kaj delat?

lollipoop • Od: 8.8.2012 • Prispevkov: 122
kaj delat? 14.7.2015 12:11
ojla! (: (sploh nevem koga pozdravlam k se mi zdi kt da sm ze 3 dni sama na eetaqu)
a ma kdo ksno idejo kaj delat zj med pocitncam ker men je nonstop dougcas in res nimam idej..? pac ok.. ne mi pisat nej gledam tv ker je to ubistvu use kar pocnem :/ haha

hvala vm ce se bo kdo kej spomnu(:
SmileOnMyFace • Od: 26.6.2012 • Prispevkov: 730 • Kraj: Ljubljana
Re: kaj delat? 15.7.2015 11:20
Js se zmer vržem na šport, če nimam nič drugega za počet hehe Wink potem pa lahko raziščeš tudi kakšni tabori so kej itd itn.. (eni so tud brezplačni)
lollipoop • Od: 8.8.2012 • Prispevkov: 122
Re: kaj delat? 15.7.2015 15:24
SmileOnMyFace pravi:
Js se zmer vržem na šport, če nimam nič drugega za počet hehe Wink potem pa lahko raziščeš tudi kakšni tabori so kej itd itn.. (eni so tud brezplačni)


hmm sport mi lih ne disi, se posebi ce je zuni 30°
sploh pa nevem.. a nj grem tect a kaj? js nikol ne tecem
tabori pa se mi zdijo kot da so samo za osnovnosolce in da se js u nobenga nemorm vkluct + neda se mi jih iskat po telefonu ker me dostkrat kr vrze vn in morm spet od zacetka use delat, kompa pa nimam:/
SmileOnMyFace • Od: 26.6.2012 • Prispevkov: 730 • Kraj: Ljubljana
Re: kaj delat? 16.7.2015 13:34
Hehe pa saj ni samo tek na temu svetu Very Happy sama sem športnica že vse življenje pa nikdar nisem marala teči Wink Vaje lahko delaš sama doma (vaje za moč itd itn..), lahko delaš tudi jogo, aerobiko, poskusi ugotoviti kaj imaš rada.
mogoče pa si bolj ustvarjalna...poskusi narisati kaj...
kaj pa te zanima?
S čim se ukvarjaš čez celo leto? mogoče imaš rada matematiko in bi lahko nadgraila svoje znanje...ali pa imaš rada glasbo. Se lahko naučćiš igrati inštrument ali komponirati.

Ljudje so presenečeni koliko stvari se lahko naučiš sam. Ni vse v mejah Wink ali v mejah normalne hehe.

jaz sem letos (prvič sicer ampak deluje že vrsto let) obiskala filmski tabor. zastonj je in 3 dni snemaš film. lahko si v vlogi igralca, snemalva, montažerja, režiserja, scenarista itd itn.... če te zanima igra pridi naslednje leto Smile in tam smo sami srednješolci

potem je ogromno tabornikov/skavtov, ki je tudi večinoma skoraj že srednja šola. V našem rodu smo 15 dni kampiral ob reki in bilo je res krasno Smile
lollipoop • Od: 8.8.2012 • Prispevkov: 122
Re: kaj delat? 16.7.2015 17:25
bruuuh sport Razz haha
a se mi da slikat? jaa ful rada to delam sam se ponavad zato zatakne, k nevem kaj narisat
cez leto nc ne delam razn tega da hodm u solo haha **** sm lena
in rada mam matematko ja(: pa igram precno flauto tko da sm jo tut zacela vadt da bom dobr igrala Very Happy

ooooo hudoooo js ze ceu lajf hocm igrt Very Happy in sm clo hodila u gledaliski klub (: dej mi plis link Very Happy
pa k tabornikom/skavtom sm se tut ze hotla upisat sam se mi zdi da sm mal prestara da bi zacela
SmileOnMyFace • Od: 26.6.2012 • Prispevkov: 730 • Kraj: Ljubljana
Re: kaj delat? 17.7.2015 12:23
[link]

