samsung galaxy ace--- ali en navaden jajc.! help

bibabuh • Od: 12.11.2009 • Prispevkov: 48
samsung galaxy ace--- ali en navaden jajc.! help 25.10.2011 19:34
oj oj..
no kukr se rzvee iz nslova teme sm si kupla galaxya ace in nedela nčč njabol me mto d see noče z usb kablom povezat na računlnik sploh nočee se istalirat samsung pc studio pa ga sploh ne prepozna uno niti najmn..pol bluetooth donz neki ni delu..ja neveeem skos bi hotu met ful placaa na fonu a kartico sd mam 4gb..ne štekam ker je kartica skor prazna ..in reees bi ena prosila č mi lohk pomga če ma gdo kšn tak telefon k drgač jim ga bom nazj nesla in **** u glavo..jajc navadn jajcc od fonaa -.-
NickeyBu • Od: 24.8.2011 • Prispevkov: 101
Re: samsung galaxy ace--- ali en navaden jajc.! help 25.10.2011 19:51
Nesi ga nazaj pa kupi Galaxyja 5!
Mali, močnejši, in dela SkooooS! Wink
Skor isti sam manši Very Happy
anncx3 • Od: 22.1.2011 • Prispevkov: 86
Re: samsung galaxy ace--- ali en navaden jajc.! help 25.10.2011 21:55
hej...

am men se je tut zgodlo da mi 1x ena nokia ni delala ko sem jo kupla pa sem jo nesla na servis pa so jo hitro poprauli pa mi še zdaj po 2 letih dela Smile tak da vrjetno je napaka pač samo v tvojem fonu kar pa ne pomeni da je zaj zato na splošno toti fon zanič....tak da če ne dela ga lahko neseš na servis al pa če bi rada novega pa reči da bi rada totega vrnla pa magari še doplačaš al pa kaj za kakega drugega Smile

Lp ;*
Boris • Od: 17.4.2010 • Prispevkov: 458
Re: samsung galaxy ace--- ali en navaden jajc.! help 26.10.2011 18:09
Sošolcu isto ne dela nekej izmed teh stvari k si jih ti naštela, ampak bo u kratkem odnesu na servis kr je mau kopou po mreži pa najdu de j tovarniška napaka u firmwaru, mogoče celo u samem Androidu, ter je potrebna nadgradnja na Gingerbread 2.3. Drugač je kr fajna stvarca, in močnejša je od Galaxy 5 po strojnih specifikacijah Wink.
araa • Od: 2.8.2009 • Prispevkov: 2
Re: samsung galaxy ace--- ali en navaden jajc.! help 26.10.2011 23:23
to je jajcaaaaaaaaa sariiii Razz


Uporabi pamet, ko si 'gor',
da ne bo problemov, ko greš 'dol'!

Zaradi tvoje varnosti med sodelovanjem v Forumu ali na Čveku ne objavljaj svojih osebnih podatkov, imena, priimka, naslova, kjer stanuješ, e-naslova, telefonske številke, ne razlagaj, v katero šolo hodiš in ne objavljaj svojih fotografij ali povezav do njih.

Prav tako na Forumu ali Čveku ne objavljaj osebnih podatkov in fotografij ali povezav do svojih prijateljev in znancev, niti jih ne pošiljaj po mejlu osebam, s katerimi se srečuješ na netu.

Če se s sogovorniki ne strinjaš, jim to lahko vljudno poveš. Nadzor nad Forumom in Čvekom ima uredništvo spletnega mesta eetaq.si, ki si pridržuje pravico, da žalitve, zmerjanja, neplačane oglase in druge neprimerne vsebine izbriše po lastni presoji. Če ti kaj ni všeč, oz. imaš kakšno pripombo povezano s vsebino Foruma ali Čveka, nam pošlji mejl na urednistvo@eetaq.si.