Počitnice 2013

bojana • Od: 25.9.2008 • Prispevkov: 306
Počitnice 2013 9.5.2013 21:51
Kje in kako jih boste preživeli?
Kje in kako bi jih preživeli, če bi bila omejitev nebo?
SmileOnMyFace • Od: 26.6.2012 • Prispevkov: 730 • Kraj: Ljubljana
Re: Počitnice 2013 9.5.2013 22:11
Poletje 2013...hm....vso zimo sem fantazirala, da bi to poletje jaz osebno naredila nekaj izjemnega oz. nekaj kar še nisem storila nikoli prej. Daljše počitnice z družino na enem izmed otokov pri naših južnih sosedih, sicer ni ravno nekaj ''kar še nisem storila'', a tudi to ne bo najbolj napačno, hehe Smile to poletje sem se zagrebla in tako sem si pridobila prostovoljsko službo na bazenu ---> pomoč pri majhnih otrocih, hehe...can't wait Very Happy
veselim se nove mode in druženja s kolegi. in mogoče se mi posreči oditi tudi na kakšen poletni jezikovni tečaj. če pa mi to ne bo uspelo, imam vseeno še enega asa v rokavu. v plohah in večernem deževju v juliju se bom pač sama doma iz knjig učila svoj priljubljeni jezik italijanščino. v tem poletju hočm obiskati svoje sorodnike in ljudi, ki jih nisem prej obiskala. hočem videti ljudi, ki mi pomenijo največ in ljudi, ki mi to toplino tudi vračajo Smile hočem se opravičiti tistim, ki si moje opravičilo zaslužijo pa nikoli prej jaz nisem imela poguma te besede izreči. hočem odpustiti, hočem spoznavati, obenem pa dokončati delo, ki mi ga med šolo ni uspelo. hočem izkoristiti vsako vreme, vsako okoliščino, vsak čas. hočem se preizkusiti v novih stvareh, katerih do zdaj si nisem upala, da bom lahko razkrila svoje nove sposobnosti in svoje šibke točke Smile
briga me, kakšna se bom iz počitnic nazaj v šolo vrnila. spočita ali utrujena, zagorela ali bleda, hočm le, da sm ponosna na tisto kar mi je uspelo narediti in hočm bit nasmejana Very Happy
Larissa18 • Od: 17.2.2013 • Prispevkov: 15
Počitnice 2013 13.5.2013 15:05
Jaz bi šla izjemno rada na kakšen tečaj angleščine v Angliji, ali pa na tečaj nemščine Razz
Posvetila bi se pisanju knjig, branju...
Z družino gremo pa še na Hrvaško ...
Seveda pa je potrebno najti čas tudi za prijatelje!Smile


Uporabi pamet, ko si 'gor',
da ne bo problemov, ko greš 'dol'!

Zaradi tvoje varnosti med sodelovanjem v Forumu ali na Čveku ne objavljaj svojih osebnih podatkov, imena, priimka, naslova, kjer stanuješ, e-naslova, telefonske številke, ne razlagaj, v katero šolo hodiš in ne objavljaj svojih fotografij ali povezav do njih.

Prav tako na Forumu ali Čveku ne objavljaj osebnih podatkov in fotografij ali povezav do svojih prijateljev in znancev, niti jih ne pošiljaj po mejlu osebam, s katerimi se srečuješ na netu.

Če se s sogovorniki ne strinjaš, jim to lahko vljudno poveš. Nadzor nad Forumom in Čvekom ima uredništvo spletnega mesta eetaq.si, ki si pridržuje pravico, da žalitve, zmerjanja, neplačane oglase in druge neprimerne vsebine izbriše po lastni presoji. Če ti kaj ni všeč, oz. imaš kakšno pripombo povezano s vsebino Foruma ali Čveka, nam pošlji mejl na urednistvo@eetaq.si.