ŽVIŽGANJE SKOZI PRSTE!

SmileOnMyFace • Od: 26.6.2012 • Prispevkov: 730 • Kraj: Ljubljana
ŽVIŽGANJE SKOZI PRSTE! 17.7.2013 18:19
Če je med vami kakšen glasen športnik, pol zihr zna žvižgat skoz prste Smile) in zdej se tud js skušam naučit, gledala sm že po youtubu, kolegi so mi dajal nasvete, sam vseeno še prosim vas, da mi kdo razloži na svoj način, kako pa on zažvižga skozi prste (ali celo brez prstov, če kdo zna Very Happy)

Trenutno se učim na 4 prste ko položim blazinice prstov na zavihano konico jezika in piham - vaja, skratka Smile) neki se je že dogajal, sam da ne omenjam da sm ne vem kaj vse že popljuvala Embarassed

Hvala vsem, k se mi vam bo dal mi svetovat Very Happy
D3NiiS • Od: 30.9.2010 • Prispevkov: 217 • Kraj: Koper
Re: ŽVIŽGANJE SKOZI PRSTE! 17.7.2013 18:54
Najprej moreš vedet, da pri žvižganju na prste dveh rok gre veliko več sline vn, tako da se ti bo to dogajalo tudi ko boš znala.
Baje je začet lažje z eno roko torej palec in kazalec daš skupaj.

Res je, da moreš jeziček nekoliko zavihat in položit gor prste, ampak večina jih pretirava, ko jim nekdo to pove. Ne imet v mislih "bolj kot zaviham jezik, boljše bo", ker to ni res.
Vse delaj z občutkom in poskušaj. Če ti ne uspe tako, premakni malo prste, če še vedno ne gre, premakni malo jezik, in tako dalje. Vaja dela mojstra Wink

Ko enkrat znaš na določene prste žvižgat, se ni potem težko naučit na vse možne kombinacije prstov. Razlika pa je v tonu žvižga Wink
SmileOnMyFace • Od: 26.6.2012 • Prispevkov: 730 • Kraj: Ljubljana
Re: ŽVIŽGANJE SKOZI PRSTE! 17.7.2013 19:07
Ej, hvala ti Very HappyD ja, še zmer vadim....popolnoma sm se popljuvala, da se že gabim sama seb -.-'' heh Embarassed

ej, a znaš ti tud brez prstov, k sam neki zavihaš ustnice? Wink k itak niso zmer prsti dovol čisti da jih daš v usta Smile
D3NiiS • Od: 30.9.2010 • Prispevkov: 217 • Kraj: Koper
Re: ŽVIŽGANJE SKOZI PRSTE! 17.7.2013 19:11
Ne žal ne znam brez prstov.
Znam pa vse možne kombinacije prst Smile
SmileOnMyFace • Od: 26.6.2012 • Prispevkov: 730 • Kraj: Ljubljana
Re: ŽVIŽGANJE SKOZI PRSTE! 17.7.2013 19:52
Ja vem ja....hehe Very Happy to ej tok smešn k kr menajo prste pa vse deluje, haha Very Happy


Uporabi pamet, ko si 'gor',
da ne bo problemov, ko greš 'dol'!

Zaradi tvoje varnosti med sodelovanjem v Forumu ali na Čveku ne objavljaj svojih osebnih podatkov, imena, priimka, naslova, kjer stanuješ, e-naslova, telefonske številke, ne razlagaj, v katero šolo hodiš in ne objavljaj svojih fotografij ali povezav do njih.

Prav tako na Forumu ali Čveku ne objavljaj osebnih podatkov in fotografij ali povezav do svojih prijateljev in znancev, niti jih ne pošiljaj po mejlu osebam, s katerimi se srečuješ na netu.

Če se s sogovorniki ne strinjaš, jim to lahko vljudno poveš. Nadzor nad Forumom in Čvekom ima uredništvo spletnega mesta eetaq.si, ki si pridržuje pravico, da žalitve, zmerjanja, neplačane oglase in druge neprimerne vsebine izbriše po lastni presoji. Če ti kaj ni všeč, oz. imaš kakšno pripombo povezano s vsebino Foruma ali Čveka, nam pošlji mejl na urednistvo@eetaq.si.