Problem s kolegom

SmileOnMyFace • Od: 26.6.2012 • Prispevkov: 730 • Kraj: Ljubljana
Problem s kolegom 13.7.2014 12:00
Hej,
v zadnjem mesecu sm js naletela na nek tak problem. Gre se za enga moja prjatla. POznava se že kar neki časa, ponavad si dopisujeva, mava ogromnooo pogovorov in zmer sva se tko hecala skupi pa delila stvari itd itn..

Zdej pa sva se začela prepirat. Zmer se spreva kr js ponorim kr neprenesem učasih njegovga načina rzamišljanja pr nekaterih stvareh. In pol se ignorivava par dni in pol je spet use kul. And all over again -.- Problem je, da je filing da on zna bit učas tok v višavah ampak ko ga js potiskam nazaj na realna tla, se r a z p i z d i . pogosto je žalosten in živčen, kr ma določene težave in občutke ampak ko ga poskušam razveselit, spravit v obor voljo in pomagat, nimam filinga kot da dejansko mu to neki pomeni.
ni blo zmer tko. učas je bil najin odnos čist supr. zmer sva se veselila. Ampak verjetn tud kr prej on ni bil tok otožen. In jezi me da ko sm js res dobra, ni odziva...pol pa se kr zmeni z neko drugo frčafelo, pa je spet use kul. In ves moj trud gre v nič. kot da sm ratala samoumevna -.-
in doskrat mu pač kej zatežim alpa pokažem da me moti, kr zmer so ostali ljudje okol njega neki bolši in moti me kako o nekaterih govori. zares mam učas problem z kakim njegovim načinom rzamišljanja k ga nau prpelo do dobrih zadev. ampak pol zgleda kot da sm pa js ljubosumna. nisem...samo rada bi mela neko vrednoto. nek vlogo v njegovem lajfu!
in ponavljam...ni blo zmer tko. učas se je res vidl da mu neki pomenim.

skratka...pričkava se in ker js zmer zatežim, pol tud izpade kot sm js the bad guy.

POskušala sm mu povedat ampak use se konča s prepirom.
zares prosim da mi usaj poveste mnenje al mi date nasvet al karkol. Ne morva zgubit stikov..po vsem tem kar sva dala skoz. čeprov na momente mi res tok najeda da bi ga sam nekam poslala :/
dekle • Od: 24.5.2011 • Prispevkov: 208
Re: Problem s kolegom 2.8.2014 11:02
če si mu povedala da te to moti zdaj ne moreš narediti nič več. ne moreš ga prislit v nič. pusti času čas. očitno ima neke težave. in fantje so pač taki da svojih težav ne bodo delili, ampak se bodo zaprli vase dokler težave ne bodo sami rešili. predlagam, da mu pustiš ta čas ki ga potrebuje zase. če pa želi prekiniti stike s tabo pa žal tudi ne moreš nič narediti. ne glede na to kaj vse sta doživela, če trenutno ne želi tvoje družbe, ga žal ne moreš prisiliti v to.
SmileOnMyFace • Od: 26.6.2012 • Prispevkov: 730 • Kraj: Ljubljana
Re: Problem s kolegom 3.8.2014 13:21
Hvala ti za odpis Smile

Ja, razumem kaj misliš...maš prov ja.
Ma ne, sej se mu vidi da pa spet noče prekint stikov z mano...sej če res izsilim iz njega mi iskreno prizna da mu neki pomeni, sam dovoj je trapast da mi tega ne pokaže dovolj odkrito Razz

pa sje zdej je mal bolš, čeprov učas res kake take nrdi da se sploh ne morm zadržat da mu ne rečm: ''ej sori model...ampak to je pač glupost''.

sej tok trapast spet ni da si bo dovolu da si zares zamerva, pa da bi si dovolu izgubit najino prijateljstvo...oba veva da bi bla na preveliki zgubi...če pa tud ma tok dovolj velik ego. bo pa kmal spoznal da je naredu napako, hah Very Happy sej js mu pa itak zmer odpustim Razz
ninn • Od: 31.5.2014 • Prispevkov: 15
Re: Problem s kolegom 14.8.2014 19:36
To je k da bi brala situacijo med mano pa mojim frendom Very Happy
Na čase me kar prime u sekundi, da mi gre ful ful ful na živce njegovo obnašanje sploh pa njegov način razmišljanja, k misl da je (oprostite izrazu) boga za jajca prjeu Very Happy
sam js pač nimam energije, da bi se še s tem ukvarjala, tko da počakam kašn dan, dva, tri pa se pol normaln naprej menva. Ubistvo je verjetn problem sam v men pa tem da skos iščem neki slabga, napačnga in pol me že en njegov stavk razjezi, čeprov bi se mu ponavad smejala Razz
tko da iskreno, nevem kako ti pomagat Confused


Uporabi pamet, ko si 'gor',
da ne bo problemov, ko greš 'dol'!

Zaradi tvoje varnosti med sodelovanjem v Forumu ali na Čveku ne objavljaj svojih osebnih podatkov, imena, priimka, naslova, kjer stanuješ, e-naslova, telefonske številke, ne razlagaj, v katero šolo hodiš in ne objavljaj svojih fotografij ali povezav do njih.

Prav tako na Forumu ali Čveku ne objavljaj osebnih podatkov in fotografij ali povezav do svojih prijateljev in znancev, niti jih ne pošiljaj po mejlu osebam, s katerimi se srečuješ na netu.

Če se s sogovorniki ne strinjaš, jim to lahko vljudno poveš. Nadzor nad Forumom in Čvekom ima uredništvo spletnega mesta eetaq.si, ki si pridržuje pravico, da žalitve, zmerjanja, neplačane oglase in druge neprimerne vsebine izbriše po lastni presoji. Če ti kaj ni všeč, oz. imaš kakšno pripombo povezano s vsebino Foruma ali Čveka, nam pošlji mejl na urednistvo@eetaq.si.