no no haha nek že morš počet, ane...sej šola ni ves lajf? Razz
karkol • Od: 16.10.2012 • Prispevkov: 5
Re: kaj delat? 17.7.2015 23:16
Kaj pa če greš delat med počitnicami?
Dnevi ful hitrej minejo. Drgač pa nauč se kej novga, nov jezik, inštrument.
Jz drugač tud nism nek fan športa ampak ful rada nekak se preizkušam in zato zdej sledim koledarju od blogilatesa za začetnike in pač je ene 20 - 40 minut na dan, pa res maš občutek da si neki naredu. Če ne pa glej kšne drama, anime, posluš musko, ber kej. Probi kuhat, pleš,...
lollipoop • Od: 8.8.2012 • Prispevkov: 122
Re: kaj delat? 20.7.2015 9:48
SmileOnMyFace pravi:
http://www.filmskitaborkolpa.si/

no no haha nek že morš počet, ane...sej šola ni ves lajf? Razz


hvala ti Very Happy
no sj pravm da nism niti za solo nc delala sam tv haha
lollipoop • Od: 8.8.2012 • Prispevkov: 122
Re: kaj delat? 20.7.2015 10:48
ojla karkol! Smile
delat sm hotla it sam sej pol neki **** in nc ni od tega.. sicer pa sploh nevem kako&kje nej si poiscem delo .. Rolling Eyes
drgac pa ful hvala ti za ideje k so noro dobre..

in zj pridemo do naslednga problema.. LENOBA
kako nj se dejansko spravm delat nekj od tega?!?!?!?! sj ko enkrat zacnem neki delat, se res not vrzem in nrdim use in se vec ampak problem je k se mi neda zacet... Sad kako nj se zmotiviram?? Rolling Eyes
nusa0208 • Od: 6.12.2014 • Prispevkov: 6
Re: kaj delat? 26.7.2015 11:52
Hej!
Če ne veste kaj bi počeli, lahko to tudi googlate. Je pa tudi ogromno zanimivih idej na youtubu, kot na primer ta: [link]

Lp Very Happy
ElTora • Od: 9.2.2013 • Prispevkov: 43
Re: kaj delat? 26.7.2015 22:02
lollipoop pravi:

in zj pridemo do naslednga problema.. LENOBA
kako nj se dejansko spravm delat nekj od tega?!?!?!?! sj ko enkrat zacnem neki delat, se res not vrzem in nrdim use in se vec ampak problem je k se mi neda zacet... Sad kako nj se zmotiviram?? Rolling Eyes


Enostavno, ugasneš računalnik in pol ti itak nč drugega ne preostane, kot da greš kej počet.
Pri meni pomaga. Smile
lollipoop • Od: 8.8.2012 • Prispevkov: 122
Re: kaj delat? 27.7.2015 10:41
ElTora pravi:
lollipoop pravi:

in zj pridemo do naslednga problema.. LENOBA
kako nj se dejansko spravm delat nekj od tega?!?!?!?! sj ko enkrat zacnem neki delat, se res not vrzem in nrdim use in se vec ampak problem je k se mi neda zacet... Sad kako nj se zmotiviram?? Rolling Eyes


Enostavno, ugasneš računalnik in pol ti itak nč drugega ne preostane, kot da greš kej počet.
Pri meni pomaga. Smile


sj ... js NIMAM kompa haha.. ampak ja.. tut ce ugasnem tv, je najvec kar nrdim, da pridm do postle hahaha


Uporabi pamet, ko si 'gor',
da ne bo problemov, ko greš 'dol'!

Zaradi tvoje varnosti med sodelovanjem v Forumu ali na Čveku ne objavljaj svojih osebnih podatkov, imena, priimka, naslova, kjer stanuješ, e-naslova, telefonske številke, ne razlagaj, v katero šolo hodiš in ne objavljaj svojih fotografij ali povezav do njih.

Prav tako na Forumu ali Čveku ne objavljaj osebnih podatkov in fotografij ali povezav do svojih prijateljev in znancev, niti jih ne pošiljaj po mejlu osebam, s katerimi se srečuješ na netu.

Če se s sogovorniki ne strinjaš, jim to lahko vljudno poveš. Nadzor nad Forumom in Čvekom ima uredništvo spletnega mesta eetaq.si, ki si pridržuje pravico, da žalitve, zmerjanja, neplačane oglase in druge neprimerne vsebine izbriše po lastni presoji. Če ti kaj ni všeč, oz. imaš kakšno pripombo povezano s vsebino Foruma ali Čveka, nam pošlji mejl na urednistvo@eetaq.si.