Budimpešta!

barbehh • Od: 23.10.2012 • Prispevkov: 24
Budimpešta! 27.8.2013 12:48
hoj hej..rabla bi malo pomoči...zdaj v kratkem se odpravljam s prijateljico v Budimpešto..z vlakom...in s skorajda nič denarja..no zanima me, če je biu kdo že v Budimpešti..in kake so kej cene..pa če kdo pozna kaka zelo poceni prenočišča Smile
Teika • Od: 2.6.2013 • Prispevkov: 83
Re: Budimpešta! 27.8.2013 20:41
Heej Smile Lucky you! Sem bila že večkrat v Budimpešti. Meni je vedno zakon potovati pa čeprav samo v sosednjo državo Smile Glede cen pa teh stvari si ne zapomnim veliko. Bi pa ti predlagala, da malce pogooglaš ali pa stopiš do kakšne agencije in tam povprašaš, saj boš sigurno dobila več informacij. Pomoje, da bosta najceneje prišli skoz, če bosta prenočili v kakšnem Youth Hostlu. Upam, da sem bila vsaj malo v pomoč Smile

barbehh pravi:
hoj hej..rabla bi malo pomoči...zdaj v kratkem se odpravljam s prijateljico v Budimpešto..z vlakom...in s skorajda nič denarja..no zanima me, če je biu kdo že v Budimpešti..in kake so kej cene..pa če kdo pozna kaka zelo poceni prenočišča Smile
barbehh • Od: 23.10.2012 • Prispevkov: 24
Re: Budimpešta! 27.8.2013 21:40
Teika pravi:
Heej Smile Lucky you! Sem bila že večkrat v Budimpešti. Meni je vedno zakon potovati pa čeprav samo v sosednjo državo Smile Glede cen pa teh stvari si ne zapomnim veliko. Bi pa ti predlagala, da malce pogooglaš ali pa stopiš do kakšne agencije in tam povprašaš, saj boš sigurno dobila več informacij. Pomoje, da bosta najceneje prišli skoz, če bosta prenočili v kakšnem Youth Hostlu. Upam, da sem bila vsaj malo v pomoč Smile

barbehh pravi:
hoj hej..rabla bi malo pomoči...zdaj v kratkem se odpravljam s prijateljico v Budimpešto..z vlakom...in s skorajda nič denarja..no zanima me, če je biu kdo že v Budimpešti..in kake so kej cene..pa če kdo pozna kaka zelo poceni prenočišča Smile



hvala hvala^^
klansek • Od: 29.8.2013 • Prispevkov: 0
Re: Budimpešta! 29.8.2013 14:34
hej. priporočam ti da pregledaš ponudbe na tej strani: [link] . Na strani lahko najdeš ful enih ponudb po ugodnih cenah. Za dve osebi dobiš hostel ali pa hotel od 18 ? naprej, kar je dost ugodno. Lahko si pa probaš poiskat kakšno prenočitev preko"couchsurfinga".
Teika • Od: 2.6.2013 • Prispevkov: 83
Re: Budimpešta! 29.8.2013 22:39
Pa sporoči kak je blo Smile

barbehh pravi:
Teika pravi:
Heej Smile Lucky you! Sem bila že večkrat v Budimpešti. Meni je vedno zakon potovati pa čeprav samo v sosednjo državo Smile Glede cen pa teh stvari si ne zapomnim veliko. Bi pa ti predlagala, da malce pogooglaš ali pa stopiš do kakšne agencije in tam povprašaš, saj boš sigurno dobila več informacij. Pomoje, da bosta najceneje prišli skoz, če bosta prenočili v kakšnem Youth Hostlu. Upam, da sem bila vsaj malo v pomoč Smile

barbehh pravi:
hoj hej..rabla bi malo pomoči...zdaj v kratkem se odpravljam s prijateljico v Budimpešto..z vlakom...in s skorajda nič denarja..no zanima me, če je biu kdo že v Budimpešti..in kake so kej cene..pa če kdo pozna kaka zelo poceni prenočišča Smile



hvala hvala^^


Uporabi pamet, ko si 'gor',
da ne bo problemov, ko greš 'dol'!

Zaradi tvoje varnosti med sodelovanjem v Forumu ali na Čveku ne objavljaj svojih osebnih podatkov, imena, priimka, naslova, kjer stanuješ, e-naslova, telefonske številke, ne razlagaj, v katero šolo hodiš in ne objavljaj svojih fotografij ali povezav do njih.

Prav tako na Forumu ali Čveku ne objavljaj osebnih podatkov in fotografij ali povezav do svojih prijateljev in znancev, niti jih ne pošiljaj po mejlu osebam, s katerimi se srečuješ na netu.

Če se s sogovorniki ne strinjaš, jim to lahko vljudno poveš. Nadzor nad Forumom in Čvekom ima uredništvo spletnega mesta eetaq.si, ki si pridržuje pravico, da žalitve, zmerjanja, neplačane oglase in druge neprimerne vsebine izbriše po lastni presoji. Če ti kaj ni všeč, oz. imaš kakšno pripombo povezano s vsebino Foruma ali Čveka, nam pošlji mejl na urednistvo@eetaq.si.