za vse, ki imate težave ali ne veste kaj bi

eminemndenace • Od: 26.7.2013 • Prispevkov: 6
za vse, ki imate težave ali ne veste kaj bi 26.7.2013 23:12
za vas sem naredila ask in upam, da mi bote napisal težave ali karkol. pišete lahk vse ampak je bol namenjen težavam-. imela sem že formspring s tem in so bili kar dobri odzivi tam. pa ask je anonimen. prosm pište, če ste v težavah.
link : [link]
eminemndenace • Od: 26.7.2013 • Prispevkov: 6
Re: za vse, ki imate težave ali ne veste kaj bi 28.7.2013 20:51
zaupate lahko vse, je popolnoma anonimno. odzivi so dobri, pravijo da dobro svetujem. tako da kar pišite če imate težave. Smile
eminemndenace • Od: 26.7.2013 • Prispevkov: 6
Re: za vse, ki imate težave ali ne veste kaj bi 29.7.2013 21:30
a bi bili tako dobri pa bi link od mojega aska delili naprej prijateljam prosim. Smile hvala
nikjagodic1998 • Od: 29.7.2013 • Prispevkov: 3
Re: za vse, ki imate težave ali ne veste kaj bi 30.7.2013 19:30
pač jas mam en problem zlo velika želja mi je da bi se preoblačo v ženske stvari pa mate kakšen predlog kaj si bi obleko ker več nimam idej???
Majchaaa • Od: 8.8.2013 • Prispevkov: 14
Re: za vse, ki imate težave ali ne veste kaj bi 8.8.2013 18:56
najbolša siiiii Razz dobr svetuješ pa rešla si mi že težavo sam da ti tega nea veš Smile)))))


Uporabi pamet, ko si 'gor',
da ne bo problemov, ko greš 'dol'!

Zaradi tvoje varnosti med sodelovanjem v Forumu ali na Čveku ne objavljaj svojih osebnih podatkov, imena, priimka, naslova, kjer stanuješ, e-naslova, telefonske številke, ne razlagaj, v katero šolo hodiš in ne objavljaj svojih fotografij ali povezav do njih.

Prav tako na Forumu ali Čveku ne objavljaj osebnih podatkov in fotografij ali povezav do svojih prijateljev in znancev, niti jih ne pošiljaj po mejlu osebam, s katerimi se srečuješ na netu.

Če se s sogovorniki ne strinjaš, jim to lahko vljudno poveš. Nadzor nad Forumom in Čvekom ima uredništvo spletnega mesta eetaq.si, ki si pridržuje pravico, da žalitve, zmerjanja, neplačane oglase in druge neprimerne vsebine izbriše po lastni presoji. Če ti kaj ni všeč, oz. imaš kakšno pripombo povezano s vsebino Foruma ali Čveka, nam pošlji mejl na urednistvo@eetaq.si.