Srednja šola

lenamejak • Od: 22.7.2016 • Prispevkov: 6
Srednja šola 2.8.2016 18:03
Heeej ljudje! Smile torej mam neki problemov

Septembra grem v prvi letnik sredne šole. In mam neke vprašanj.
1. Kaj naj imam oblečeno na prvi šolski dan? Kaj boste vi imeli?
2. Fulll me je strah!!! Prosim povejte mi, ali je res tako strogo vse v sredni kot pravijo? Ali se bom morala sproti učit?
3. Ali lahko zapadem v droge? Ali ti res vsak ponudi droge?

Plisss help me, ker sem totalno prestrašena Sad

Lena
satanovotrok • Od: 2.8.2016 • Prispevkov: 2
eh 2.8.2016 21:56
lej js ti povem, ne sekiri se tok glede tega ka bos oblekla, js grem v 3. letnik zdej, pa bi ti rekla da oblec neki v cemer se fajn pocutis, pa kar ti je vsec. nevem sicer na kiro solo gres pa kok je stroga, ampak pac men se ne zdi, je mal drugac ampak se navadis, ubistvu je skor isto ko osnovna sola, men je sicer se bols, pa na novo si lahka ustvaris mnenje o seb pri profesorjih, pa tk, ves ka mislim. glede drog pa ne, mas vec skupin ljudi bi js rekla, je pa cist odvisno v kiri skupini se druzis. mas ljudi ko so pridni, nikol poskusli cigareta, med odmori ne hodijo vn, itd. pa se druzis z njimi bos tak ostau, ce se pa druzis z ljudmi ki kadijo, pijejo, vlecejo na solskih vecejih in grejo med glavnim odmorom na spinel, pol pa pac ves kam to pelje hahah, mislim da vemo na cem sm js pristala hahah ti bos pa ze vidla.
slovenc79 • Od: 19.8.2011 • Prispevkov: 1260
Re: Srednja šola 3.8.2016 15:41
srednja šola so najbolj sproščena leta v življenju Very Happy

če se boš kje naučla, kako se je sekirat v življenju nepomembno, bo to tukaj.
nobenga ne bo brigal, kako si oblečena. in maš tudi skupine ljudi, vsak je po svoje prbit Razz maš kakšno skupino kjer bojo utrgane punce glede mode in ličil, maš skupino ki je bolj hipi usmerjena, maš skupino kjer bi vsi sam zgago delal.. v glavnem karkoli. načeloma so odnosi bolj nevtralni kot v osnovni kjer je isti človek en dan najboljši prijatelj drug dan pa najhujši sovražnik. v srednji je folk malo bolj zrel in ni tako tečen, pa tudi različne generacije med sabo se boste bolš razumele (še posebi fantje iz višjih in punce iz nižjih letnikov Wink )

profesorji so navadno bolj v izi kot tečne stare koklje v osnovni, da se z njimi marikaj zmenit.. sicer odvisno na katero srednjo greš, ampak navadno je tako. eni so **** in resni, ampak tud sčasoma ugotoviš da majo srce, če ne prej pa na kakšnih izletih/ekskurzijah Very Happy

droge so čist tvoja odločitev. jaz sem v celi srednji spil par pirov, pa mi je blo fajn, cigaret ali kej hujšega pa nisem nikoli niti probal. itak se v srednji šoli droge jemljejo ker hočejo izpast kul, ker jih zanimajo nove stvari, ker potem lahko tarnajo češ kakšne probleme majo da morajo k drugi bežat.. otročarije v glavnem. silil te noben ne bo, če te pa bo, poveš profesorjem in bo sankcioniran (kar tudi MORA)
osebno ti droge odsvetujem, ker v nobenem primeru niso dobre razen sprostitve, sprostiš se lahko tudi drugače, droge te pa lahko vodijo v hude težave.

srednja je zabavna, ene stvari je pa treba jemat resno, pa ni nobenih problemov Smile zarad družbe mogoče včasih jemlješ stvari premal resno in so posledice, ampak ni take panike, karkoli se že zgodi.
srebrnalisica • Od: 29.7.2016 • Prispevkov: 2
Re: Srednja šola 4.8.2016 11:55
ne tolko skrbet Smile je prvo. kaj obleči za prvi dan je čisto vseeno. nekaj v čemer da ti bo udobno, pa ne tako, da boš izgledal kot klošar Wink . če imate za prvi dan napovedano fazaniranje (kot smo ga imeli mi) ti močno priporočam da s sabo imej še kaj da se boš preoblekel, pa tudi če ne. lahko bo kdo jajca metal v fazančke... ampak bo vseeno fajn Very Happy


Uporabi pamet, ko si 'gor',
da ne bo problemov, ko greš 'dol'!

Zaradi tvoje varnosti med sodelovanjem v Forumu ali na Čveku ne objavljaj svojih osebnih podatkov, imena, priimka, naslova, kjer stanuješ, e-naslova, telefonske številke, ne razlagaj, v katero šolo hodiš in ne objavljaj svojih fotografij ali povezav do njih.

Prav tako na Forumu ali Čveku ne objavljaj osebnih podatkov in fotografij ali povezav do svojih prijateljev in znancev, niti jih ne pošiljaj po mejlu osebam, s katerimi se srečuješ na netu.

Če se s sogovorniki ne strinjaš, jim to lahko vljudno poveš. Nadzor nad Forumom in Čvekom ima uredništvo spletnega mesta eetaq.si, ki si pridržuje pravico, da žalitve, zmerjanja, neplačane oglase in druge neprimerne vsebine izbriše po lastni presoji. Če ti kaj ni všeč, oz. imaš kakšno pripombo povezano s vsebino Foruma ali Čveka, nam pošlji mejl na urednistvo@eetaq.si.