Punce! pomoc?


So ti všeč fantje z dolgimi lasmi?
Všeč so mi še bolj, kot fantje s kratkimi lasmi.
31%
 31%  [ 5 ]
Všeč so mi dolgolasci.
25%
 25%  [ 4 ]
Lasje mi niso pomembni.
25%
 25%  [ 4 ]
Nikoli nebi imela fanta z dolgimi lasmi.
18%
 18%  [ 3 ]
Skupaj glasov : 16

TheMan • Od: 26.8.2012 • Prispevkov: 15
Punce! pomoc? 9.4.2014 13:19
hej! Predvsem je to vprašanje za punce. Imam 15 let(poleti bom 16) in se mi zdi, da nisem tako "priljubljen" pri nasprotnem spolu. Prvo kot prvo nimam sixpackov in ufurane frizure. Sem relativno visok in povprečne postave. Seveda je zunanjost zelo pomembna in ni res, da je vse v karakterju. In tudi tu se začne. Nimam samozavesti in vedno, ko se pogovarjam s puncami nisem tako samozavesten in zabaven, predvsem pa zanimiv kot v moški družbi. Punci, ki se mi zdi privlačna težne pogledam v oči. Pa ne, da se nebi družil s puncami ampak nisem tak kot sem ponavadi. Predvidevam, da to izhaja iz preteklosti, ko sem bil še močnejše postave. Nikoli še nisem imel punce, niti "mutil" še nisem. Še nekaj pa je, kar mislim, da skoraj nobeni punci ni všeč. Moji dolgi kodrani lasje. Veliko me ji vpraša zakaj ne grem k frizerju ... Moj odgovor pa je preprost. Nočem biti tak kot ostali. Da me nebo nekdo narobe razumel. Ne iščem punce. Ko mi bo neka punca všeč mi pač bo. Nisem tip fanta, ki brezupno iše punco in osvaja vse samo, da bi jo dobil. Ne iščem samo seksa in nisem mnenja, da je to obvezen del zveze, sploh pa ne pri mojih letih kot moji vrstniki. Vedno punca odloč o tem jn ne fant. No, da se vrnem na moje osebne izkušnje ... V življenju se še nisem poljubljal, nikoli imel česa intimnega s punco. Seveda pa me zanima PO PRAVICI par vprašanj. Pa res prosim, da poveste svoje mnenje. Kaj je najbolj privlačno na fantu glede na izgled in glede na karakter? Kaj je najbolje narediti, ko me je sram? dolgi lasje ja ali ne? Zakaj je večina punc s tipi, ki iščejo samo seks? kaj naj naredim, da bom puncam bolj všeč?
PorceLan • Od: 20.6.2009 • Prispevkov: 1866 • Kraj: Rehab
Re: Punce! pomoc? 9.4.2014 16:43
hej. meni se zdi, da si ful v redu fant, pa da boš dobil tudi ful fajno punco, ker nisi "wanna be" ****č pa razmišljaš drugače (že zdaj), pa predlagam, da si las ne strižeš. mislim, da boš mel fajno družbo v življenju, ker taki "drugačni" so ponavadi vedno bolj brez skrbi pa se majo fajn, pa se nekak skupaj najdejo (:

tak da ti ne skrbi glede sramežljivosti ali kakor koli, mislim da ko ti bo ena punca res všeč, da se boš potrudo za njo, mogoče še pač ni prišla kakšna ki bi ti bla extra všeč Smile pa stavek, da nočeš bit tak ostali mi je ful všeč, nena se spreminjaj.

