Iščem sopotnico za izlet :)

Katja523 • Od: 15.9.2012 • Prispevkov: 44
Iščem sopotnico za izlet :) 10.3.2014 16:47
Živjo, ker med prijateljicami nimam prave družbe za potovanja oz. izlete, iščem sopotnico Smile sem mirna, prijazna punca, stara 18 let in sem iz okolice Kranja.

Ker sem ravnokar končala šolo, nisem zaposlena, tako da imam čas kadarkoli Smile še nikoli nisem šla kam daleč, ampak bi rada izkusila lepote sveta. Ni nujno da kam daleč, lahko tudi npr. na kakšen krajši organiziran enodnevni izlet (Benetke, Verona itd. ali pa gardaland v katerem še nikoli nisem bila). Taki izleti stanejo tam okoli 50?.

Iščem punco približno mojih let (16-20).

Lp Wink
anabanana • Od: 13.4.2010 • Prispevkov: 229 • Kraj: Velenje!!! :)
Re: Iščem sopotnico za izlet :) 10.3.2014 22:14
sm takoj za :)
_________________
Bombing for peace is like fucking for virginity! :)
Katja523 • Od: 15.9.2012 • Prispevkov: 44
Re: Iščem sopotnico za izlet :) 11.3.2014 8:51
O kul, koliko si pa stara, iz kje si? Very Happy
anabanana • Od: 13.4.2010 • Prispevkov: 229 • Kraj: Velenje!!! :)
Re: Iščem sopotnico za izlet :) 11.3.2014 9:04
17, okolca Celja :) das gmail al pa neki? :)
_________________
Bombing for peace is like fucking for virginity! :)
Katja523 • Od: 15.9.2012 • Prispevkov: 44
Re: Iščem sopotnico za izlet :) 11.3.2014 9:38
Kul Smile ja itak, evo: girlinyourdreams94@gmail.com
mussy • Od: 3.9.2011 • Prispevkov: 123
Re: Iščem sopotnico za izlet :) 11.3.2014 17:22
hej, js sm tud za Very Happy več ns je bolš je Razz
stara sm 18, končujm gimnazijo v Lj. js sm bol tiste vrste ko bi se sam usedla na vlak in odpeljala Very Happy pa bomo vidle kje pristanemo Razz
Teika • Od: 2.6.2013 • Prispevkov: 83
Re: Iščem sopotnico za izlet :) 27.6.2014 18:32
hej Smile A si že odpotovala? Jaz se menim s kolegico da bi šle na morje.. več nas je boljše je Smile

Katja523 pravi:
Živjo, ker med prijateljicami nimam prave družbe za potovanja oz. izlete, iščem sopotnico Smile sem mirna, prijazna punca, stara 18 let in sem iz okolice Kranja.

Ker sem ravnokar končala šolo, nisem zaposlena, tako da imam čas kadarkoli Smile še nikoli nisem šla kam daleč, ampak bi rada izkusila lepote sveta. Ni nujno da kam daleč, lahko tudi npr. na kakšen krajši organiziran enodnevni izlet (Benetke, Verona itd. ali pa gardaland v katerem še nikoli nisem bila). Taki izleti stanejo tam okoli 50?.

Iščem punco približno mojih let (16-20).

Lp Wink
Katja523 • Od: 15.9.2012 • Prispevkov: 44
Re: Iščem sopotnico za izlet :) 27.6.2014 21:37
Ne nisem Smile

Res? To bi bilo ful dobr, namreč z mojo frendico sva tudi imele načrte za morje pa je žal vse propadlo ker nima časa Confused Daj mi piši na mejl Teika, pa se tam meniva naprej Smile
Teika • Od: 2.6.2013 • Prispevkov: 83
Re: Iščem sopotnico za izlet :) 28.6.2014 20:06
okk.. sem ti pisala že Smile

Katja523 pravi:
Ne nisem Smile

Res? To bi bilo ful dobr, namreč z mojo frendico sva tudi imele načrte za morje pa je žal vse propadlo ker nima časa Confused Daj mi piši na mejl Teika, pa se tam meniva naprej Smile
megla0 • Od: 29.1.2015 • Prispevkov: 2
Re: Iščem sopotnico za izlet :) 29.1.2015 17:41
Živjo!

Si bom kar malo sposodila temo Very Happy

Tudi sama iščem sopotnico za kakšen organiziran enodnevni izlet.
Sem sicer malo starejša, imam 28 let. Prihajam pa iz okolice Kranja.

Če je katera zainterisirana, naj mi piše Smile Pa se zmenimo.

Lp


Uporabi pamet, ko si 'gor',
da ne bo problemov, ko greš 'dol'!

Zaradi tvoje varnosti med sodelovanjem v Forumu ali na Čveku ne objavljaj svojih osebnih podatkov, imena, priimka, naslova, kjer stanuješ, e-naslova, telefonske številke, ne razlagaj, v katero šolo hodiš in ne objavljaj svojih fotografij ali povezav do njih.

Prav tako na Forumu ali Čveku ne objavljaj osebnih podatkov in fotografij ali povezav do svojih prijateljev in znancev, niti jih ne pošiljaj po mejlu osebam, s katerimi se srečuješ na netu.

Če se s sogovorniki ne strinjaš, jim to lahko vljudno poveš. Nadzor nad Forumom in Čvekom ima uredništvo spletnega mesta eetaq.si, ki si pridržuje pravico, da žalitve, zmerjanja, neplačane oglase in druge neprimerne vsebine izbriše po lastni presoji. Če ti kaj ni všeč, oz. imaš kakšno pripombo povezano s vsebino Foruma ali Čveka, nam pošlji mejl na urednistvo@eetaq.si.