FACEBOOK AL NETLOG?

Batman1 • Od: 27.8.2009 • Prispevkov: 107 • Kraj: gorenska
FACEBOOK AL NETLOG? 13.8.2010 19:55
kaj vm je bolj popularno zadne cajte?

včasih sem biu na Netlogu .. zj sm na Facebooku in se mi skoz bl dozdeva da je mladina.. pač 14letniki pa to prešaltala na Facebook.

vaše mnenje? kaj vam je bolš..
LaIciee • Od: 7.8.2010 • Prispevkov: 32
Re: FACEBOOK AL NETLOG? 13.8.2010 20:06
black0star0 pravi:
kaj vm je bolj popularno zadne cajte?

včasih sem biu na Netlogu .. zj sm na Facebooku in se mi skoz bl dozdeva da je mladina.. pač 14letniki pa to prešaltala na Facebook.

vaše mnenje? kaj vam je bolš..



ja jst sem učasih bla na netlogu..pa sem si nardila fejsa pa sem si mislna uu brezveze fejsbuk. sam pol sem se pa navadla mi je pa fejs velik bolš kt netlog.Smile
Batman1 • Od: 27.8.2009 • Prispevkov: 107 • Kraj: gorenska
Re: FACEBOOK AL NETLOG? 13.8.2010 20:23
LaIciee pravi:
black0star0 pravi:
kaj vm je bolj popularno zadne cajte?

včasih sem biu na Netlogu .. zj sm na Facebooku in se mi skoz bl dozdeva da je mladina.. pač 14letniki pa to prešaltala na Facebook.

vaše mnenje? kaj vam je bolš..



ja jst sem učasih bla na netlogu..pa sem si nardila fejsa pa sem si mislna uu brezveze fejsbuk. sam pol sem se pa navadla mi je pa fejs velik bolš kt netlog.Smile


enako blo pr men ja heh sam zj sm sam na facebooku.. netlog je bedn heh
LaIciee • Od: 7.8.2010 • Prispevkov: 32
Re: FACEBOOK AL NETLOG? 13.8.2010 20:24
black0star0 pravi:
LaIciee pravi:
black0star0 pravi:
kaj vm je bolj popularno zadne cajte?

včasih sem biu na Netlogu .. zj sm na Facebooku in se mi skoz bl dozdeva da je mladina.. pač 14letniki pa to prešaltala na Facebook.

vaše mnenje? kaj vam je bolš..



ja jst sem učasih bla na netlogu..pa sem si nardila fejsa pa sem si mislna uu brezveze fejsbuk. sam pol sem se pa navadla mi je pa fejs velik bolš kt netlog.Smile


enako blo pr men ja heh sam zj sm sam na facebooku.. netlog je bedn heh

ja se strinjam.Smile
Boris • Od: 17.4.2010 • Prispevkov: 458
Re: FACEBOOK AL NETLOG? 13.8.2010 21:19
LaIciee pravi:
black0star0 pravi:
LaIciee pravi:
black0star0 pravi:
kaj vm je bolj popularno zadne cajte?

včasih sem biu na Netlogu .. zj sm na Facebooku in se mi skoz bl dozdeva da je mladina.. pač 14letniki pa to prešaltala na Facebook.

vaše mnenje? kaj vam je bolš..



ja jst sem učasih bla na netlogu..pa sem si nardila fejsa pa sem si mislna uu brezveze fejsbuk. sam pol sem se pa navadla mi je pa fejs velik bolš kt netlog.Smile