predlagam, da si najprej najdeš svojo res pravo družbo, v kateri bodo tudi punce ki bodo razišljale podobno kot ti in ki se bote skoz družli. mogoče bo kaj stega Smile glede dolgih/kratkih las, sem že povedala, pa sploh ker si star šele 15 let se mi zdi da vam bolj pašejo daljši, bolj odpičeno, drugačno Smile glede tega kaj je privlačno na zunanjost, meni osebno ramena in lepe roke in dlani- ampak se ne obremenjuj, ker vsaka ima svoj okus, sploh pa karakter igra večino vloge (čeprav pri 15 letih verjetno nisem tak razmišljala Smile ) punce, ki so s takimi, ki iščejo samo seks (takšni fantje so ponavadi tisti "****či", kao uh in ah in najboljši, oz.se mečejo ven, takšne punce te ne rabijo zanimat (moje mnenje), ker kolko jas opažam, so vedno boljša družba preproste in ne tiste fine Wink enkrat še povem, da nevem kak je pri 15 letnih, ko boš 18,19 boš vido, da se bodo vse manj rihtale, ker jim to enostavno več ni tak pomembno. da boš puncam všeč, bodi to kar si in se ne spreminjaj in ne sledi vsem ostalim ampak mej svoje cilje (:
_________________
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that. *
TheMan • Od: 26.8.2012 • Prispevkov: 15
:) 9.4.2014 17:14
Hvala ti za odgovore in mnenje Smile Pa sej ni me tako sram samo me skrbi, ker sem med moško družbo ful direkten in odkrit, da mi bo kaka punca zamerila. Najvecji problemi pa so lasje ker punce moje starosti palijo sam na neke kratke haha pa hvala ti Smile
TheMan • Od: 26.8.2012 • Prispevkov: 15
:) 9.4.2014 17:17
Hvala ti za odgovore in mnenje Smile Pa sej ni me tako sram samo me skrbi, ker sem med moško družbo ful direkten in odkrit, da mi bo kaka punca zamerila. Najvecji problemi pa so lasje ker punce moje starosti palijo sam na neke kratke haha pa hvala ti Smile
SmileOnMyFace • Od: 26.6.2012 • Prispevkov: 730 • Kraj: Ljubljana
Re: Punce! pomoc? 9.4.2014 19:26
Problem je, kr se veliko bolj sekiraš okoli tvojega zgleda. Vsi dons neki pravijo, da kako morš ZGLEDAT da boš privlačen itd itn...pa NI RES! Ves trik je v samozavesti Wink
edino pr postavi je pomembno, da je tvoje telo zdravo Smile. in ti prec povem...lahka ti si po naravi trlica, nimaš izklesanih mišic in ramen pa boš samozavesten...boš avtomatično bolše zgledal v javnosti, že sam zarad način hoje (beri: brada vzporedno s tlemi, rahlo poskočen korak, ramena rahlo privzdignjena nazaj - da daješ občutek pozitivnosti in samozavesti Wink)
(in napaka je če misliš da moraš za samoazvestno držo zgledat ponosen alpa važen)

Enako je z lasmi - pomembno je, da tovji lasje izgledajo zdravi in urejeni oz. da je neka frizura v pravem pomenu besede. Ni res da majo vse punce rade kratke lase. Js npr. lahka dol padem ob tipu z daljšimi lasmi, važn da mu pašejo Very Happy poznam VELIKO fatov kot si ti k so čist ponosni na svoje kodraste, daljše lase Wink pskusi si narediti čop, kr to tud da občutek urejenosti Wink

Kar se tiče karakterja, si navodila verjetn že stokrat slišu
1. bodi TI. (pretvarjanje je neumno in ponavadi ne izpade tako dobro)
2. poskusi se sprostiti. Vem da je ta del izjemno težek, ampak poskusi v pogovoru z dekletom malo neopazno globoko zadihati, pomiri vse svoje telo in mišice in nadaljuj pogovor. če si sramežljiv - NIČ HUDEGA! Poskusi samo da se pa sčasoma privadiš in sprostiš Smile Nekaterim je lažje če pomisijo, da tudi naprostni osebi je lahko malce nerodno itd. Wink

Glede deklet, ki padajo na shitty tipe. Lahko ti enostano rečem: muhe pač grejo na gnoj Wink ne se sekirat zarad deklet ki slabo izbirajo tipe...samo... včasih je dekletu lažje se metati v roke fantu k je ''car'' in samozavesten kot pa nekaj poskušati se vrteti okol sramežljivca. Če me govorimo s fantom k nam je ušeč on je pa neznansko sramežljiv je učasih res težko in mamo občutek k da silimo vanj, zato se mnoge tud umaknejo in poskusijo na lažjih tipih.
Če po hodniku gledaš neko totalno bejbo z D košarco in naphinjeno rit, k hodi z anjvečjim carjem na šoli in si želiš da bi bla ona tvoja, še enkrat DOBRO PREMISLI!
-hočš met dekle, ki ti bo lahko govorila le o ličilih in majhnih cuckih? taka k bo vidla v odnosu samo spolnost? taka k bo zamujala k teb, kr ne bo mogla izbrati šminke? K te bo možnosti tud prevarala/zapustila zarad drugega/ravnala s tabo kot bednikom..? sliši se kruto in izmišljeno, ampak taka dekleta SO. in tud taka bodo še ostala. in take partnerice ti nočš, ti povem Wink
Če pa kdaj vidiš luštno, prikupno, pametno in supr dekle hodt s kakim takim tipom, pa se nč ne sekiraj, kr če je to dekle RES PAMETNO, bo kmalu spoznala kakega bedaka dejta in res ti lahka garantiram da se nau poročila z njim Very Happy še zmer pa obstajajo ločitve Very Happy

