gre mi na jok...

Angel14 • Od: 22.9.2012 • Prispevkov: 1
gre mi na jok... 16.2.2013 0:04
hej hej....
no js pa mam en veeelik problem k ga morda nebote razumeli...
torej: moje psihično stanje je vedno blo zelo slabo saj sem bolj "nežna duša"! in vedno ko mi kdo kaj reče (pa če tudi me ne prizadane tako...) se začnem jokat in to mi ni všeč... je res, da imamo doma probleme z fotrom (alkohol...) ampak to nebi smelo vplivat na to...

pa na sploh je moje zdravstene stanje slabo zadnje čase... (prehitro bitje srca, ne morem izdihnit... -.-)

A JE MEU ŽE KDO TLE ENAKE PROBLEME?????? HEELP ME! Sad Sad Sad Sad Sad
30stm • Od: 31.10.2010 • Prispevkov: 196
Re: gre mi na jok... 16.2.2013 18:03
lej to da maš probleme z jokom je čist razumljivo....razmere v katerih žviš se odražajo na tvojem psihičnem stanju....s časom boš ratala močnejša in bo bolš....dejstvo je da gremo v svojem življenju čez različna obdobja kjer si velikrat sploh ne mormo pomagat in nm čustva (pozitivna al pa negativna) preveč delajo in se to kaže navzven. tud pr teb je tko. mogoče bi ti pomagal da se pogovoriš s kkšno drugo osebo (prjatlca, sorodniki, psiholog) k bi ti lahko pomagala. to prekomerno bitje srca, težave z dihanjem (grobo povedano) so vrjetno posledice vsega psihičnega napora ki ga doživlaš, bi blo pa mogoče pametno da greš k zdravniku za usak slučaj. zdej upam da sm usaj mal pomagala, če bi pa rabla koga za pogovorit pa piš zasebca Smile
derUndergang • Od: 27.12.2011 • Prispevkov: 67
Re: gre mi na jok... 20.2.2013 20:13
možno je da problemi izhajajo iz tenutne situacije in da ti o tem preveč rezmišljaš...enostavno ne moreš si izbiti iz glave in posledica je depresija...jaz sem imela dneve ko nisem mogla izdihniti in te fore ker sem v glavi cel dan imela to misel na dogodek ki me je užalil..stalno mi je šlo na jok in to..malo je pa tudi puberteta. ko si v teh letih se ti zdijo vse situacije težke in nerešljive, ampak: SO! poskušaj se zavedati da je življenje pač sestavljeno iz vzponov,padcev,dobrih trenutkov, slabih trenutkov...vendar vse mine. upam da me razumeš...Smile stay strong:*


Uporabi pamet, ko si 'gor',
da ne bo problemov, ko greš 'dol'!

Zaradi tvoje varnosti med sodelovanjem v Forumu ali na Čveku ne objavljaj svojih osebnih podatkov, imena, priimka, naslova, kjer stanuješ, e-naslova, telefonske številke, ne razlagaj, v katero šolo hodiš in ne objavljaj svojih fotografij ali povezav do njih.

Prav tako na Forumu ali Čveku ne objavljaj osebnih podatkov in fotografij ali povezav do svojih prijateljev in znancev, niti jih ne pošiljaj po mejlu osebam, s katerimi se srečuješ na netu.

Če se s sogovorniki ne strinjaš, jim to lahko vljudno poveš. Nadzor nad Forumom in Čvekom ima uredništvo spletnega mesta eetaq.si, ki si pridržuje pravico, da žalitve, zmerjanja, neplačane oglase in druge neprimerne vsebine izbriše po lastni presoji. Če ti kaj ni všeč, oz. imaš kakšno pripombo povezano s vsebino Foruma ali Čveka, nam pošlji mejl na urednistvo@eetaq.si.