MAJICE- konec OŠ• anjja
• Od: 11.1.2009
• Prispevkov: 168
MAJICE- konec OŠ
27.4.2010 22:12
ima kdo kakšen predlog, kaj bi lahko dali za prvo stran majice? kakšen vzorec oz. sliko?
na zadnji strani pa so itak podpisi. ali pa vsaj povejte, kaj ste vi meli? • fLomaster
• Od: 1.7.2009
• Prispevkov: 394
Re: MAJICE- konec OŠ
28.4.2010 9:07
1. lahko date sliko angelčka pa napišete 'takšni smo prišli...'
potem pa še sliko hudička pa napišete 'takšni odhajamo!' 2. na sprednji strani na velko črtna koda, pa namesto unih številk napisane letnice od kdaj do kdaj ste bli v šoli. pol pa pod tem pa še na velko napisano 'za nobeno ceno več ne gremo v osnovno šolo!' 3. napis: 'prišli, videli, zmagali.' (za sliko nevem, če hočte si najdte kakšno na netu tle) 4. al pa narisane kakšne rešetke al pa fantke pa ma tisto verigo pa kroglo na nogah (pač veš kako majo zaporniki v filmih 5. napis: level 9 completed nekt level yes/no +slika pacmana 6. narisan osel in napis: 'ne zgledujte se po nas!' 7. slika treh pujskov, ki odajajo in napis: 'pujski so odšli.' 8. slika fantka, ki lula na zvazek. (napis če mate al pa ne, lahko si ga zmislete sami) 9. slika npr. pujska v delovni obleki, ki dviga kapo v pozdrav (kao da odhaja), nevem to sliko se najde na netu, neevm kje točno, poišči mau, če jo hočeš ..drugač maš pa fuul teh for, sam na googleu napiši majice za 9. razred pa ti jih polno vrže vn • fLomaster
• Od: 1.7.2009
• Prispevkov: 394
Re: MAJICE- konec OŠ
28.4.2010 9:10
aa, še eno dobro sm se spomnla • Boris
• Od: 17.4.2010
• Prispevkov: 458
Re: MAJICE- konec OŠ
28.4.2010 9:32
XSpeLc pravi:1. lahko date sliko angelčka pa napišete 'takšni smo prišli...'
potem pa še sliko hudička pa napišete 'takšni odhajamo!' 2. na sprednji strani na velko črtna koda, pa namesto unih številk napisane letnice od kdaj do kdaj ste bli v šoli. pol pa pod tem pa še na velko napisano 'za nobeno ceno več ne gremo v osnovno šolo!' 3. napis: 'prišli, videli, zmagali.' (za sliko nevem, če hočte si najdte kakšno na netu tle) 4. al pa narisane kakšne rešetke al pa fantke pa ma tisto verigo pa kroglo na nogah (pač veš kako majo zaporniki v filmih 5. napis: level 9 completed nekt level yes/no +slika pacmana 6. narisan osel in napis: 'ne zgledujte se po nas!' 7. slika treh pujskov, ki odajajo in napis: 'pujski so odšli.' 8. slika fantka, ki lula na zvazek. (napis če mate al pa ne, lahko si ga zmislete sami) 9. slika npr. pujska v delovni obleki, ki dviga kapo v pozdrav (kao da odhaja), nevem to sliko se najde na netu, neevm kje točno, poišči mau, če jo hočeš ..drugač maš pa fuul teh for, sam na googleu napiši majice za 9. razred pa ti jih polno vrže vn točno to mamo mi • fLomaster
• Od: 1.7.2009
• Prispevkov: 394
Re: MAJICE- konec OŠ
28.4.2010 16:18
Boris pravi:
XSpeLc pravi:
1. lahko date sliko angelčka pa napišete 'takšni smo prišli...'