torej...vadi na samozavesti! Very Happy če te zanima še kak nasvet od mene alpa kej, mi reč, pa ti bom napisala v novem komentarju, alpa mi piš v zasebca Wink
TheMan • Od: 26.8.2012 • Prispevkov: 15
wo 9.4.2014 21:07
wow ful mi pomeni to, kar si napisala Smile zgledas ful izkusena v tem haha kolko si sploh stara? haha no, prvo kot prvo. Jst obozujem svoje lase. Ker brez njih nebi bil to kar sm. Ce sm v druzbi z vecimi ljudmi sm ful zgovoren in ne sramezljiv. Sram me je k sm s punco sam in nimam kej za rect, c za vprasat. Strah me je da sm dosadan in da je sam prjjazna z mano in nic vec. Neupam se ****, se smejat ne pecat haha Za enkrat sta mi ble samo dve punce ušeč, s tem da ene nism dobr poznou, ena pa mi je se zdej usec in se pac ful pogovarjava sam si neupam pokazat da m ije usec. Sam sej vem, da bom mogu nekak pokazat to sam se bojim odziva. Morm se zbrat ampak se res bojim odziva. še kadar objamem punco se mi zdi da ji ni ok... ma kompliciram sej vem
SmileOnMyFace • Od: 26.6.2012 • Prispevkov: 730 • Kraj: Ljubljana
Re: Punce! pomoc? 10.4.2014 21:38
heheh, julija bom dopolnila 15 let Smile Sej ni mogoč to da bi bla neki ful izkušena, je pa res da poznam veliko, veliko RAZLIČNIH ljudi in nekak sm dobra z najstniki - znam se postavit v tujo kožo Smile

hehe, potem se ne striži Wink preprosto k simpl Very Happy in veš...ti misliš da kompliciraš in si''brezupen' primer sramežljivega fanta in to...ampak...že sam iz tvojga opisa in na način kako si napisu da si ponosen na svoje telo, mi lahka enostavno pove da si samozavesten in ponosen Wink
In neki ti povem....noben fant se NE RODI s sposobnostjo da takoj očara in se znajde okoli deklet...kr to ni nek talent, to ni dar...to je veščina Wink in veščine se lahko VSAK nauči Smile Moškim smo dekleta pač neka skrivnostna bitja in ni nujno da nas boš do smrti popolnoma razkrinkal in vse znal in vedel o nas (verjetno ne Wink ), ampak lahko boš uotovil kako sam sebe naučutu biti tak kot zmer v ženski družbi in lajf ti bo prec lažji Wink

Veš ko pravijo, da je stvar komplicirana kot si jo sam zakompliciraš? Enako je nerodnimi situacijami. Na primer...če ti govorim iz lastnih izkušenj...sama se ne morem spomniti ene situacije katero bi lahka označla kot ''awkward''. nekak je tako, da zmer če se je zgodil kej tazga alpa če je nekdo naredu/reku kej tazga k ni blo ravno najbolš, sm se js zmer sam režala špa mu rekla: ''eh, ne se sekirat, veš kokrat js rečm kako tako neumnost'' alpa enostavno se delam k da tega nism slišala in se nrdim neumno in sogovorniku prihranim rdečico Wink

raziskave nekak kažejo, da ženske rade govorimo in moški radi razlagajo. zato na primer..pusti dekletu da govori o sebi in o sovjih hobijih in občutkih in željah in skrivnostih....ti ji boš pa pol lahko razložu kva je ofsajd pr fuzbalu Wink (js tud nvm kva je to Very Happy).
Ne priporočam ti, da poskušaš žensko družbo primerjat z moško. tudi če je dekle možata, ne pomeni da bi se rada pogovarjala o novi zajčici iz playboya..Wink.
uporabi okolico (vreme, ljudje, narava, čas, nebo..), SPOZNAJ JO (če je dobr ne poznaš, dobro uspe tud besedna igra RESNICA ali. OSEBNA VPRAŠANJA) Wink

