjsanje prsi..help!!

louisa • Od: 3.5.2013 • Prispevkov: 28
sprememba prehrane,pomanjsanje prsi..help!! 2.6.2013 21:34
Okej.. Mam nneki problemov..približno 1 mesec sm vegetarjanka in odlocla sm se tut da ne bom več jedla sladkarij do junija(včeraj) in k sm mela menstruacijo je bla ful temna in sploh ni blo vlik kokr ponavadi..pocutm se bol zmatrano. Zdej to je mal bols ampak ugotovila sm da so se mi pomanjsale prsi..že tko mam ful male zdej jih pa ubistvu skor nc nimam..zdej nevem ka naj nardim.. Sladkarije sm začela nazaj jest..mesa pa ne.prosim da mi nekdo pove ka naj jem pa kake vaje delam za večje prsi..aja pa se riti nc nimam če kdo ve kako pametno vajo za večjo lepšo zadnjico Smile hvala
evica5 • Od: 16.11.2010 • Prispevkov: 349 • Kraj: Ljubljana
Re: sprememba prehrane,pomanjsanje prsi..help!! 2.6.2013 22:40
u prsih je maščobno tkivo tko da kakršnakol vaja bo pomoje sam pomanšala use skp. vem da so neke fore pa masaže ampak tist je za obliko pa čvrstost pa niti ne vem kako deluje, ampak si ne predstaulam kako si lahko brez usadkov povečas prsi kr tko.
za rit maš pa itak ful vaj na netu. na youtube napiš pa boš ceu popoudne porabla sam za to da ugotoviš kero bi delala Very Happy
radatemam • Od: 10.5.2013 • Prispevkov: 4
Re: sprememba prehrane,pomanjsanje prsi..help!! 3.6.2013 18:26
ti sam deli sklece pa počepe...boš vidla kaj bo po enmu mescu Razz
CocoChipmunk • Od: 2.2.2012 • Prispevkov: 39
Re: sprememba prehrane,pomanjsanje prsi..help!! 4.6.2013 9:27
hmm za joške nevem, ker mam tut sama ful mejhne..spomnm se, ka sm js shujšala in so se mi res drastično zmanjšale Sad za ritko pa mislm, da sm nekje slišala, da pomaga, če jo samo fajn stiskaš takrt, ko se spomnš čez dan. Js nikol nism bla preveč zadovoljna s svojo, ker se mi zdi, da preveč vn ''štrli'' xd
sheeran • Od: 28.4.2013 • Prispevkov: 8
Re: sprememba prehrane,pomanjsanje prsi..help!! 4.6.2013 15:08
sma cisto na istem. Jas sem tudi v zadnejm enem.mesecu spremenila prehrano ter z tem shujsala, veeendar josk nimam ves. komajda napolnim a kosarico.
Edino da se nazaj zaxnes isto prehranjevat, oz. da se zredis. le tako jih bos dobila nazaj. Jas se ocitco moram sprijaznit da jih nebom mela. ker res.nocem tistih par smotanih kil nazaj.
louisa • Od: 3.5.2013 • Prispevkov: 28
Re: sprememba prehrane,pomanjsanje prsi..help!! 6.6.2013 21:02
Okej hvala usem. Pomojem bom začela normalno jest ker se telo se razvija in rabi uso hrano, sam zdej nevem al se mi bojo nazaj povečale al bo ostal isto k je zdej majhno kr js se za a kosarco nimam -.-
ufuranka • Od: 19.6.2013 • Prispevkov: 12
Re: sprememba prehrane,pomanjsanje prsi..help!! 27.6.2013 17:27
jošk se ne more povečat z nobeno masažo! glede prehrane pa morš meso nadomestit z velik beljakovinami in sojo pa se boš boljš počutila Wink
louisa • Od: 3.5.2013 • Prispevkov: 28
Re: sprememba prehrane,pomanjsanje prsi..help!! 20.9.2013 20:50
no zdej jem normalno use še bol ko prej in se mi prsi niso čist nič povečale po 4ih mescih pa še vedno nimam menstruacije... js nevem ka je z mano narobe ampak prosim če ma kdo kako rešitev al pa podobne probleme naj mi pomaga kr sm skor depresivna ratala zarad mojih prsi ki jih ni-.- pa še strah me je za menzo in zdravje..hvala Crying or Very sad


Uporabi pamet, ko si 'gor',
da ne bo problemov, ko greš 'dol'!

Zaradi tvoje varnosti med sodelovanjem v Forumu ali na Čveku ne objavljaj svojih osebnih podatkov, imena, priimka, naslova, kjer stanuješ, e-naslova, telefonske številke, ne razlagaj, v katero šolo hodiš in ne objavljaj svojih fotografij ali povezav do njih.

Prav tako na Forumu ali Čveku ne objavljaj osebnih podatkov in fotografij ali povezav do svojih prijateljev in znancev, niti jih ne pošiljaj po mejlu osebam, s katerimi se srečuješ na netu.

Če se s sogovorniki ne strinjaš, jim to lahko vljudno poveš. Nadzor nad Forumom in Čvekom ima uredništvo spletnega mesta eetaq.si, ki si pridržuje pravico, da žalitve, zmerjanja, neplačane oglase in druge neprimerne vsebine izbriše po lastni presoji. Če ti kaj ni všeč, oz. imaš kakšno pripombo povezano s vsebino Foruma ali Čveka, nam pošlji mejl na urednistvo@eetaq.si.