Gosti lasjee

JanjaTHEsprousesWife • Od: 31.7.2010 • Prispevkov: 10
Gosti lasjee 31.7.2010 14:55
Čawww
Js mam ful goste lase in bi rabla kak nasvet za frizuro, ki bi mi lase mal zredčla. Lase mam dolge do ramen, mal več in postrižene enakomerno. Če mate kak nasvet prosm povejte, ker vem da nism edina s temle problemčkom (;
PorceLan • Od: 20.6.2009 • Prispevkov: 1866 • Kraj: Rehab
Re: Gosti lasjee 31.7.2010 14:58
pa to je najlepše da maš goste lase, zakaj bi si jih rečla, pusti si jih do sredine hrbta, pa na ravno postrižene, pa kaki fru fru na stran pa boš carica ;D tanke pa mišje lase jih ma tak večina, meej dolge pa goste, to je najlepše ;P
_________________
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that. *
JanjaTHEsprousesWife • Od: 31.7.2010 • Prispevkov: 10
Re: Gosti lasjee 31.7.2010 15:11
Hja, sej ponavat je tko maš redke pa žliš goste, maš goste pa žliš redke...
Sam sej, js mam dost tud močne lase p to in tud z likanjem se mi neki vlik do zdej niso uničl pa od barvanja p to... Sam eno obliko frizure bi mela radam kr mi ni glih kul tko k mam zdej ://
PorceLan • Od: 20.6.2009 • Prispevkov: 1866 • Kraj: Rehab
Re: Gosti lasjee 31.7.2010 15:38
hehe, ja ful lepo pride če maš goste da si dolge pustiš do sredine hrbta ;D

pa s kakim fru frujem:
[link]

al pa brez, samo to ful malokeri paše:
Klikni za povečavo.


Klikni za povečavo.

_________________
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that. *
slinafka • Od: 16.1.2010 • Prispevkov: 159
Re: Gosti lasjee 31.7.2010 16:18
Be happy; jaz mam tut zlo redke pa bi 100x raje mela goste Sad
Rexona • Od: 18.4.2010 • Prispevkov: 111
Re: Gosti lasjee 31.7.2010 16:22
jst k si jih ne ravnam mam takšne kot tista blontna sam da mam rjave kot na drugi sliki.mal bl svetle sam se grem konc augusta prvič pofarbat. mam pa spredi še kr tko čez čelo. mam pa še zdj kr tko-tko goste zto ker se že več k pol leta nism strigla pa si bom zdej šla sam zredčit,dolžino pa isto..mam pa rada ne preveč redke pa ne preveč goste.tko vmes.
JanjaTHEsprousesWife • Od: 31.7.2010 • Prispevkov: 10
Re: Gosti lasjee 31.7.2010 20:27
PorceLan sej bom pustila dolge sigurn k to že doug hočm, sam do takrt pa rabm d bi mela eno obliko frizure ;D
Pa nwem kk postričt čist mal (d bo ena oblika pa mal redkejš kt je ;D)


Uporabi pamet, ko si 'gor',
da ne bo problemov, ko greš 'dol'!

Zaradi tvoje varnosti med sodelovanjem v Forumu ali na Čveku ne objavljaj svojih osebnih podatkov, imena, priimka, naslova, kjer stanuješ, e-naslova, telefonske številke, ne razlagaj, v katero šolo hodiš in ne objavljaj svojih fotografij ali povezav do njih.

Prav tako na Forumu ali Čveku ne objavljaj osebnih podatkov in fotografij ali povezav do svojih prijateljev in znancev, niti jih ne pošiljaj po mejlu osebam, s katerimi se srečuješ na netu.

Če se s sogovorniki ne strinjaš, jim to lahko vljudno poveš. Nadzor nad Forumom in Čvekom ima uredništvo spletnega mesta eetaq.si, ki si pridržuje pravico, da žalitve, zmerjanja, neplačane oglase in druge neprimerne vsebine izbriše po lastni presoji. Če ti kaj ni všeč, oz. imaš kakšno pripombo povezano s vsebino Foruma ali Čveka, nam pošlji mejl na urednistvo@eetaq.si.