enako blo pr men ja heh sam zj sm sam na facebooku.. netlog je bedn heh

ja se strinjam.Smile

pa še jst se strinjam, fejs je bolši Very Happy
RozaŽirafa • Od: 20.7.2009 • Prispevkov: 51
Re: FACEBOOK AL NETLOG? 13.8.2010 21:22
mene je tud fb bujš ^^
netlog sm si pa zbrisala ^^
Ribica • Od: 4.11.2009 • Prispevkov: 102
Re: FACEBOOK AL NETLOG? 13.8.2010 23:04
facebook rules
rakun • Od: 16.12.2009 • Prispevkov: 144 • Kraj: Ptuj
Re: FACEBOOK AL NETLOG? 13.8.2010 23:11
Sem na FB. Sicer pa pridem samo 1x na dan za 2 minuti pogledat, če je kaj pametnega napisanega. Ponavadi tako ni.
Se mi pa zdi tako Netlog kot Facebook brezvezen. Kar dosti jidva uporablja za nabijanje lastnega EGOja.
Je pa vsaj po mojem mnenju FB svetlobna leta pred Netlogom.
soonck • Od: 16.2.2010 • Prispevkov: 538
Re: FACEBOOK AL NETLOG? 14.8.2010 10:56
js mam FB (: mi gre zlooooooooooo na žiuce k folk napiše naprimer: grem spat... , ne morm zapret koučka..., smrdi mi soba... :S wtf? ponavad sam gledam in si mislm: WHO CARES?!
thedevil • Od: 28.6.2010 • Prispevkov: 95
Re: FACEBOOK AL NETLOG? 14.8.2010 11:25
soonck pravi:
js mam FB (: mi gre zlooooooooooo na žiuce k folk napiše naprimer: grem spat... , ne morm zapret koučka..., smrdi mi soba... :S wtf? ponavad sam gledam in si mislm: WHO CARES?!


se strinjam Smile
tut men gre to zlo na žiucem.mam js eno sošolko pač in ona to use napiše...npr. grem spat..., nmorm zaspat..., mobitel mi j crknu..., grem h babi pa pridem kmal nazaj..., sobo mam razmetano ku de bi bomba not padla..., zob me boli..., grem na večerjo...

pa tko naprej...
to mi gre res na žiuce.in tko kot je soonck napisala, WHO CARES?!?. mislim, res no, folk...koga pa briga use to? škoda da kdo ne napiše da gre na wc pa take XD...
hlace • Od: 6.8.2010 • Prispevkov: 38
Re: FACEBOOK AL NETLOG? 14.8.2010 11:57
jz sm mela netlog pa sm ga zbrisala (:
facebook je 1OOx bolš. ^^
Sam tud na fbju je kdaj ful dc ko ni nobenga. me pa jezi zadne cajte ko se objaula tisto: klikni ušeč mi je, dregni me itd. -.-''
hubabuba • Od: 4.7.2010 • Prispevkov: 102
Re: FACEBOOK AL NETLOG? 14.8.2010 12:51
men je tud fb 10x jači Very Happy
sicr mi je tud tu že ratalu kr neki .. Very Happy
Fake0riginaL • Od: 7.4.2009 • Prispevkov: 249
Re: FACEBOOK AL NETLOG? 14.8.2010 14:55
sej če vam pa grejo na jetre njihove objave pa sam odstrani iz prijateljev pa je to to ;D
_________________
don't take life too seriously, no one gets out alive anyway Smile


Uporabi pamet, ko si 'gor',
da ne bo problemov, ko greš 'dol'!

Zaradi tvoje varnosti med sodelovanjem v Forumu ali na Čveku ne objavljaj svojih osebnih podatkov, imena, priimka, naslova, kjer stanuješ, e-naslova, telefonske številke, ne razlagaj, v katero šolo hodiš in ne objavljaj svojih fotografij ali povezav do njih.

Prav tako na Forumu ali Čveku ne objavljaj osebnih podatkov in fotografij ali povezav do svojih prijateljev in znancev, niti jih ne pošiljaj po mejlu osebam, s katerimi se srečuješ na netu.

Če se s sogovorniki ne strinjaš, jim to lahko vljudno poveš. Nadzor nad Forumom in Čvekom ima uredništvo spletnega mesta eetaq.si, ki si pridržuje pravico, da žalitve, zmerjanja, neplačane oglase in druge neprimerne vsebine izbriše po lastni presoji. Če ti kaj ni všeč, oz. imaš kakšno pripombo povezano s vsebino Foruma ali Čveka, nam pošlji mejl na urednistvo@eetaq.si.