potem pa še sliko hudička pa napišete 'takšni odhajamo!' 2. na sprednji strani na velko črtna koda, pa namesto unih številk napisane letnice od kdaj do kdaj ste bli v šoli. pol pa pod tem pa še na velko napisano 'za nobeno ceno več ne gremo v osnovno šolo!' 3. napis: 'prišli, videli, zmagali.' (za sliko nevem, če hočte si najdte kakšno na netu tle) 4. al pa narisane kakšne rešetke al pa fantke pa ma tisto verigo pa kroglo na nogah (pač veš kako majo zaporniki v filmih 5. napis: level 9 completed nekt level yes/no +slika pacmana 6. narisan osel in napis: 'ne zgledujte se po nas!' 7. slika treh pujskov, ki odajajo in napis: 'pujski so odšli.' 8. slika fantka, ki lula na zvazek. (napis če mate al pa ne, lahko si ga zmislete sami) 9. slika npr. pujska v delovni obleki, ki dviga kapo v pozdrav (kao da odhaja), nevem to sliko se najde na netu, neevm kje točno, poišči mau, če jo hočeš ..drugač maš pa fuul teh for, sam na googleu napiši majice za 9. razred pa ti jih polno vrže vn točno to mamo mi o fajn • Gorcyy
• Od: 19.12.2008
• Prispevkov: 5
Re: MAJICE- konec OŠ
5.5.2010 16:07
Mi bomo mel odzad podpise... odspred bo pa napisan: Mi smo svoje odsedel! ... majica bo črna, napis pa floroscentno zelen.
• teiica
• Od: 19.12.2008
• Prispevkov: 16
Re: MAJICE- konec OŠ
7.5.2010 14:59
men se tole sdi noro hudo:
-tipi majo na majcah: UPAM DA SE MI DVIGNE...povprečje točk. -modelke pa: PUNCE RADE VLEČEMO...učitelje za nos. pol pa pač podpise...haha i like it! |
- Trava - ja ali ne? - lukap
- Varnost na spletu - natečaj za zmagovalni video - bojana
- Iščem punco pliis pomagajte .... - rjavolasec
- Zvezdice (stalni zobni aparat) (: - Hanchy75
- DARILO ZA FANTA - slovenc79
- KAKO ČIM HITREJE PRITI DO DNARJA? - Hanchy75
- Všeč mi jeeeee!! - slovenc79
- gelirani nohti - Hanchy75
- Prevoz na letališče - Hanchy75
- umetni nohtki..... - Hanchy75
- GROZLJIVA ZGODBA:SOSEDA - nikavelikapika
- Anketa o modnih znamkah - Ananas44
- Celulit, strije in druge nadloge - chill
- PREPOVEDANE DROGE - nikavelikapika
- osvajanje punc - rjavolasec
- Žalostno - slovenc79
- Telefon se mi ponoci prazni- POMOC - slovenc79
- Masaža - chill
- moderna različica imena Andrej - anonlolzz
- Zgodbe o duhovih! - anonlolzz
- naj ga pustim? - slovenc79
- 22 Letna punca išče punco :) - slovenc79
- Simpatija - lollipoop
- Uprašanje - nejct
- Pesem za Tino - Alexlavbic123
- SŠFKZ KOZMETIČNI TEHNIK - Barbiedanz
Uporabi pamet, ko si 'gor',
da ne bo problemov, ko greš 'dol'!
Zaradi tvoje varnosti med sodelovanjem v Forumu ali na Čveku ne objavljaj svojih osebnih podatkov, imena, priimka, naslova, kjer stanuješ, e-naslova, telefonske številke, ne razlagaj, v katero šolo hodiš in ne objavljaj svojih fotografij ali povezav do njih.
Prav tako na Forumu ali Čveku ne objavljaj osebnih podatkov in fotografij ali povezav do svojih prijateljev in znancev, niti jih ne pošiljaj po mejlu osebam, s katerimi se srečuješ na netu.
Če se s sogovorniki ne strinjaš, jim to lahko vljudno poveš. Nadzor nad Forumom in Čvekom ima uredništvo spletnega mesta eetaq.si, ki si pridržuje pravico, da žalitve, zmerjanja, neplačane oglase in druge neprimerne vsebine izbriše po lastni presoji. Če ti kaj ni všeč, oz. imaš kakšno pripombo povezano s vsebino Foruma ali Čveka, nam pošlji mejl na urednistvo@eetaq.si.