Škofijska gimnazija Antona Martina Slomška - Maribor

bojana • Od: 25.9.2008 • Prispevkov: 306
Škofijska gimnazija Antona Martina Slomška - Maribor 18.1.2009 16:50
Če slučajno obiskuješ to šolo, prosim povej kaj o tem:

- zakaj si se vpisal/a na to šolo,
- kako zahtevna se ti zdi,
- kakšna znanja in možnosti ti ponuja,
- kateri predmeti se ti zdijo najbolj fajn in kateri najbolj kritični,
- kako se razumeš s sošolci,
- kakšne načrte imaš za naprej,
- si zadovoljen/a tu ali ti je žal, da se nisi vpisal/a kam drugam,
- pa če so še kakšne druge posebnosti, kaj te moti, kaj ti je ok, itd.
BiiNKii • Od: 26.3.2009 • Prispevkov: 44
Re: Škofijska gimnazija Antona Martina Slomška - Maribor 4.6.2011 18:42
- trenutno končujem 1. letnik in sem zelo zadovolna.. dejansko sploh nwm, kako sem se olocla, da grem sem.. ena prijatelca mi je povedala za to solo in nato se sem se odlocla, da grem.Very Happy
- ker je to gimnazija, se mi zdi, da zahteva enake stvari kot vse ostale..zahtevna tudi mora biti, ni pa tisto, da te prfoks ne bi maral in bi ti zaradi tega dal slabso oceno.. z profesorji se da dogovorit, če imas tezave ti tudi pomagajo, tako da ni problemov.Very Happy
- imamo 4 letnike,a,b,c in d.. moznost je, da se vpises v evropski oddelek, moras imeti 2 tuja jezika: anglescina, nemscina, francoscina, španščina,... po končanem šolanju imas priznano uspesno opravljeno gimnazijo.Very Happy
-zelo uredu predmeti so predvsem izbirni predmeti, slovenščina, glasba,... drugače pa so vsi predmeti uredu, če le imas nekaksen odnos do predmeta in profesorja.. nekateri profesorji so strogi in zahtevajo malo vec znanja, npr. pri fiziki. Rolling Eyes
- s sosolci smo res prava klapa.Very Happy v razredu se zelo dobro razumemo in smo ze prvi mesec postali dobri prijatelji, tako da tukaj ni problemov.Smile)
-sama se sicer nwm, kam se bom vpisala naprej, drugače pa razmisljam predvsem o kakšni zgodovini, ali pa kriminalistiki.Very Happy drugace pa si zelim uspesno opraviti solanje.Smile)
- s to solo sem res zelo zadovoljna, ker tukaj nisi samo stevilka, ampak te res obravnavajo kot osebo in jim ni vseeno zate.. če b se še enkrat vpisovala, bi najvejeteje zopet izbrala to solo. Very Happy
- zelo zanimivo je tudi to, da imamo vsako leto duhovni vikend (petek in sobota), kjer se malo bolje spoznamo in zelo uzivamo ob druzenju.Very Happy letos smo imeli tudi vzgojo za ljubezen, kjer smo govorili o spolnosti itd.,. tukaj ti nikoli ni dolgcas.. sprasevanje smo imeli letos vecinoma napovedano, pa tudi vse pisne naloge se napovejo prvi mesec, torej na zacetku leta:))
korosecn • Od: 12.6.2011 • Prispevkov: 2
Re: Škofijska gimnazija Antona Martina Slomška - Maribor 15.7.2011 23:13
kdo pa si ti BiiNKii ? ker tut jaz sem končala 1.letnik in sem fuul zadovoljna !
BiiNKii • Od: 26.3.2009 • Prispevkov: 44
Re: Škofijska gimnazija Antona Martina Slomška - Maribor 18.7.2011 16:51
korosecn pravi:
kdo pa si ti BiiNKii ? ker tut jaz sem končala 1.letnik in sem fuul zadovoljna !


Tinkara, 1.d..Very Happy
Ti pa si Nuša.?? Smile
korosecn • Od: 12.6.2011 • Prispevkov: 2
Re: Škofijska gimnazija Antona Martina Slomška - Maribor 18.7.2011 21:56
jaa. Smile


Uporabi pamet, ko si 'gor',
da ne bo problemov, ko greš 'dol'!

Zaradi tvoje varnosti med sodelovanjem v Forumu ali na Čveku ne objavljaj svojih osebnih podatkov, imena, priimka, naslova, kjer stanuješ, e-naslova, telefonske številke, ne razlagaj, v katero šolo hodiš in ne objavljaj svojih fotografij ali povezav do njih.

Prav tako na Forumu ali Čveku ne objavljaj osebnih podatkov in fotografij ali povezav do svojih prijateljev in znancev, niti jih ne pošiljaj po mejlu osebam, s katerimi se srečuješ na netu.

Če se s sogovorniki ne strinjaš, jim to lahko vljudno poveš. Nadzor nad Forumom in Čvekom ima uredništvo spletnega mesta eetaq.si, ki si pridržuje pravico, da žalitve, zmerjanja, neplačane oglase in druge neprimerne vsebine izbriše po lastni presoji. Če ti kaj ni všeč, oz. imaš kakšno pripombo povezano s vsebino Foruma ali Čveka, nam pošlji mejl na urednistvo@eetaq.si.