in zdej sm tis pet napisala en dolg komentar, ti mi pa zdej povej nova vprašanja Very Happy
TheMan • Od: 26.8.2012 • Prispevkov: 15
Re: Punce! pomoc? 12.4.2014 11:54
Jst mislm tako. Tista, k nebi mela fanta z dolgimi lasmi ni še dorasla sploh za tipa. In zakaj zdej tako vidm? Ker se z nekaterimi puncami sploh nemorš pogovarjat, ker si pač drgačn. Dost mi je **** ... Ker je to že bolano.
SmileOnMyFace • Od: 26.6.2012 • Prispevkov: 730 • Kraj: Ljubljana
Re: Punce! pomoc? 12.4.2014 20:23
Ne vem kako naj ti rečem, brez da te totalno razočaram, ampak... nič novega ni, da se po tem planetu sprehajao tud ljudje, ki so popolnoma nerazgledani in čisto enostranski....
Čeprov se zdi, da je šele današnja mladina taka, ni res... tko je zmer bilo in tud bo.

Ampak enostavno pač se zato moraš družit in rtet okol deklet, ki veš pa da so razgledane in ne gledajo le na zgled fanta Smile
če se z dekeltom ne boš ujel v pogovoru, sploh nima smisla da držiš prijateljstvo pokonci... ampak enkrat bo kr pršla oseba, s aktero boš lahko govoril ure, ure in ure... ni še zmer nujno da bo tvoja bodoča žena, ampak bil bi presenečen nad dejstvom kok dobri smo si lahka prjatli moški in ženske Wink
slovenc79 • Od: 19.8.2011 • Prispevkov: 1260
Re: Punce! pomoc? 12.4.2014 23:23
TheMan, kar se las tiče je čist stvar okusa. bi bila teb privlačna punca ki bi mela ves čas obrito glavo in govorila da pač hoče bit drugačna? no, jaz take niti pogledam ne.

tud samo razmišljanje "jaz hočem bit drugačen" je za moje pojme samo vzvišenost, nič drugega. bodi tak kakršen hočeš, pa če si drugačen od drugih al pa ne.

tudi jaz imam mal skodrane, predvsem ap goste lase. pa sme si tudi probal pustit dolge, do ene 15, 20 cm so zrasli. pa je blo brezveze, ker sem si moral frizuro rihtat vsak dan, da nisem zgledal kot bedak. dokler mi ni blo dost in sem se obril na par mm. potem sem mal eksperimantiral kakšno frizuro bi imel, našel nek stil ki mi je všeč in sem skos tak Smile

btw, kar se las tiče, velik punc ma rado dolge lase Wink sam moraš neko mal bolj zrelo najt, ne neke belieberke ki bo hotla da si tak kot njen idol (zaradi česar ga marsikdo oponaša kar se stila tiče, tudi 20+)

drugač pa ne skrbi, jaz sem star 22, punce nisem imel, mutil tudi nisem in mi tud ni interes. enkrat bo že. sam sekirat se ne Wink
doctor • Od: 10.4.2014 • Prispevkov: 18
Re: Punce! pomoc? 12.4.2014 23:47
uu vidi slovenca hahaha Brane 4ever ane? hahaha vidim, da si zelo velik fen Braneta Kastelica.
slovenc79 • Od: 19.8.2011 • Prispevkov: 1260
Re: Punce! pomoc? 13.4.2014 0:38
ne ravno fan, ubistvu sploh ne berem njegovih odgovorov Razz samo po svoje odgovorim na vprašanja ki jih folk pošilja Smile


Uporabi pamet, ko si 'gor',
da ne bo problemov, ko greš 'dol'!

Zaradi tvoje varnosti med sodelovanjem v Forumu ali na Čveku ne objavljaj svojih osebnih podatkov, imena, priimka, naslova, kjer stanuješ, e-naslova, telefonske številke, ne razlagaj, v katero šolo hodiš in ne objavljaj svojih fotografij ali povezav do njih.

Prav tako na Forumu ali Čveku ne objavljaj osebnih podatkov in fotografij ali povezav do svojih prijateljev in znancev, niti jih ne pošiljaj po mejlu osebam, s katerimi se srečuješ na netu.

Če se s sogovorniki ne strinjaš, jim to lahko vljudno poveš. Nadzor nad Forumom in Čvekom ima uredništvo spletnega mesta eetaq.si, ki si pridržuje pravico, da žalitve, zmerjanja, neplačane oglase in druge neprimerne vsebine izbriše po lastni presoji. Če ti kaj ni všeč, oz. imaš kakšno pripombo povezano s vsebino Foruma ali Čveka, nam pošlji mejl na urednistvo@eetaq.si.